Discutii libere L85 !

MileyC

member
Scor reacție
0
Lui watcher nu ai ce sa-i faci cu declaratiile lui. E diagnosticat cu boala "Frustrata Cronica" , nu exista leac, pentru ca si el in nemarginirea creierului sau e constient de ce sufera.
 
Scor reacție
0
Și insiști în prostia ta si nu realizezi cât de penibil ai devenit acum ... pe scurt ,te-ai autointitulat un noname si ti-ai caracterizat colegii de trib ca unul de "mana a doua " :rolleyes: .
Ca sa nu mai zic ca ii desconsideri si pe cei din Green ... caracterizand 76 o lume noname .
Nu cumetre, doar ca tu n ai inteles prea bine..da, la momentu ala eram un trib de mana a doua si in principal pt ca noi intrasem sa demolam green si asta o stie toata lumea, doar ca nu ne a convenit modu vostru de abordare..Da, a fost o lume noname in sensu ca nu a fost vreun razboi wow, in timp ce voi luptati pe o granita, inamicii luptau pe 2 si se mai bateau si intre ei..nu e vina voastra, asa a fost sa fie, noi idioti ca am realizat tarziu, insa dupa lumea aia si dupa L80 ati aparut cu niste declaratii de cei mai buni de pe server zici ca cine stie ce victorii ati purtat. Pe lumile grele gen L60 ati luat bataie iar aici pe 85 luati 1 2 sate la organizat si asteptati poate poate trece rs de woc.

Eu sunt realist si stiu ca tribu in care am fost pe 76 nu se putea bate cu DK.

Legat de hannah montana asta de comenteaza si el, e acelasi care auzise ca da coplayeru meu bani grei pe conturi si m a sunat daca ii cumpar si lui contu..mai multe n am de zis despre el, nici nu i citesc comentariile:))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Nu cumetre, doar ca tu n ai inteles prea bine..da, la momentu ala eram un trib de mana a doua si in principal pt ca noi intrasem sa demolam green si asta o stie toata lumea, doar ca nu ne a convenit modu vostru de abordare..Da, a fost o lume noname in sensu ca nu a fost vreun razboi wow, in timp ce voi luptati pe o granita, inamicii luptau pe 2 si se mai bateau si intre ei..nu e vina voastra, asa a fost sa fie, noi idioti ca am realizat tarziu, insa dupa lumea aia si dupa L80 ati aparut cu niste declaratii de cei mai buni de pe server zici ca cine stie ce victorii ati purtat. Pe lumile grele gen L60 ati luat bataie iar aici pe 85 luati 1 2 sate la organizat si asteptati poate poate trece rs de woc.

Eu sunt realist si stiu ca tribu in care am fost pe 76 nu se putea bate cu DK.

Legat de hannah montana asta de comenteaza si el, e acelasi care auzise ca da coplayeru meu bani grei pe conturi si m a sunat daca ii cumpar si lui contu..mai multe n am de zis despre el, nici nu i citesc comentariile:))

Am înțeles ... mai si semnalizezi :)
 

Chaos

member
Scor reacție
0
Nu cumetre, doar ca tu n ai inteles prea bine..da, la momentu ala eram un trib de mana a doua si in principal pt ca noi intrasem sa demolam green si asta o stie toata lumea, doar ca nu ne a convenit modu vostru de abordare..Da, a fost o lume noname in sensu ca nu a fost vreun razboi wow, in timp ce voi luptati pe o granita, inamicii luptau pe 2 si se mai bateau si intre ei..nu e vina voastra, asa a fost sa fie, noi idioti ca am realizat tarziu, insa dupa lumea aia si dupa L80 ati aparut cu niste declaratii de cei mai buni de pe server zici ca cine stie ce victorii ati purtat. Pe lumile grele gen L60 ati luat bataie iar aici pe 85 luati 1 2 sate la organizat si asteptati poate poate trece rs de woc.

Eu sunt realist si stiu ca tribu in care am fost pe 76 nu se putea bate cu DK.

Legat de hannah montana asta de comenteaza si el, e acelasi care auzise ca da coplayeru meu bani grei pe conturi si m a sunat daca ii cumpar si lui contu..mai multe n am de zis despre el, nici nu i citesc comentariile:))



Bai pacaliciule, tu ai jucat macar pe l60 ca sa iti dai cu parerea sau povestesti telefonul fara fir?

Dk a pierdut l60 pentru ca DT a dat stergere iar mnk au venit pe barbarele lor.
Green nu misca granita cu dk la organizate si iti spun asta eu, care am jucat in green si rupeam trupe in zidurile dk.
Si dupa ce a ramas dk vs green si mnk, mult timp green se uita cum se uita un copil de la fereastra la un magazin cu dulciuri, in timp ce mnk luau satele goale.


