Discutii libere L83 !

CharLye

member
Scor reacție
0
Mereu au făcut așa și lumea tot îl urmează. Cine știe ce-i minte la început de lume

Am prea buna vrajeala…. Pana una alta avem 2 lumi închise, iar aici s a intrat la PP inițial … de tine n am auzit pana acum.… nu mai conteaza.. ne vedem și pe alte lumi . Spor la joc și fie ca cel mai bun sa câștige
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
Am prea buna vrajeala…. Pana una alta avem 2 lumi închise, iar aici s a intrat la PP inițial … de tine n am auzit pana acum.… nu mai conteaza.. ne vedem și pe alte lumi . Spor la joc și fie ca cel mai bun sa câștige
Apare undeva numele tribului tău?
Tot caut de 3-4 ore și nu găsesc nimic
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Am prea buna vrajeala…. Pana una alta avem 2 lumi închise, iar aici s a intrat la PP inițial … de tine n am auzit pana acum.… nu mai conteaza.. ne vedem și pe alte lumi . Spor la joc și fie ca cel mai bun sa câștige
Ce lume a inchis BMB ? nu vad nimic
 

Ex3cutor

member
Scor reacție
0
Ce fac băieții din circ? Gata gargara? Cam mult pe minus astăzi


Exact cum a spus Live ,

Felicitari Void pt organizat . In sfarsit un organizat bunicel

Cat despre multe pe minus ... totusi se bat 2300 sate cu 400 . Tot ti se pare mult pe minus ? :))
Probabil Void are de 3 ori mai multe sate de atac decat avem noi in total .

Dupa cum vedeti desi s au pierdut sate Circ inca ramane pe harta :). Alte triburi mult mai mari au disparut dupa doua organizate :)) .
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Exact cum a spus Live ,

Felicitari Void pt organizat . In sfarsit un organizat bunicel

Cat despre multe pe minus ... totusi se bat 2300 sate cu 400 . Tot ti se pare mult pe minus ? :))
Probabil Void are de 3 ori mai multe sate de atac decat avem noi in total .

Dupa cum vedeti desi s au pierdut sate Circ inca ramane pe harta :). Alte triburi mult mai mari au disparut dupa doua organizate :)) .


Dar ai revenit de la eveniment foarte devreme... Ne pare rau pentru pierderile avute dar speram sa te fi distrat destul de bine, sa faci splituri cu sampania in mana, e greu.
 

Ex3cutor

member
Scor reacție
0
Dar ai revenit de la eveniment foarte devreme... Ne pare rau pentru pierderile avute dar speram sa te fi distrat destul de bine, sa faci splituri cu sampania in mana, e greu.

Cu mine sau fara mine, baietii care au jucat tot timpul in circ si sunt activi nu au pierdut sate ... cei care au pierdut satele sunt aia care dormeau la fiecare organizat si de care aveam eu grija sa nu piarda satele . Din pacate de data asta nu am mai putut eu sa ii ajut si ei nu s au obosit sa se ajute singuri .

Felicitari pt organizatul acesta , joaca continua ...

P.S

astazi ai avut mare noroc :)))
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Multumesc celui de sus pentru norocul de astazi in urma caruia tribul Void a innobilat 60 de sate DOAR de la jucatorii inactivi ai tribului CIRC .....
 

Ex3cutor

member
Scor reacție
0
Multumesc celui de sus pentru norocul de astazi in urma caruia tribul Void a innobilat 60 de sate DOAR de la jucatorii inactivi ai tribului CIRC .....


cand am spus ca ai avut noroc , era vb de recuperarea unde tia ramas satul cu adeziunea 1 ...

Asta cu 60 sate sunt povesti ... BMB au pierdut cateva sute in 2 organizate si s au desfiintat ca trib ...
Noi inca suntem pe harta si inca suntem motivati :)
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: CIRC, CIRC., Circ..
Parte 2:
Triburi: Void, Void,, Void., Vo!d

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
10
Tabăra 2: 72
Diferență: 62

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
76,434
Tabăra 2: 514,541
Diferență: 438,107

chart
 
Sus