Discutii libere L85 !

Shurubel

member
Scor reacție
0
Cam supărați băieți :D

PS.. Știe cineva pe ce cont joaca cotzanul?? Vreau să-l întreb câte pp a bagat


1642069641989.png


Aici, cel putin asta e contul lui.
 
Scor reacție
1
Na ca am zis ca si-a luat si forumul nostru un avans la pagini create si discutii avute. Evident ca majoritatea discutiilor nu au avut cine stie ce esenta sau continut, dar tot era ceva, chiar de erau injurii.
Pana la urma, discutiile libere au fost libere pana nu au mai fost.
Inapoi la civilizatie.
 

Prietenas

member
Scor reacție
0
Sa o aduceti pe doamna Alizeea de pe tw2 ,ea in fiecare zi v-ar raspunde la intrebari da aici doar raka cu suportul si alex cu forumu si postarile de mapa.Tin minte inainte era tot staff ul pe forum da acuma nu stiu ce fel ca numai 1 mai posteaza o deschidere de lume si si una sterge postarile :))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vezi atașament 4462

Asta de ce a fost stearsa? Cu ce am jignit?:(

Pe lumile alea "no name" cam ti-ai luat bataie.... ah, am uitat ... tu nu ai jucat acolo .

Vezi atașament 4461

Aici, cel putin asta e contul lui.
Interesanta poza ,script legal bănuiesc?
Vârsta lumii
360 / 360 zile
360 / 360 zile

Dominanță
39% / 80%
39% / 80%
Păstrează dominanța
0 / 14 zile


Momentul acela cand nu poti face dominanta pe L80, pentru ca ti e frica sa nu dai locuri unora ca sa ai sansa sa te tradeze pe 85, asa ca mai astepti putin mai internezi si pe 85, apoi pe 80.... DK si loialitatea..:)))

Interesant ..." Ling Cha Puk " zis și "cioara de pe gard " , vorbește de onoare și loialitate :rolleyes:
 

10nnuTss89

member
Scor reacție
0
da nu stiu ce au avut adminii cu vanzarile mele:)) tuica, logan, audi, golf 4... dabia gasisem si eu doritori:))))
 
Scor reacție
0
Pe lumile alea "no name" cam ti-ai luat bataie.... ah, am uitat ... tu nu ai jucat acolo .

Am zis eu ca n am jucat pe 76?

Nume: Doi Degeaba
Cea mai bună clasare: 1 31st July 2020

Am dat stergere si am felicitat adversarul, dar da, lumea a fost una no name din prisma faptului ca noi eram trib de mana 2 si pe langa asta ne am desteptat si tarziu sa ne dam seama de niste lucruri, pacat de Green acolo.

Pe L80, da, n am jucat, am stat doar la spam cu colegii, dar si aia a fost o lume tot cam no name, ciudat e de ce nu faceti dominanta?:(
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Am zis eu ca n am jucat pe 76?

Nume: Doi Degeaba
Cea mai bună clasare: 1 31st July 2020

Am dat stergere si am felicitat adversarul, dar da, lumea a fost una no name din prisma faptului ca noi eram trib de mana 2 si pe langa asta ne am desteptat si tarziu sa ne dam seama de niste lucruri, pacat de Green acolo.

Pe L80, da, n am jucat, am stat doar la spam cu colegii, dar si aia a fost o lume tot cam no name, ciudat e de ce nu faceti dominanta?:(
Deci e vina noastră ca lumea aia fost noname sau a adversarilor , din care ai făcut și tu parte , " oarecum " ?

Și legat de 80 nu vad de ce ar trebui sa-ti dam tie explicații ... se fac steaguri frumoase acolo ;)
 

Prietenas

member
Scor reacție
0
Am zis eu ca n am jucat pe 76?

