Discutii libere L100 !

Scor reacție
0
Deci s a dus portia de smekerie repejor:))) of amărâtule:)) ai fost smeker primu mesaj, acuma iar in casuta cu tine. Hai fugi d aici
Rahatule,nu doar eu,90% dintre cei cu care te certi te fac KO in 3 secunde,dar cine dracu isi asuma un dosar penal pentru un idiot…da-i drumu d-aia ca esti prea prost ca sa porti o discutie.
 

diabolicklol

member
Scor reacție
0
Toate lucrurile astea raman in istorie si o sa fie bine stiute de cei care stiu cum sa le interpreteze. Isi face treaba bine Roma, a adunat atatea conturi slugarnice din foarte multe echipe folosindu-se de ei ca sa incerce sa mai puna o realizare acolo cand de fapt jucatorii Romei singurei nu pot emite pretentii sa castige ceva nici in fata celor din SCITII. Aviz amatorilor aici care se laudau cu victoriile in organizatele asupra acestui trib submediocru. Hai ma, fiti seriosi, duceti penibilitatea la rang de arta.


Va salut fanii mei ! Va respect pe toti !
Fara voi nu as fi reusit sa ajung vreodata nr. 1. O sa va fiu vesnic recunoscator pentru sustinerea pe care mi-ati acordat-o.
De mic copil visam sa iau nr. 1 in Roma si sa o fac sa inunde toate conferintele cu lacrimile lor.

"Istorie"... cum se face ca pe absolut toate lumile, absolut toate triburile de pe serverul de Romania te cunosc drept acel conducator care daca nu ii trimiti 17 lei sa isi ia un pachet de pp-uri, te baga la interne ? Sa spui povesti de genul acum, dupa atatia si atatia ani in care singur te-ai facut de cacao, te face un fel de ''black salami''. Tu chiar nu observi ca ai o problema cu absolut toate triburile ? Sau ma rog, dupa gandirea ta, toate triburile au o problema cu tine, ca asa e cand esti "nr 1" daca toti au o problema cu tine, nu tu esti problema, ci restul :)))

Esti "nr 1" in Roma precum este si blonda din imaginea asta:
Hardy nr1.jpg
 

IMax.

member
Scor reacție
0
@Watcher iz rMw treci ba baiatule la cotet, nu vezi ca numa cearta cauti, nu te suporta nimeni, un om nu vad sa zica ,,Bravo watcher ai zis bine'' sau ceva de genu macar.

De ce nu poti pur si simplu sa iti vezi de joc?
Urasc persoanele de genul tau care nu au altceva mai bun de facut cum e in cazul tau sa latri la poarta inchisa.
Lasa forumul si joaca te pe harta, si daca castigi tu bravo ti-e dar nu vad rostul la iesiriile astea, e un joc ce naiba, cand te mai educa si pe tine dumnezeu?Ai probabil cel putin 30 de ani sau ma rog asa ar trebui, cand iti mai vine si ti-e mintea la cap?
Spui toate prostiile aici pe forum ce nu au niciun sens, te iei de toti dar nu ai niciun prieten observ.
Eu chiar mi as dori jucatori ca tine sa dispara de pe jocul asta, ar fi mai frumos, poate ar ramane chiar doar un joc, pentru ca tu unul nu il tratezi in felul asta, zici ca de aici mananci si bei apa.



REVINO-TI BAIATULE CA NU E PREA TARZIU !!!
DACA NU DU-TE FA-TI UN CONTROL CINEVA POATE TE SALVEAZA!
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
In romanul Mizerabilii de Victor Hugo s-a constatat că, oamenii răi se pot schimba doar răspunzând cu blândețe la rău, altfel nu.
Pe acest forum se simte doar energie negativa, la fel și pe joc.
Mi-ar fi plăcut sa laud inamici asa cum am facut-o cu ani în urma la adresa lui Covei, ambra sau cucu-bau din magic sau oameni cu un caracter frumos dar, nu exista pe harta de la un capăt la altul.
Dacă ar fi existat, as fi avut ce admira și nu ma regăsesc în nimeni.
Un exemplu imaginar ar fi ca, dacă intri intr-o mocirlă sa te iei la trântă cu porcii, nu ai cum sa nu te murdărești.
Cu toții ar trebui sa va revizuiți comportamentul dacă vreți o schimbare sau alternativa la ceea ce exista. Dacă nu, va meritați soarta, conducătorii și prietenii.
Mai bine de mine caci nu am sperante și pretentii la nimeni, fără prieteni, fără nimeni decât cu așa oameni.
:)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
@Watcher iz rMw treci ba baiatule la cotet, nu vezi ca numa cearta cauti, nu te suporta nimeni, un om nu vad sa zica ,,Bravo watcher ai zis bine'' sau ceva de genu macar.

