Gazeta tribala

Raffaello

member
Scor reacție
0
T-Trainul e script scos din legalitate - doar așa se puteau da astfel de atacuri. Sau mai e varianta cu modificări aduse browser-ului (cine a dat atacuri înainte ca sa fie scriptul de T-train stie) altfel nu vad cum s-ar putea da.
 
Scor reacție
0
Cred ca s a facut mult off-topic, sa nu uitam despre ce este vorba in acest topic. Duceti va pe 85 si vedeti care e cel mai ce.
 

Chemosh

member
Scor reacție
0

Nu mai ma baga in seama te rog. Dupa cum ti-am zis, nu esti o persoana care sa-mi inspire o minima tentatie de a avea o discutie cu ea.

Cat despre joc, cine m-a provocat si am avut timp, ne-am jucat, si am pierdut doar o singura data, L61 ( Dupa care mi-am luat revansa pe 64 fix vs RS + Gentle ). Poate ai noroc si schimbi tu asta, chiar daca aici nu am timp si joc la slow-motion, dar pare-mi-se ca esti doar o umbra a altor jucatori cu exact aceleasi amenintari.

Iar despre a ma invata tu pe mine jocul asta, du-te al Mircea, Ingenios, Pmsr, Clasic Veteran, si intreaba-i cine le apara conturile organizat de organizat pe 73. Daca nu iti zic ei, iti dau eu printuri ;]

Ai multe de la invatat de la cei mentionati, afara de joc, si ceva educatie si modestie. De prostie nu zic nimic, pentru ca doar la tine exista.

Mai ramane sa te intreb, marele motor, monstru al acestui joc, tu esti, Just-Belit?
Imi este mila de tine. Ai stat mult sa te gândești.
În mesaj te întrebam dacă accepți oferta sa iti fiu mentor. Dar cum spui tu prostia la uni este inimaginabila imi pare rau de cei care te cunosc, deja ma simt foarte nasol ca am vorbit cu tine , ești o umbra a jocului și asa vei rămâne. Nu uita aici vorbim la. Mișto pe joc este adevărul.
 
Ultima editare:

Shurubel

member
Scor reacție
0
t-treinul daca nu mai este legal(sau este ilegal) cum e posibil 2 sate diferite sa atace alte 2 sate diferite la aceeasi distanta si cu gap fix100?
o parere ceva sau poate ?

POTI lansa si manual astfel de atacuri, acum cativa ani nu exista scriptul de t-train, se facea manual cu mai multe tab-uri, daca ai net bun si mana rapida poti lansa asa fara probleme si fara scripturi.
 
Scor reacție
0
t-treinul daca nu mai este legal(sau este ilegal) cum e posibil 2 sate diferite sa atace alte 2 sate diferite la aceeasi distanta si cu gap fix100?
o parere ceva sau poate ?
Se p
astept pareri in continuare
Poti lansa de pe 2 sate diferite, pe alte 2 sate diferite, in aceeasi ms. Unul de pe aplicatie, unul de pe browser. Deci explicatie logica exista , pentru restul banuiesc ca esti liber sa faci ticket. Insa mi s ar parea ciudat ca fix unul care a bagat 100 suporti sa arate cu degetul pe altii..
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
t-treinul daca nu mai este legal(sau este ilegal) cum e posibil 2 sate diferite sa atace alte 2 sate diferite la aceeasi distanta si cu gap fix100?
o parere ceva sau poate ?


Jderii dupa ce s-au saturat sa-si sparga trupele in satele de barbari lasate de samy pe harta:


1545918_583075301772446_724485636_n.jpg
 
Ultima editare:

Ioan Botezatorul

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Se p
Poti lansa de pe 2 sate diferite, pe alte 2 sate diferite, in aceeasi ms. Unul de pe aplicatie, unul de pe browser. Deci explicatie logica exista , pentru restul banuiesc ca esti liber sa faci ticket. Insa mi s ar parea ciudat ca fix unul care a bagat 100 suporti sa arate cu degetul pe altii..
e inuman sa te coordonezi asa mult si cu gap fix 100 daca era 290 -688 sau oricare alt gap era buna explicatia ta dar fix 100 nu are cum nu e uman
nu e vb de suporti aici ci de alta ilegalitate stai acolo ingenunchi la samy si continuati treaba
cat despre suporti densitatea satelor la voi pe k nu suporti mei au facut-o
 
