Discutii libere L85 !

Chaos

member
Scor reacție
0
giphy.gif
 
Scor reacție
0
Deci sa inteleg ca vorbesc cu un anonim... :(

Ce sa zic spor in toate si multa sanatate!

App daca mai cautati oameni din jderii si nu ne gasiti la carne puteti sa ne cautati la o 0 .
 

LordSkile

member
Scor reacție
0
Deci sa inteleg ca vorbesc cu un anonim... :(

Ce sa zic spor in toate si multa sanatate!

App daca mai cautati oameni din jderii si nu ne gasiti la carne puteti sa ne cautati la o 0 .
Era vara anului 2000 și acu îmi aduc aminte ca m-au dat afara de la grădiniță cu gluma asta.. ma așteptam la mai multe de la unul care citește cărți de război dar eu cred ca te ai uitat doar la pozele din ea :(
 

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
Ba băieți, știți cum sta treabă? Treaba e că va batem unde vreți voi.. va batem pe harta, va batem la șmecherie, va batem la manevre, va batem unde și când vreți voi. Nu vedeți că de la începutul lumii ați luat pe organizat tot cate 2-3 sate (astăzi 0) și ieșiți pe extern sa va plangeti că pierdeți din cauză că noi cumpărăm conturi? Mie mi-ar fi rușine.
Harta spune că va dominam, statisticile la fel.. unde ne puteți domina e la făcut tickete.

Astea fiind spuse, server, alții mai buni n-aveti?

Bă ușor nu ma mai bate la oo :)). Dacă erați așa șmecheri nu va milogeati de ăla ca sa lase sitterul ca ați băgat prea mulți bani și nopți in joc…

Apropo ce alte lumi a câștigat Jderii de zici de alții mai buni? Când ajungi sa câștigi și tu lumi cu un trib atunci cred ca poți spune asta. Pana atunci înapoi la miloaga
 
Ultima editare:

Chaos

member
Scor reacție
0
Era vara anului 2000 și acu îmi aduc aminte ca m-au dat afara de la grădiniță cu gluma asta.. ma așteptam la mai multe de la unul care citește cărți de război dar eu cred ca te ai uitat doar la pozele din ea :(

A văzut cartea intr-un automat din ăla de la Gara de Nord si și-a dat seama ca seamănă cu numele de la satele lu samy. A crezut ca dacă o răsfoiește, o sa învețe și el sa cumpere conturi.
 
Sus