Interviuri Degeaba - Lumea 83

Scor reacție
0
Sa nu uit,

La moment:

NWO (2 triburi) - 3846 sate
Void (2 triburi) - 3481 sate + cei din UT si Legend (1624 sate)

Unde vezi tu 80%?

Inteleg mAAAulll sa bagat ceva de genu, ca din cate am inteles el e mai "slab dezvoltat" la minte. Da chiar tu nEbbbbunULee? Chiar tu?
 

dedei13

member
Scor reacție
0
Intre timp pe harta a fost organizat nwo...
 

Atașamente

  • Screenshot_20210929_032508_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20210929_032508_com.huawei.browser.jpg
    498,6 KB · Vizualizări: 193
Scor reacție
0
Imi place de toti smardoii de aici cu declaratii care de care mai razboinice si rasunatoare ca lumea e castigata de x sau de y,etc. O singura intrebare am pentru toti marii jucatori cu milioane de puncte: Cand ati inchis ultima lume fara sa spargeti banca pentru pp-uri si fara scripturile acelea mai mult sau mai putin legale? :)
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Imi place de toti smardoii de aici cu declaratii care de care mai razboinice si rasunatoare ca lumea e castigata de x sau de y,etc. O singura intrebare am pentru toti marii jucatori cu milioane de puncte: Cand ati inchis ultima lume fara sa spargeti banca pentru pp-uri si fara scripturile acelea mai mult sau mai putin legale? :)
Toate de la profil. te pup. N-am bagat nici 7k pp uri pe lume asta
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Sa nu uit,

La moment:

NWO (2 triburi) - 3846 sate
Void (2 triburi) - 3481 sate + cei din UT si Legend (1624 sate)

Unde vezi tu 80%?

Inteleg mAAAulll sa bagat ceva de genu, ca din cate am inteles el e mai "slab dezvoltat" la minte. Da chiar tu nEbbbbunULee? Chiar tu?
Cel mai slab dezvoltatla minte?:)))))) de unde pana unde? prietene, am mai multa vacanta decat ai tu scoala, esti sanatos?:))))
O sa vezi tu imediat de ce e pierduta lumea, n-am cum sa-i explic unui personaj cu 2 neuroni nefunctionali ceva ce necesita putina minte si viziune asupra hartii.
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
Asta e cea mai noua aroganta :)))) Toti va laudati ca ati intrat la pp. Asa te scoti, daca castigi, demonstrezi ca esti "mare jucator", daca pierzi, "oricum intrasem la pp".
Las si eu astea aici.
1632982520014.png


1632982707509.png

1632982724741.png

1632982816782.png

1632982921538.png

1632982948938.png

1632983073911.png

1632983150978.png

1632983168226.png

1632983330376.png



Oricum e clar ca de acum urmeaza spionii din NWO sa schimbe tabara
Spor!
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Asa se intampla cand sunteti lasati de izbeliste, incepeti sa latrati fara sa spuneti un lucru concret, in comparatie cu void, nwo-ul au avut tradatori pe care i-au luat in trib. Nu mai incercati sa bateti campii pe aici ca nu i se face nimanui mila de voi.

Cat despre faza cu pp-urile, 50% din void nu intrasera sa joace serios, ce va pare asa de suspect? Tot niste de-astia asa ca tugu sau diusi le-au deschis apetitu si au inceput sa joace.

Cu spionii..Tu habar ai ce inseamna "spion". Am avut noi informatii despre tintele voastre la organizat sau mai stiu eu orice alta chestie legata de organizarea tribului NWO ca sa fim acuzati de astea?

continuati sa dati din tastatura, cum le-am spus si celor din moh, si celor din circ mai recent, jucati pe harta daca vreti sa demonstrati ceva. pana atunci ramaneti cu dominanta aia facuta pe barbare si innobilari interne/sate crescute la inceput de lume. Pentru orice outsider ii este usor sa-si spuna punctul de vedere, nu trebuie decat sa mearga pe clasament la razboaiele tribului.

Cu asta am incheiat, ne revedem in curand cu mesajul de ramas bun.
 
Ultima editare:

**vodo**

member
Scor reacție
0
Salut, dupa limbaj observ ca esti mare smardoi, dar nu ma bag la ijurii si altele. Te lauzi cu statistici de razboi versus triburile micute pe care le-ati batut (Moh si circ). cand spun spion ma refer la ghost, poti sa te speli pe maini de el cat ai vrea, dar el tot spion ramane. E fratele mai mic al lui Divino. Numai asa puteti castiga un razboi cu un trib de nivelul vostru. si cand ma refer la nivel zic de dimensiune, la calitate si coloana vertebala sunteti mult sub ;)
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Salut, dupa limbaj observ ca esti mare smardoi, dar nu ma bag la ijurii si altele. Te lauzi cu statistici de razboi versus triburile micute pe care le-ati batut (Moh si circ). cand spun spion ma refer la ghost, poti sa te speli pe maini de el cat ai vrea, dar el tot spion ramane. E fratele mai mic al lui Divino. Numai asa puteti castiga un razboi cu un trib de nivelul vostru. si cand ma refer la nivel zic de dimensiune, la calitate si coloana vertebala sunteti mult sub ;)
Ia intreaba-l pe diusi cate mesaje de invitatii a dat in void:)))))) si ce planuri facea el cu anumiti jucatori de aici, nestiind ca eu primesc toate mesajele:)))) mergi la culcare, ca habar n-ai ce s-a intamplat in spate. Voi cati ati recrutat din bmb? Despre ce dracu vorbim.
 
Scor reacție
0
Ia intreaba-l pe diusi cate mesaje de invitatii a dat in void:)))))) si ce planuri facea el cu anumiti jucatori de aici, nestiind ca eu primesc toate mesajele:)))) mergi la culcare, ca habar n-ai ce s-a intamplat in spate. Voi cati ati recrutat din bmb? Despre ce dracu vorbim.

Nici tu nu stii nimic.


Singurul mesaj de recrutare a fost trimis de pe contul meu catre Arramia. nu imi amintesc alte mesaje.

Daca te referi la cele cu maria raspunsul il gasesti in prima propozitie din accest comment.
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
... D1v1n0 care a castigat o lume ca si jucator si conducator in contul NWO-ului...

O lume de KK, la fel ca si asta, castigata doar prin manevre. Am fost acolo(in nwo). D1v1n0, un jucator slab care se bazeaza pe pp si manevre. Daca lipseste una din ele, pierde jocul. Am jucat acolo, unde NWO sub conducerea acestui adevarat maestru al jocului, abia de ciupeau sate de la glory. S-au milogit de Greeen sa vina sa ii ajute cu razboiul. Dupa ce green a carat NWO-ul in spate si ii nenoroceau pe Glory, conducerea a hotarat sa tradeze. Au facut alianta cu Glory si au scos Greenul. In momentul in care au tradat, am realizat cat de infecta e conducerea, am cedat satele si am iesit.crede-ma ca stiu sa pierd si apreciez jucatorii buni, pe 74 am aplaudat pe forum tribul NG dupa ce am pierdut in fata lor. Dar aici nu as putea gasi nici un cuvant de lauda la adresa Void. Toate cele bune!
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
**vodo** sunt roadele pe care le culegeți, observ ca pe organizat mulți stați cu deful acasă în loc sa ajutați colegii.. Cam trist pot spune din partea voastra
 
Sus