Discutii libere L85 !

Black is Back

member
Scor reacție
1
Razboaie,ura,dusmanie... sustin Teoria aia a Conspiratiei cat sa fim mai putini pe Pamant .Rakanishule,mai baneaza din ei....hahaha
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Ai uitat ca erai torpila cand au incercat oamenii sa vorbeasca cu tine? Ce ati facut ma notabil acolo in afara ca ati fost servitorii Romei si ai green-ului?????????? Stia toata lumea de ce ati facut asta: DE FRICA, pai ce pretentii sa fi emis voi daca erati intr-un colt de lume fara nicio speranta. Asa de buni ati fost ca v-a trebui ceva timp sa luati cateva sate amarate de la un trib care daduse stergere. S-a gasit pistolul sa laude turcul care il foloseste. Nu mai spui acum cum il injurai pe Dicsie prin conferinte.


Dintre BJJ si tribul vostru, din pacate voi ati fost servitorii Romei. Ne-ati crescut frumos satele si ni le-ati dat mai pe gratis. Nu cred ca ati apucat al2-lea organizat Roma.
Asa ca, ati fost la dispozitia noastra ca niste servitori. :)
 

BladeDash

member
Scor reacție
0
Ai uitat ca erai torpila cand au incercat oamenii sa vorbeasca cu tine? Ce ati facut ma notabil acolo in afara ca ati fost servitorii Romei si ai green-ului?????????? Stia toata lumea de ce ati facut asta: DE FRICA, pai ce pretentii sa fi emis voi daca erati intr-un colt de lume fara nicio speranta. Asa de buni ati fost ca v-a trebui ceva timp sa luati cateva sate amarate de la un trib care daduse stergere. S-a gasit pistolul sa laude turcul care il foloseste. Nu mai spui acum cum il injurai pe Dicsie prin conferinte.
BJJ au avut o mare contributie la inchiderea lumii 79, rezistand impotriva unui trib mult mai puternic. Nu imi sta in fire sa comentez aici, dar nu imi plac nedreptatile :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
download (3).png
5f2a4bc8e1d73-477-CIUC _Inca una si ma duc - Barul din usa_ TVC 2020.jpg


parca scria in regulament ca este interzis sa faci reclama, chiar si asa indirect ;)
 

Chaos

member
Scor reacție
0
Ai zis ca daca tot ai sechele cu "platforma dk" sa-i cresti satele lu watcher, poate ti-o da samy pe a lor, nu? ;)

p.s GG


Annotation32.png
 

Chaos

member
Scor reacție
0
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
explica-te te rog.



Numarul de paranteze e direct proportional cu numarul de neuroni. In mesaj par multi ce-i drept, dar conform cu ce ar trebui sa fie sunt infimi. In concluzie nu am destule cuvinte simple pentru a ma intelege tu.
 

Chaos

member
Scor reacție
0
Este a 2-a sau a 3-a oara cand veniti cu prostii de genul....daca nu ti a iesit splitul dam si lectii


A iesit chiar foarte bine, nu va trimiteti rapoartele in trib?
Partea mai proasta e cand nu mai ai cu ce :)).


Repet, gg. Cat despre elefantul din camera, acum serios....hotul neprins e negustor cinstit pana la urma.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
A iesit chiar foarte bine, nu va trimiteti rapoartele in trib?
Partea mai proasta e cand nu mai ai cu ce :)).


Repet, gg. Cat despre elefantul din camera, acum serios....hotul neprins e negustor cinstit pana la urma.


download (4).png



Lasa bre ca ii bine sa ai sat in granita cu sprijin trimis la divino care este un jucator util acolo.... daca eu cresc sate la watcher, atunci asta ce este ?

download (5).png
download (6).png




de cand a inceput lumea inobileaza intern si barbare, le creste si le da lu Samy, ti se pare ok ?

download (7).png



Hai ca poate se va face dreptate, bafta
 
Sus