De ce nu poti pur si simplu sa iti vezi de joc?
Urasc persoanele de genul tau care nu au altceva mai bun de facut cum e in cazul tau sa latri la poarta inchisa.
Lasa forumul si joaca te pe harta, si daca castigi tu bravo ti-e dar nu vad rostul la iesiriile astea, e un joc ce naiba, cand te mai educa si pe tine dumnezeu?Ai probabil cel putin 30 de ani sau ma rog asa ar trebui, cand iti mai vine si ti-e mintea la cap?
Spui toate prostiile aici pe forum ce nu au niciun sens, te iei de toti dar nu ai niciun prieten observ.
Eu chiar mi as dori jucatori ca tine sa dispara de pe jocul asta, ar fi mai frumos, poate ar ramane chiar doar un joc, pentru ca tu unul nu il tratezi in felul asta, zici ca de aici mananci si bei apa.



REVINO-TI BAIATULE CA NU E PREA TARZIU !!!
DACA NU DU-TE FA-TI UN CONTROL CINEVA POATE TE SALVEAZA!
Pe mine ma amuza ca eu rad si fac caterinca si unora ca tine li se umfla capu de nervi:)))) totusi, macar eu nu cer 20 lei pe revolut ca aliatii vostri. E bine daca ma urasti..mie unu nu mi pasa de tine..mai arunc cate un os aici pe extern asa de plictiseala si se mai umfla capu unora gen carolina jambala..pt mine e funny..pare rau ca nu mi pasa ca ma urasti:(
 

AndreiFcrb

member
Scor reacție
0
Pe mine ma amuza ca eu rad si fac caterinca si unora ca tine li se umfla capu de nervi:)))) totusi, macar eu nu cer 20 lei pe revolut ca aliatii vostri. E bine daca ma urasti..mie unu nu mi pasa de tine..mai arunc cate un os aici pe extern asa de plictiseala si se mai umfla capu unora gen carolina jambala..pt mine e funny..pare rau ca nu mi pasa ca ma urasti:(
Mă băiatule,nu te cunosc,intru şi eu din când în când pe aici să văd ce se scrie şi dau de un stresat ca tine,care trăieste doar pentru shaorma,mc şi triburile…ce nu înțelegi că stresezi lumea cu aberațiile tale…Lasă mouse-ul,pune mâna pe alergat şi scapă de roaba aia de căcat ce o ai in stomac să-ți faci şi tu prieteni în viața reală că faci degeaba umbră pământului…visezi doar realizări și te repeți aiurea.Te salut şi scapă de burta aia,umflatule,coxatule,dolofanule!
 
Scor reacție
0
Mă băiatule,nu te cunosc,intru şi eu din când în când pe aici să văd ce se scrie şi dau de un stresat ca tine,care trăieste doar pentru shaorma,mc şi triburile…ce nu înțelegi că stresezi lumea cu aberațiile tale…Lasă mouse-ul,pune mâna pe alergat şi scapă de roaba aia de căcat ce o ai in stomac să-ți faci şi tu prieteni în viața reală că faci degeaba umbră pământului…visezi doar realizări și te repeți aiurea.Te salut şi scapă de burta aia,umflatule,coxatule,dolofanule!
Gata andreifcrb, asa facem..ti a explodat soba in față banuiesc de te cheama andreifcrb bronzat mic..nu ma cunosti da mi zici sa scap de burta:))) nu stiu de unde au aparut toti piticii, obezii sau d astia plini de acnee pe fata sa comenteze chestii de genu, da e clar ca n ai habar cum arat..chiar as propune sa si puna toata lumea poze cu ei , ca 3 sferturi va lasati de joc . Acuma marsh ca prea v ati gasit toate gunoaiele sa comentati si adevaru ca e vina mea c am dat atentie aici la toti ordinarii care n au ce manca de foame si arata ca ultimele pleve . Mie mi place sa vb sa fac caterinca de joc si sa ma cert cu prostanaci d astia asa ca e amuzant, da deja ies unii ca tine care dovedesc ca n au nimic in capu ala, si pot comenta doar din spatele tastaturii.. ca altfel..fata in fata mielusei.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
@Watcher iz rMw treci ba baiatule la cotet, nu vezi ca numa cearta cauti, nu te suporta nimeni, un om nu vad sa zica ,,Bravo watcher ai zis bine'' sau ceva de genu macar.

De ce nu poti pur si simplu sa iti vezi de joc?
Urasc persoanele de genul tau care nu au altceva mai bun de facut cum e in cazul tau sa latri la poarta inchisa.
Lasa forumul si joaca te pe harta, si daca castigi tu bravo ti-e dar nu vad rostul la iesiriile astea, e un joc ce naiba, cand te mai educa si pe tine dumnezeu?Ai probabil cel putin 30 de ani sau ma rog asa ar trebui, cand iti mai vine si ti-e mintea la cap?
Spui toate prostiile aici pe forum ce nu au niciun sens, te iei de toti dar nu ai niciun prieten observ.
Eu chiar mi as dori jucatori ca tine sa dispara de pe jocul asta, ar fi mai frumos, poate ar ramane chiar doar un joc, pentru ca tu unul nu il tratezi in felul asta, zici ca de aici mananci si bei apa.