Deci practic lumea a fost pierduta prin DT, asa ca rugati-va sa mai reziste woc ca roata si patrata de e, tot se intoarce.
 
Scor reacție
0
Bai pacaliciule, tu ai jucat macar pe l60 ca sa iti dai cu parerea sau povestesti telefonul fara fir?

Dk a pierdut l60 pentru ca DT a dat stergere iar mnk au venit pe barbarele lor.
Green nu misca granita cu dk la organizate si iti spun asta eu, care am jucat in green si rupeam trupe in zidurile dk.
Si dupa ce a ramas dk vs green si mnk, mult timp green se uita cum se uita un copil de la fereastra la un magazin cu dulciuri, in timp ce mnk luau satele goale.
Am jucat, si acolo am fost tot in tabara castigatoare:(
 

Chaos

member
Scor reacție
0
Am jucat, si acolo am fost tot in tabara castigatoare:(



Atunci si mai rau, inseamna ca nu ai discernamant pe ce spui.


Pe lumile grele gen L60 ati luat bataie iar aici pe 85 luati 1 2 sate la organizat si asteptati poate poate trece rs de woc.

in timp ce voi luptati pe o granita, inamicii luptau pe 2


Dai exemplu de l60 si spui ca poate trece rs de woc, asa cum ati trecut voi (ca sigur ai jucat in mnk) de DT.

Cum dracu sa dai drept exemplu o lume in care voi ati castigat, asa cum acuzi ca ar putea castiga dk pe 85 sau cum a facut pe 76?

Toate meritele mnk-ului pentru ce a facut cu DT, dar daca ai jucat cu adevarat acolo trebuie sa stii ce sate goale avea dk in granita cu voi si cum green se pusesera pe facut steaguri si astepta sa ii anuntati cate locuri le dati la final ca altceva nu aveau ce face.
Meritul Green pe lumea aia e ca a cimentat granita cu dk si a blocat def pentru a patrunde mnk mai usor.

si dupa L80 ati aparut cu niste declaratii de cei mai buni de pe server zici ca cine stie ce victorii ati purtat.

Orice ai spune tu sau alt pacalici ca tine, dk ramane una dintre cele mai bune echipe de pe RO. Nu exista o singura echipa care sa fie cea mai buna pe un server, pentru ca performanta inseamna timpul jucatorilor investit in joc, mai presus de banii pe care ii baga.
Astea fiind spuse, nu ai cum sa ai acelasi timp pe parcursul anilor, deci unele lumi se pierd altele se castiga, dar daca atunci cand apar pe o lume sunt favoriti la castigarea ei, inseamna ca sunt printre cei mai buni.
 
Scor reacție
0
Atunci si mai rau, inseamna ca nu ai discernamant pe ce spui.







Dai exemplu de l60 si spui ca poate trece rs de woc, asa cum ati trecut voi (ca sigur ai jucat in mnk) de DT.

Cum dracu sa dai drept exemplu o lume in care voi ati castigat, asa cum acuzi ca ar putea castiga dk pe 85 sau cum a facut pe 76?

Toate meritele mnk-ului pentru ce a facut cu DT, dar daca ai jucat cu adevarat acolo trebuie sa stii ce sate goale avea dk in granita cu voi si cum green se pusesera pe facut steaguri si astepta sa ii anuntati cate locuri le dati la final ca altceva nu aveau ce face.
Meritul Green pe lumea aia e ca a cimentat granita cu dk si a blocat def pentru a patrunde mnk mai usor.



Orice ai spune tu sau alt pacalici ca tine, dk ramane una dintre cele mai bune echipe de pe RO. Nu exista o singura echipa care sa fie cea mai buna pe un server, pentru ca performanta inseamna timpul jucatorilor investit in joc, mai presus de banii pe care ii baga.
Astea fiind spuse, nu ai cum sa ai acelasi timp pe parcursul anilor, deci unele lumi se pierd altele se castiga, dar daca atunci cand apar pe o lume sunt favoriti la castigarea ei, inseamna ca sunt printre cei mai buni.

Nu vreau sa mi asum prea multe merite pentru 60, nu am contat nici 1%, asta ca sa fie clar, eu nu ma laud cu realizarile altora..am fost pe acolo , atata tot.

Dk cu siguranta este una dintre cele mai bune echipe de pe server, asta n a negat o nimeni, este un lucru evident, insa de aici pana la niste cuvinte spuse duoa castigul L76 e mult.

