Gazeta tribala

Vendetta

member
Scor reacție
0
parerea mea ca e o gluma buna asta :)) ca vorbesti tu de atacuri la ms :)) daca vorbea altul mai ziceam...dar asa nu mai arata cu degetul daca nu ai mana curata,sper ca ai sfintit platforma aia poate asa ai cat de cat sanse sa nu iei bataie pe 85
care esti tu ma nubule
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Daca vreti un interviu cu Nole ? Ca e negru si de-aia ....hahaha
 

Atașamente

  • FB_IMG_1641844442927.jpg
    FB_IMG_1641844442927.jpg
    45,7 KB · Vizualizări: 80

Vndhl

member
Scor reacție
2
Mah Olandezule , cu d'astea vii pe aici ? pai daca distanta nu e exacta(si in mod sigur nu e aceeasi ) ... de ce draq vorbim aici ? :rolleyes: ... ati devenit peste noapte toti experti in MS ...nu neg "skill"-ul unora de la voi, dar cand vezi mai multe atacuri lansate in acelasi timp , de la aceeasi distanta si ajung cu un delay de exact 100 ms si cine ar trebui sa vada ,nu vede ca e ceva in neregula acolo ? ... csf ,ncsf ... mergi mai departe . Oricum ati spart norma de banuri pe lumea asta , tu inclusiv ai fost pe"pauza" o vreme indelungata :) .
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
din ce vad a dat raspuns la botezator, el a venit cu aceasta problema pe extern :)))) iar atacurile astea cu 100 ms dif de pe sate diferite, a fost dovedit in tiket cu video si tot ce trebuie, se poate foarte simplu... este nevoie doar de maini iuti ;) iar la banari cred ca aveti top 5 cele mai multe banari pe .ro :))) mai dureaza mult timp pana sa il ajunga cineva pe drdhieizi, din ce am auzit cica ocupa chiar primele 3 locuri :))
 
Scor reacție
0
Mah Olandezule , cu d'astea vii pe aici ? pai daca distanta nu e exacta(si in mod sigur nu e aceeasi ) ... de ce draq vorbim aici ? :rolleyes: ... ati devenit peste noapte toti experti in MS ...nu neg "skill"-ul unora de la voi, dar cand vezi mai multe atacuri lansate in acelasi timp , de la aceeasi distanta si ajung cu un delay de exact 100 ms si cine ar trebui sa vada ,nu vede ca e ceva in neregula acolo ? ... csf ,ncsf ... mergi mai departe . Oricum ati spart norma de banuri pe lumea asta , tu inclusiv ai fost pe"pauza" o vreme indelungata :) .
I am aratat ca acea distanta nu este exacta.Scripturi s au folosit si o sa se mai foloseasca, asta este jocul, nu am nimic cu nimeni care foloseste un script atata timp cat nu da 30 de atacuri in 1-2ms, de asta nici ticket nu voi face pentru asa ceva. Totusi mi se pare de prost gust sa vina cineva care toata viata a dat scriptul pentru el in timp ce el se juca dota si sa se planga de niste atacuri.

In legatura cu banul meu, mi l am asumat, am gresit am platit.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
deja sunteti expirati cu aceleasi povesti, daca am cumparat ceva poti face tiket ;) daca eu vin sa spun ca in dk sunt toate jegurile de pe .ro o sa sariti in sus ca niste majorete, dar tu in schimb te-ai gasit sa plangi cand ti-am zis clar, ai cel mai banat cont de pe .ro cu tine in trib, ati fost prinsi de n ori cu cele mai de kkt faze care au existat pe aici, asa ca gura mica si continuati sa stati capra, la asta va pricepeti cel mai bine :))))


dar imi place ca ai vrut sa pari cat de cat genul ala de om inteligent... adica eu care cumpar, care am multiaccount etc am ajuns sa vorbesc de ilegalitati !!! nu trebuia sa spui asta daca era sa vorbesti despre chestii legale ? pentru ca daca ma acuzi de chestii ilegale si eu vorbesc despre chestii ilegale, cred ca ii perfect normal, de ce nu verifici daca este si creierul conectat inainte sa trimiti un mesaj ? :))) hai fugi si mai baga niste interne. barbare sa ramai in joc, pacat ca pe harta nu sunteti la fel de spartani ca prin mesaje ;) spor capritelor :X
 
Scor reacție
0
https://prnt.sc/26ih65w

daca noi jucam cu platforme pt masinute voi aveti ceva pt avioane se pare dar inca sunt permise zborurile si criminalul vine sa il acuze pe botezatorul asta e ursi latra caini merg pe aici asa se pare si ursuletul de mai sus da si el cu laba inainte
aicii mai sus se vede clar ca nici voi jdericilor nu sunteti mai sub de cea ce acuzati asa ca lasati-o balta eu am iesit sa intreb sa imi arate cineva ceva atat
 
Scor reacție
98
Nu inteleg de ce va acuzati unii pe altii cand toata lumea are lansatoare de atacuri, scripturi pentru autofarm, curatare, etichetare automate, auto buildere, s.a.m.d. Cine nu are, inseamna nu a auzit de github sau alte platforme unde se pune cod. Diferenta o face echipa care are un programator mai bun. Toata lumea are scripturi dar toti arata cu degetul catre altii.
 