Nume: Doi Degeaba
Cea mai bună clasare: 1 31st July 2020

Am dat stergere si am felicitat adversarul, dar da, lumea a fost una no name din prisma faptului ca noi eram trib de mana 2 si pe langa asta ne am desteptat si tarziu sa ne dam seama de niste lucruri, pacat de Green acolo.

Pe L80, da, n am jucat, am stat doar la spam cu colegii, dar si aia a fost o lume tot cam no name, ciudat e de ce nu faceti dominanta?:(
Frate si daca nu au dominanta dupa logica te gandesti caa au locuri libere in trib care vor fi ocupate de cei cu cele mai multe sate sau cea mai buna clasare.Esti fenomen ma Watcher ,ma uimesti cat de destept si prost poti fi in acelasi timp.
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Esti doar un alt frustrat.
Pe 76 am iesit din RS pentru ca dupa ce am aparat aproape orice cont posibil pentru RS pe 73, pmsr si altii umblau pe conturile NOM pe 79.
Nu ma fa sa umblu la printuri ca ti-o iei.
Legat de acel examen n am picat, si iti poate confirma MileyC asta ;]
Si chiar si asa, daca “promovam” nu cred ca aveam sa termin lumea aia cu RS din alte considerente.
Dar ca fapt divers, cat am jucat in RS acolo am dat totul pentru trib, si am avut discutii civilizate si am facut pace cu Mircea si altii de pe acolo.

P.S: am verificat, inca am printurile si conversatia cu George, deci du-te tare.



Asa ca fa pasi, si lasa-ma cu vrajeli.

Complet adevarate spusele colegului Dicsie.
Inclusiv cele intamplate pe 79 cand de altfel BJJ nu a primit nici un ajutor consistent din partea celor cu care am jucat pe 76 si nu ma refer strict la mine ci la BJJ, eu intrasem la pp-uri abia dupa o luna am inceput sa joc ( au fost totusi niste sate crescute si niste click-uri date de unii carora le multumesc, dar cand a venit greul au disparut toti, defapt erau pe skype la jocuri de culise sau pe conturile NOM) - defapt adevarul e ca nu ne-au dat sanse ca vom face ceva de asta nu ne-au ajutat si decat sa piarda timpul mai bine nu.

Rationamentul e logic in ansamblu dar nu e moral (Sau niste frustrari foarte mari cand am zis ca nom va disparea de pe harta si noi vom face fata si la nip si alora de sus pe care nici nu stiu cum ii mai chema dar tin minte niste nume Spartacus, divino si astia tot cu batul prin gard umblau cand ne vindeau gogosi cu margarina cu diplomatia lor. Ce om intreg la cap face alianta cu cineva care il ameninta de 2 luni continu cu stergerea de pe harta, mai bine dau stergere decat sa-mi oblig colegii sa faca asa ceva?

Si ar mai fi si alte injoseli la care s-au supus unii dintre mai marii triburilor care au fost pe 76 79 80

Ca sa nu mai zic ca protagonistii au venit cu o schema politica iesita din comun in care cereau BJJ-ului sa devina academia NOM, in conditiile in care noi eram amenintati cu extinctia de pe harta la fiecare 2 saptamani cand cica era organizat pe noi.

Dar am izbutit in cele din urma si am gasit si aliati de nadejde!!! Stiti voi, cei care au castigat lumea si am avut si reprezentanti din BJJ. GG

Oricum nu stiu cine castiga sau ia bataie pe lumea asta :))) am intrat random la o lectura si m-am simtit indatorat sa-l sustin pe dicsie in afirmatii pentru ca sunt fapte reale
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Nu "oarecum" , am facut parte 100%:))
Și insiști în prostia ta si nu realizezi cât de penibil ai devenit acum ... pe scurt ,te-ai autointitulat un noname si ti-ai caracterizat colegii de trib ca unul de "mana a doua " :rolleyes: .
Ca sa nu mai zic ca ii desconsideri si pe cei din Green ... caracterizand 76 o lume noname .
 
Sus