Discutii Libere L93

Tekashi

member
Scor reacție
1
Resturi sunteți doar voi!
Nu sunteti nimic altceva decat ultimele resturi ale societății si ale jocului numit Triburile!

Intrii si tu sa comentezi avand impresia ca scoateti fata Mnt ca sunteti voi baieti buni dar tot niste sclavi rămâneți!
Doar sefu vostru este ElSclavito,despre ce vorbim!
Viva ElSclavito si sagetiile lui!
Ati pierdut zile si nopți intregi sa dati mesaje de recrutare pana si barbarelor si dupa faceti gura mare pe aici ca sunteti voi mari jucatori
Cautati scuze(ex:mesajul de mai sus al n**b ului) cand voi sunteti numarul 1 la interne si top server ro la crescut barbare!
Ce sa va mai zic bai baieti,decat ca sunteti penibili,jalnici si ati esuat lamentabil in a castiga o lume doar datorita skill urilor voastre ca si "jucători"!
Sunteti ipocriti peste masura si concluzia finala este ca orice "realizare" ati avea voi pe profile,este egala cu 0,acum ca a vazut mai multa lume cine sunteti de fapt si cum "jucați",in ghilimele evident,ar fi o insulta pt ceilalți jucatori Triburile sa spun ca voi jucati in adevaratul sens al cuvantului

barbarelooooooooooooooooor :))))))))))))))

Parte 1:
Triburi: MnT N, MnT S, MnT-A, MnT-B
Parte 2:
Triburi: VIKING, VIK!NG

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
231
Tabăra 2: 15
Diferență: 216

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
85
Tabăra 2: 8
Diferență: 77

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
1,492,155
Tabăra 2: 58,910
Diferență: 1,433,245

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
485,347
Tabăra 2: 49,665
Diferență: 435,682

chart



Canta ma la masa pierzatorilor si lasa lumea sa joace ca furi curent.
Ma mir cum de nu esti banat pe motiv cont suport. :))
Cresti sate doar ca sa le "donezi" in MNT.


1689702636959.png
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Voi vorbiti de interne pe aici? Va prezint eu urmatoarea interna MnT:

1.JPG


2.JPG


3.JPG


Deja ati primit prea multa atentie si vi se urca la cap. Hai spor la joc!
 

Sick

member
Scor reacție
0
Tu mai ai timp de scris pe aici?

Ca de milogit prin razboi stiu ca ai timp. Ca de internat pe vlad vladimirovici, jucatorul NO. 1 pe triburile.ro dupa cum ziceai tu, stiu ca ai timp sa il internezi. Vlad VLadimirovici zis si Vlad Tepes nu era ala de se batea singur cu toata harta? jucator top? el si cu bogdanutu?

Vad ca tot cu tupeu esti, daca ti-am permis in trecut, nu inseamna ca ai si cu ce sa fi tupeist...


Confunzi jucătorii!

Vând Țepeș nu i Vlad Vladimir :)
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Multa bafta MNT, meritati pe deplin sa inchideti lumea. In special Hefesito si N00bster pt noptile pierdute si pt organizare.

Succes.
 

IMax.

member
Scor reacție
0
Buna, buna vrei o guma ?
Odata la vremea ei era o gluma buna asta.
Dar acuma o sa va zic glumele momentului.
O sa încep cu o mica poveste.



Totul a început intr-o duminica in care logic hibernam pana dimineata la 10 ca niciodată și apare cineva și îmi strica liniștea…
Nu mai jucasem de 3 luni triburile uitasem ca sunt pe harta și apare …
IMG_7427.jpeg

Logic ca mam activat și a început sa mai piardă câte un sat, una alta, mai de la mine, mai de la altul.
Infine sa trecem direct la subiect mam apucat sa ii demolez cum am putut eu, e greu când ești ruginit…
Dar ce sa vezi l-au internat desi contul era in sitter habar nam cine stătea pe el tot se pierdea sate la noi…
Bun, l-au internat gata totul frumos, ghici cine vine pe sate ?
Xelerinihio, exact.Ba eu nam avut treaba mi am văzut de drumul meu…
V-am lăsat mai jos niște poze sa vedeți despre ce e vorba.
IMG_7425.png

IMG_7424.png

IMG_7423.png

IMG_7422.png

IMG_7421.png

IMG_7418.png
Infine,ideea e ca mam activat și prin faptul ca am fost jigniți ca la usa cortului, și va arat acuma.
IMG_7430.jpeg

Aia cu 100 de sate ma cam enervat putin, Adica dacă era posibil cumva asta plecam capul și taceam.
Dacă nici război nu a reușit sa facă chestia asta, și ei au avut jucători tati, jucatori nu gluma, pai cine schițzi?
Probabil s-au referit la faptul ca ne va adauga 100 de sate la trib când dam noi pe ei ca alta varianta nam găsit și mam gandit câteva zile pana sa ies pe extern.
Bun problema rezolvată și aici.
 

Atașamente

  • IMG_7420.png
    IMG_7420.png
    657,7 KB · Vizualizări: 82

IMax.

member
Scor reacție
0
Continuarea

La un moment dat a început sa ma ia cu surprize, se parca mai suntem pe vremea când te rugai de bunica sa îți ia un Kinder surpise și sa iei și teapa ca nu te ajuta cu nimic.Priviți și voi
IMG_7431.jpeg

Ma gandeam ca ce o fi, ce o fi oare.Ne lasa satele goale deja ?Chiar când mi sa reaprins și mie cheful de joc?
Din păcate nu, nu e genul ala de surpriza…
Stati ca va arat:)))))
A început cu amenințări ca la grădinița ca ,,Vine tati și te bate și îți face lasa ca vezi tu una alta”
IMG_7432.jpeg

Acuma mno, îți dai seama, eu de frica am zis și eu ceva acolo ca tot omul dar nu ma asteptam sa forțeze asa tare.
IMG_7433.jpeg

Probabil asa ii minte xelerinihio pe ai lui ca sa joace, ca vin jucatori….
Ma rog, e adevarat @xeler0 ?


Si Cireașa de pe tort care ma făcut sa rad 3 zile.
Pana si grupul pe wapp, la reaprins cu poza asta :)))
Priviți :)))) si va minunați:)))
IMG_7429.jpeg

Ba vorba aia, și eu mai mint, dar da-le dracu, ca asta minte de îngheață apa pe foc :))))
Ori chiar a băgat fie ca el, a făcut foame 5 ani și va mai face inca vro 10 si le a băgat degeaba ca nu se vede…
Pai xelero cu 200 de euro e zeu :)))))))) si asta :))))))))))))

Hai va las, V-am pupat, e doar la caterinca sa nu radem toti, felicitări la toată lumea va iubesc pe toti!
 

Atașamente

  • IMG_7416.jpeg
    IMG_7416.jpeg
    177,5 KB · Vizualizări: 106

dormm

member
Scor reacție
0
Una dintre cele mai bune glume de pe L 93, DT-ul pe conturile scitilor=)))) ce fumeaza astia?
 
Sus