Bafta la joc, am nevoie de o vacanta pe extern:)))
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Complet adevarate spusele colegului Dicsie.
Inclusiv cele intamplate pe 79 cand de altfel BJJ nu a primit nici un ajutor consistent din partea celor cu care am jucat pe 76 si nu ma refer strict la mine ci la BJJ, eu intrasem la pp-uri abia dupa o luna am inceput sa joc ( au fost totusi niste sate crescute si niste click-uri date de unii carora le multumesc, dar cand a venit greul au disparut toti, defapt erau pe skype la jocuri de culise sau pe conturile NOM) - defapt adevarul e ca nu ne-au dat sanse ca vom face ceva de asta nu ne-au ajutat si decat sa piarda timpul mai bine nu.

Rationamentul e logic in ansamblu dar nu e moral (Sau niste frustrari foarte mari cand am zis ca nom va disparea de pe harta si noi vom face fata si la nip si alora de sus pe care nici nu stiu cum ii mai chema dar tin minte niste nume Spartacus, divino si astia tot cu batul prin gard umblau cand ne vindeau gogosi cu margarina cu diplomatia lor. Ce om intreg la cap face alianta cu cineva care il ameninta de 2 luni continu cu stergerea de pe harta, mai bine dau stergere decat sa-mi oblig colegii sa faca asa ceva?

Si ar mai fi si alte injoseli la care s-au supus unii dintre mai marii triburilor care au fost pe 76 79 80

Ca sa nu mai zic ca protagonistii au venit cu o schema politica iesita din comun in care cereau BJJ-ului sa devina academia NOM, in conditiile in care noi eram amenintati cu extinctia de pe harta la fiecare 2 saptamani cand cica era organizat pe noi.

Dar am izbutit in cele din urma si am gasit si aliati de nadejde!!! Stiti voi, cei care au castigat lumea si am avut si reprezentanti din BJJ. GG

Oricum nu stiu cine castiga sau ia bataie pe lumea asta :))) am intrat random la o lectura si m-am simtit indatorat sa-l sustin pe dicsie in afirmatii pentru ca sunt fapte reale

Ai uitat ca erai torpila cand au incercat oamenii sa vorbeasca cu tine? Ce ati facut ma notabil acolo in afara ca ati fost servitorii Romei si ai green-ului?????????? Stia toata lumea de ce ati facut asta: DE FRICA, pai ce pretentii sa fi emis voi daca erati intr-un colt de lume fara nicio speranta. Asa de buni ati fost ca v-a trebui ceva timp sa luati cateva sate amarate de la un trib care daduse stergere. S-a gasit pistolul sa laude turcul care il foloseste. Nu mai spui acum cum il injurai pe Dicsie prin conferinte.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Ai uitat ca erai torpila cand au incercat oamenii sa vorbeasca cu tine? Ce ati facut ma notabil acolo in afara ca ati fost servitorii Romei si ai green-ului?????????? Stia toata lumea de ce ati facut asta: DE FRICA, pai ce pretentii sa fi emis voi daca erati intr-un colt de lume fara nicio speranta. . Asa de buni ati fost ca v-a trebui ceva timp sa luati cateva sate amarate de la un trib care daduse stergere. S-a gasit pistolul sa laude turcul care il foloseste. Nu mai spui acum cum il injurai pe Dicsie prin conferinte.
Mai stiu eu pe cineva care se lauda cu realizari 0..oupss, te simti? Pe 73 ai invatat si tu sa faci auto de la oamenii pe care acu ii injuri.

Sa nu mai zic, cum a zis si Dicsie, avem noi discutiile noastre, da daca si el are 0 realizari si te compari tu cu el pe joc, chiar ar trebui sa bei tuica aia, nu s o vinzi
 
Ultima editare de un moderator:

Spartacus

member
Scor reacție
0
Mai stiu eu pe cineva care se lauda cu realizari 0..oupss, te simti? Pe 73 ai invatat si tu sa faci auto de la oamenii pe care acu ii injuri.

Sa nu mai zic, cum a zis si Dicsie, avem noi discutiile noastre, da daca si el are 0 realizari si te compari tu cu el pe joc, chiar ar trebui sa bei tuica aia, nu s o vinzi

Ce noroc ai avut tu ca nu te-am facut cioparci pe Speciala, ca sa iti iese din cap aerele astea, oricum te bagi in discutie pe toate forumurile fara sa te intrebe cineva de vorba, daca aici este singura ta viata, atunci ia si scrie peste tot. Vezi ca o sa apara un topic cu retete de bucatarie, fii pregatit deci !
 
Scor reacție
0
Ce noroc ai avut tu ca nu te-am facut cioparci pe Speciala, ca sa iti iese din cap aerele astea, oricum te bagi in discutie pe toate forumurile fara sa te intrebe cineva de vorba, daca aici este singura ta viata, atunci ia si scrie peste tot. Vezi ca o sa apara un topic cu retete de bucatarie, fii pregatit deci !
Ai noroc ca a fost charlye baiat de treaba si nu am facut 3 0 cu tine, ca mai luasei 2 pana acu
 
Sus