Scor reacție
0
e inuman sa te coordonezi asa mult si cu gap fix 100 daca era 290 -688 sau oricare alt gap era buna explicatia ta dar fix 100 nu are cum nu e uman
nu e vb de suporti aici ci de alta ilegalitate stai acolo ingenunchi la samy si continuati treaba
cat despre suporti densitatea satelor la voi pe k nu suporti mei au facut-o
Am primit atacuri de la voi in fix aceeasi ms...a fost coincidenta la voi?...mi se pare de rahat sa tot aratam cu degetu.
Nu putem sa ne batem pe harta si gata? Sau daca iau toti ban si cadtigati la final, va simteti bine?:)
 

Emmy95

member
Scor reacție
0
alte pareri dar fara coincidente va rog


Am incercat si eu sa vad daca reusesc sa lansez asa, gen 2 taburi deschise si mi-a iesit din a 2-a incercare.
Initial am incercat sa schimb taburile foarte repede si a fost lagul putin mai mare. La a 2-a incercare am impartit taburile in 2 pe ecran si am apasat pe trimitere, m-a ajutat si faptul ca laptopul e cu touchscreen si am putut apasa pe ele cam in acelasi timp.
Nu am de unde sa stiu cum a lansat respectivul, dar eu m-am convins ca e posibil si fara t-train sau nu stiu ce script ilegal. Daca e o multitudine de atacuri ce s-au nimerit asa, probabil sansele de script ilegal sunt mai mari. Asa doar cu 2 personal mi se par minime.

Am primit atacuri de la voi in fix aceeasi ms...
Ideea e ca in printul respectiv e aceeasi distanta intre cele 4 sate, adica ambele atacuri au fost lansate in acelasi timp. Cand lansezi sute de atacuri sa ajunga la aceeasi ora e normal sa se mai nimereasca unele si in aceeasi milisecunda.
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
la gap fix 100 ? COINCIDENTA , nu??
si tu ai un buric in frunte nu ??

Nu e coicidenta, cand lansezi 2 comenzi simultan la sub 100 ms diferenta indiferent ca este de pe acelasi sat sau de pe sate diferite sistemul le pune la un lag de 100 ms(in functie de setarile lumii)

Pe acelasi principiu functioneaza si T-Train , trimite 4 comenzi deodata si sistemul le pune la 100 ms diferenta
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
t-treinul daca nu mai este legal(sau este ilegal) cum e posibil 2 sate diferite sa atace alte 2 sate diferite la aceeasi distanta si cu gap fix100?
o parere ceva sau poate ?
Iti vand eu un pont. De pe satul atacat, vezi cat faci cu un berbec pana la fiecare dintre cele 2 sate. La distante atat de mari de 110 campuri, daca satul e o patratica mai la dreapta, ai toate sansele ca la distanta sa scrie tot 110.5, si in realitate sa fie 110.51 vs 110.55.

La o diferenta de 0.01 distanta pe harta vorbim de 18 secunde distanta de lansare, la viteza de berbec.

LE: eu acum vad ca sunt atacate sate diferite, deci teoria mea pica :)
 
Ultima editare:

Vlaicu

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Nu e coicidenta, cand lansezi 2 comenzi simultan la sub 100 ms diferenta indiferent ca este de pe acelasi sat sau de pe sate diferite sistemul le pune la un lag de 100 ms(in functie de setarile lumii)

Pe acelasi principiu functioneaza si T-Train , trimite 4 comenzi deodata si sistemul le pune la 100 ms diferenta
Iti vand eu un pont. De pe satul atacat, vezi cat faci cu un berbec pana la fiecare dintre cele 2 sate. La distante atat de mari de 110 campuri, daca satul e o patratica mai la dreapta, ai toate sansele ca la distanta sa scrie tot 110.5, si in realitate sa fie 110.51 vs 110.55.

La o diferenta de 0.01 distanta pe harta vorbim de 18 secunde distanta de lansare, la viteza de berbec.

LE: eu acum vad ca sunt atacate sate diferite, deci teoria mea pica :)


Cu script merge cum ziceti voi, altfel nu. Adminii stiu asta.
Succes in toate!
 
Sus