Scor reacție
0
Nu inteleg de ce va acuzati unii pe altii cand toata lumea are lansatoare de atacuri, scripturi pentru autofarm, curatare, etichetare automate, auto buildere, s.a.m.d. Cine nu are, inseamna nu a auzit de github sau alte platforme unde se pune cod. Diferenta o face echipa care are un programator mai bun. Toata lumea are scripturi dar toti arata cu degetul catre altii.
Nu il acuz, eu doar i am aratat ca e putin ipocrit, nu ma intereseaza cu ce lanseaza si cum dar sa nu mai acuze tocmai el care n a dat un atac manual de pe l40.

Deci botez lasa ticketele si pune mana si joaca, ia sate, stai pe sittere, sa facem o lume frumoasa.

Spor tuturor pe lumea asta, n am mai vazut un razboi asa tare de multa vreme.
 
Scor reacție
98
Nu il acuz, eu doar i am aratat ca e putin ipocrit, nu ma intereseaza cu ce lanseaza si cum dar sa nu mai acuze tocmai el care n a dat un atac manual de pe l40.

Deci botez lasa ticketele si pune mana si joaca, ia sate, stai pe sittere, sa facem o lume frumoasa.

Spor tuturor pe lumea asta, n am mai vazut un razboi asa tare de multa vreme.
Nu m-am referit la tine, in general. Asta-i jocul, cu bune si cu rele.

Bafta ambelor tabere!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
https://prnt.sc/26ih65w

daca noi jucam cu platforme pt masinute voi aveti ceva pt avioane se pare dar inca sunt permise zborurile si criminalul vine sa il acuze pe botezatorul asta e ursi latra caini merg pe aici asa se pare si ursuletul de mai sus da si el cu laba inainte
aicii mai sus se vede clar ca nici voi jdericilor nu sunteti mai sub de cea ce acuzati asa ca lasati-o balta eu am iesit sa intreb sa imi arate cineva ceva atat



profesorii de limba roamana de ce nu comenteaza si cand lasi tu mesaje ?



cat despre atacuri..... daca ai experienta si indemanare, poti sa bagi aproximativ la ce ms doresti, dar astea se invata in timp, jucand.... stiu ca unii nu ati fost nevoiti sa folositi acel mouse si de aia va pare wooow cand vedeti asa ceva :))) incercuiti niste comenzi care unii le dam cu monitorul stins ;) hai nu mai plange si incerca sa iei dreq si tu primul tau sat in acest razboi, ca ajungi la 300 sate imediat si tu nu ai nimic de la inamic..... mai si zici pe acolo ca tu joci singur in dk :))) jucatorule
 

Chaos

member
Scor reacție
0
profesorii de limba roamana de ce nu comenteaza si cand lasi tu mesaje ?



cat despre atacuri..... daca ai experienta si indemanare, poti sa bagi aproximativ la ce ms doresti, dar astea se invata in timp, jucand.... stiu ca unii nu ati fost nevoiti sa folositi acel mouse si de aia va pare wooow cand vedeti asa ceva :))) incercuiti niste comenzi care unii le dam cu monitorul stins ;) hai nu mai plange si incerca sa iei dreq si tu primul tau sat in acest razboi, ca ajungi la 300 sate imediat si tu nu ai nimic de la inamic..... mai si zici pe acolo ca tu joci singur in dk :))) jucatorule



pe care*
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
trebuie (pe) ? ma scuzati, credeam ca sa substantivul indeplineste actiunea si nu trebuie acest (pe) dar daca nu indeplineste atunci sa fie pus acolo ;)



daca noi jucam cu platforme pt masinute voi aveti ceva pt avioane se pare dar inca sunt permise zborurile si criminalul vine sa il acuze pe botezatorul asta e ursi latra caini merg pe aici asa se pare si ursuletul de mai sus da si el cu laba inainte
aicii mai sus se vede clar ca nici voi jdericilor nu sunteti mai sub de cea ce acuzati asa ca lasati-o balta eu am iesit sa intreb sa imi arate cineva ceva atat


poti corecta si aici ?? cred ca lipseste mai mult decat un (pe)
 
Sus