Discutii libere SP 24 !

xJamaiCa

member
Scor reacție
0
sa aibe grija sa le retraga la final ca altfel dispar, stiu ei :))




bro singuru organizat pe care l-ati facut a fost la o luna de la deschiderea specialei, in acelasi timp cu shock si pepe

alege o speciala sa intram unii langa altii, pana atunci poti sa te lauzi pe aici ca ne-ati scos cu inca 2 triburi


Asta ziceam si noi pe 81, ati fost slugile maniacilor si va dadeati mari jucatori, voi nu ati tinut nici macar 1 organizat de la 2 triburi :))
 
Scor reacție
0
Asta ziceam si noi pe 81, ati fost slugile maniacilor si va dadeati mari jucatori, voi nu ati tinut nici macar 1 organizat de la 2 triburi :))


doamne cat de frustrat poti sa fii cu 81-ul tau, treci odata peste :))

nu-ti dau apa la moara si nici nu te jignesc, stii unde sa ne cauti daca vrei sa intram pe acelasi continent
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Cui ii pasa ce s-a intamplat? Si nu ma laud....dar asa ca fapt divers ca prea latra charly pe forum pe 81...nu e vina noatra ca ati jucat prost diplomatic
La fel nu e vina noastra ca n-ati intrat langa noi, toti au fugit, singurii cu cohones au fost cocenii :D
Vorbesti de organizat la o luna de parca erati langa noi si v-am ocolit :)) Am scos tot ce era in cale si am ajuns la voi, dilau dildau s-a banat de frica, charly e prin papusoi....acum e dureros pentru unii dar asta s-a intampalt :D Cum poti sa afirmi ca am dat pe voi abia o luna mai tarziu....nu prea are sens
:p
 

navarra

member
Scor reacție
0
Cui ii pasa ce s-a intamplat? Si nu ma laud....dar asa ca fapt divers ca prea latra charly pe forum pe 81...nu e vina noatra ca ati jucat prost diplomatic
La fel nu e vina noastra ca n-ati intrat langa noi, toti au fugit, singurii cu cohones au fost cocenii :D
Vorbesti de organizat la o luna de parca erati langa noi si v-am ocolit :)) Am scos tot ce era in cale si am ajuns la voi, dilau dildau s-a banat de frica, charly e prin papusoi....acum e dureros pentru unii dar asta s-a intampalt :D Cum poti sa afirmi ca am dat pe voi abia o luna mai tarziu....nu prea are sens
Nu am jucat prost Diplomatic ,din pacate toti sunt contra noastra, ba chiar se intra din preinregistrati in aliante contra noastra si nu ma refer doar la speciala asta ci in general!
Felicitari , era de asteptat sa ne bateti doar ca v-a luat prea mult si prea multe laude si fala pe voi cand ati facut-o cand era normal si clar

noroc de braileanul vostru ca v-a ținut in urma si v-a incurcat ,poate de asta a durat asa mult spor in continuare !
Sunt curios ce se intampla de acum , pana acum a fost totul clar .
 

rulerdux

member
Scor reacție
0
Expediat iul 20, 2021 20:42:01
Carl Cox te-a concediat din tribul The Gentleman Squad


stai cuminte

https://ibb.co/YyrLjSV



cont in stergere



cand eu am zis ca nu mai joc pe .ro in veci, trebuia sa ma tin de cuvant. s-a gasit asta mic jucator domnule. el da afara jucatori bre, ca s-a deranjat ca i-am reamintit ce a facut el o luna pe speciala asta. printscreenul vorbeste de la sine. ne auzim pe alte servere sa iti scot jocul din cap. eu am dat stergere la mai multe sate decat ai avut tu total de cand joci triburile.ro .

va salut
 

xJamaiCa

member
Scor reacție
0
doamne cat de frustrat poti sa fii cu 81-ul tau, treci odata peste :))

nu-ti dau apa la moara si nici nu te jignesc, stii unde sa ne cauti daca vrei sa intram pe acelasi continent

:)) Nu vai, nu ma deranjeaza ca am pierdut 81,chiar ii felicit pe maniaci pt castigarea lumii, va reamintesc doar ca sunteti doar praful de pe talpile unor jucatori, si vorbiti excesiv de mult si prost dupa ce va scoateti boturile din fundurile lor :))

Unde e Charlye sa se dea mare jucator ca BNB-ul lui bate de rupe? :))
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Vai jamaico, tare mi-ar placea sa te vad pe harta contra ajutor, eu zic ca el cu un sfert din satele tale iti rupe capu.
Crezi ca daca ai facut 2 auto splituri si ai lansat cu vivoku de 2 ori esti jucator?
Brazilianu si astia de ne mai iau la misto aici stiu sa joace, orice am zice noi, tu in schimb cred ca daca vezi 1k atacuri dispari in pokeball.
Termine cu filmele astea de regizor de seriale turcesti ca imediat te ia kanalD-u.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu am jucat prost Diplomatic ,din pacate toti sunt contra noastra, ba chiar se intra din preinregistrati in aliante contra noastra si nu ma refer doar la speciala asta ci in general!
Felicitari , era de asteptat sa ne bateti doar ca v-a luat prea mult si prea multe laude si fala pe voi cand ati facut-o cand era normal si clar

noroc de braileanul vostru ca v-a ținut in urma si v-a incurcat ,poate de asta a durat asa mult spor in continuare !
Sunt curios ce se intampla de acum , pana acum a fost totul clar .
Scuze....ar trebui sa ne fie rusine ca v-am batut....N-are sens ce ai scris....
Noi am intrat sa castigam nimic mai mult, cu riscul de a parea ipocrit, voi va credeti prea importanti daca chiar credeti ca noi am intrat sa va batem pe voi :))
Am intrat sa jucam pe speciala si nimic mai mult. Ati jucat prost strategic si aia a fost. In final a fost un fleac, v-am ciuruit.