REVINO-TI BAIATULE CA NU E PREA TARZIU !!!
DACA NU DU-TE FA-TI UN CONTROL CINEVA POATE TE SALVEAZA!
Bravo Watcher, ai zis bine
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Gata andreifcrb, asa facem..ti a explodat soba in față banuiesc de te cheama andreifcrb bronzat mic..nu ma cunosti da mi zici sa scap de burta:))) nu stiu de unde au aparut toti piticii, obezii sau d astia plini de acnee pe fata sa comenteze chestii de genu, da e clar ca n ai habar cum arat..chiar as propune sa si puna toata lumea poze cu ei , ca 3 sferturi va lasati de joc . Acuma marsh ca prea v ati gasit toate gunoaiele sa comentati si adevaru ca e vina mea c am dat atentie aici la toti ordinarii care n au ce manca de foame si arata ca ultimele pleve . Mie mi place sa vb sa fac caterinca de joc si sa ma cert cu prostanaci d astia asa ca e amuzant, da deja ies unii ca tine care dovedesc ca n au nimic in capu ala, si pot comenta doar din spatele tastaturii.. ca altfel..fata in fata mielusei.

Ce se ataca dolofanuuuuuuuuuu, mor cu el.
Fi-ti-ar fata aia de ursulet de plus.

Ti-au facut baietii glory hole in gura si tu tot mai apari pe aici :))))

Sa-mi aduci aminte sa-ti trimit sa iti iei niste baterii la cantar, ca-l dai peste cap in fiecare zi.
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
An de fabricatie 1978 , culoarea este schimbatoare , full option: suspensii super, portbagaj mare. Stare foarte buna de functionare putin uzata (cam de 3-4 ori pe zi; dar duce mai mult) Al doilea propietar, certificat in regula . Cai putere oooooo (poate sa tina o herghelie ) Caroseria putin atinsa: a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat( daca sunt acasa) si a intrat in ea , in urma accidentului el a fost grav avariat iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate dar cu timpul se repara. O dau cu tot cu accesorii : una e de 18 ani , alta pe aproape si cel mic , rog seriozitate!... :)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ce se ataca dolofanuuuuuuuuuu, mor cu el.
Fi-ti-ar fata aia de ursulet de plus.

Ti-au facut baietii glory hole in gura si tu tot mai apari pe aici :))))

Sa-mi aduci aminte sa-ti trimit sa iti iei niste baterii la cantar, ca-l dai peste cap in fiecare zi.

Mie mi se pare ca esti atat de trist daca tu crezi ca ma intereseaza comentariile de genu..insa suntem pe un forum de triburile, nu pe matrimoniale, mai ales ca toti va ascundeti in spatele tastaturii..dar e prea mult pt tine sa intelegi ca ar fi normal sa se vbeasca doar de lucruri legate de joc..nu ma astept sa intelegi pt ca e clar ca tu mai ai mult de tras pe toate planurile..pana la urma faci parte din categoria cea mai dificila pe joc: internele suparate.. In alta ordine de idei, cine face organizatele in ST?..am nevoie de un baiat sa care niste saci de ciment pana la etaju 3
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Mie mi se pare ca esti atat de trist daca tu crezi ca ma intereseaza comentariile de genu..insa suntem pe un forum de triburile, nu pe matrimoniale, mai ales ca toti va ascundeti in spatele tastaturii..dar e prea mult pt tine sa intelegi ca ar fi normal sa se vbeasca doar de lucruri legate de joc..nu ma astept sa intelegi pt ca e clar ca tu mai ai mult de tras pe toate planurile..pana la urma faci parte din categoria cea mai dificila pe joc: internele suparate.. In alta ordine de idei, cine face organizatele in ST?..am nevoie de un baiat sa care niste saci de ciment pana la etaju 3
Eu unul recunosc ca sufar de narcisism și priapism. Daca ai fi frumos te-ar place prințesele indiferent unde ai fi iar, daca te-ar place si bărbații,
atunci ai fi bestial.
:)
 
Ultima editare:
Scor reacție
1
E o lume foarte disputata cu triburi bune de ambele parti.

Cred ca toate triburile implicate fac cinste lumii 100 pana acum, atat ca si calitate a jucatorilor dar si a organizarii.

Felicitari.
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
E o lume foarte disputata cu triburi bune de ambele parti.

Cred ca toate triburile implicate fac cinste lumii 100 pana acum, atat ca si calitate a jucatorilor dar si a organizarii.

Felicitari.
Bine ar fi sa nu-ti schimbi iar nick-ul și sa te recunosc după numele satelor, pe lumea 17 aveai numele la sate portile iadului. :)
 
Sus