PS: ne-a luat prea mult ??? Pai a trecut fix o luna....cred ca e prima speciala inchisa in o singura luna nu? Sau poate ma insel...
 
Scor reacție
0
Sunt curios ce se intampla de acum , pana acum a fost totul clar .
Vezi ca ti s-a raspuns. Poti verifica pe harta, ai acolo varianta cu intrare vizitator.
Aici s-a terminat speciala 24. Multumim Gentle si Pepe pentru frumoasa colaborare, si multumim adversarilor ca nu ne-au tinut ocupati mai mult de o luna.
Vacanta frumoasa tuturor!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Vezi ca ti s-a raspuns. Poti verifica pe harta, ai acolo varianta cu intrare vizitator.
Aici s-a terminat speciala 24. Multumim Gentle si Pepe pentru frumoasa colaborare, si multumim adversarilor ca nu ne-au tinut ocupati mai mult de o luna.
Vacanta frumoasa tuturor!
Spune i direct ca v am dat razboi... Sa nu mai stea cu inima la gura xd
 
Scor reacție
0
Cumva am incaput :D



vad, vad, ne-a aratat rulerdux :)



Expediat iul 20, 2021 20:42:01
Carl Cox te-a concediat din tribul The Gentleman Squad


stai cuminte

https://ibb.co/YyrLjSV



cont in stergere



cand eu am zis ca nu mai joc pe .ro in veci, trebuia sa ma tin de cuvant. s-a gasit asta mic jucator domnule. el da afara jucatori bre, ca s-a deranjat ca i-am reamintit ce a facut el o luna pe speciala asta. printscreenul vorbeste de la sine. ne auzim pe alte servere sa iti scot jocul din cap. eu am dat stergere la mai multe sate decat ai avut tu total de cand joci triburile.ro .

va salut
 

xJamaiCa

member
Scor reacție
0
Vai jamaico, tare mi-ar placea sa te vad pe harta contra ajutor, eu zic ca el cu un sfert din satele tale iti rupe capu.
Crezi ca daca ai facut 2 auto splituri si ai lansat cu vivoku de 2 ori esti jucator?
Brazilianu si astia de ne mai iau la misto aici stiu sa joace, orice am zice noi, tu in schimb cred ca daca vezi 1k atacuri dispari in pokeball.
Termine cu filmele astea de regizor de seriale turcesti ca imediat te ia kanalD-u.

Cand etichetam sute de atacuri nici nu stiai cum arata 20 de sate pe cont.
Ai ajuns si tu la 69 sate pe o lume si incepi sa-ti dai pareri?Media satelor de pe lumile unde am jucat este mai mare decat ai avut tu vreodata :))
Eu zic sa te retragi in gaura din care ai iesit si sa nu mai apari pe forum, mi se pare ca esti tot mai prost cu fiecare postare.
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Hai nu te supara acum jamaica.
Ai etichetat sute de atacuri? si dupa ce ai facut? Te-ai uitat la ele cum intra? =)))

"Media satelor de pe lumile unde am jucat este mai mare decat ai avut tu vreodata"
ok? eu nu am jucat pe .ro pe vreo lume normala, doar pe speciale si argumentabil pe ultima clasica.
Mereu am fost in topuri(ODA, ODD, ODS) unde am jucat si am tras pana la final pentru echipa. Tu poti sa spui asta?
Ba chiar pe .net la turneu am avut mai multe sate decat tine de cand te joci jocul asta si tare mi-ar placea sa te vad etichetand si incercand sa aperi 10k atacuri, dar argumentele astea sunt inutile si nu demonstreaza nimic.

La final vreau sa felicit baietii ca au castigat, flafy, vause, osmasho si ceilalti 2-3 care au tinut shocku singuri, si de la voi pe brazilianu care vad ca nu a vrut loc in tribul final, pe stamatescu care a stiut sa faca diplomatie si inca vreo 2-3 baieti care am vazut ca au atacat bine la organizat dar imi scapa numele lor.

Sper sa ne vedem pe harta jamaica, poate iasa fain :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Au schimbat astia tot! Nici culoarea mea preferata nu o mai gasesc !
Cand o veni Valu 4 sa stiti ca e din blestemele mele . Cate conturi mi-ati banat,atatea Valuri o sa fie ...hahaha
 

navarra

member
Scor reacție
0
Ce faceti gogosarilor? Nici acum nu ati terminat barbarele? :))

hai ca ma mai loghez eu cu cateva conturi sa aveti ce inobila …

marea fuziune nu prea e benefica din ce vad :)))))
 
Scor reacție
98
servetele-albe-pouce-la-cutie-100-bucati-2-straturi-8908476743710.jpg
 

dedei13

member
Scor reacție
0
Nu vreau sa fiu rau da barbarele au rezistat mai mult pe harta, in comparatie cu voi.
Si partea mai amuzanta e ca am mai multe sate de la voi decat din barbare.

Ah si eu beau, voi ce faceti? Ca asta era intrebarea
 
Sus