intrebare??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am si eu o intrebare.... poate sa ma atace un player care are mai moolt de 100.000 de pct decat mn???
 

DeletedUser4349

poate sa te atace si jucatoru' de pe locu' 1...care e problema?
 

DeletedUser4349

cam de 1000000000000 ori...de cate ori vrea...care e problema?
 

DeletedUser431

daca proportia dintre punctele tale si punctele atacatorului este mai mica de 20 nu poate sa te atace...si mi se pare ca este si un numar limitat de atacuri in 24 ore......dar nu stiu sigur..poate iti raspunde cineva care stie sigur
 

DeletedUser4349

daca proportia dintre punctele tale si punctele atacatorului este mai mica de 20 nu poate sa te atace...

te inseli...nu te poate ataca o vreme...mai mult de 2-3 saptamani parca...daca n-as putea ataca atunci cum as inlatura punctele rosii de 40-50k pct de pe K31?

Iar despre limita de bashing (atacuri intr-o zi) n-am citit nicaieri
 

DeletedUser

Iar despre limita de bashing (atacuri intr-o zi) n-am citit nicaieri
Asta pentru ca nu exista.

te inseli...nu te poate ataca o vreme...mai mult de 2-3 saptamani parca...daca n-as putea ataca atunci cum as inlatura punctele rosii de 40-50k pct de pe K31?
Atata timp cat raportul de 1:20 se mentine, nu poti sa ataci tinta respectiva. Nu stiu de unde ai scos termenul de 2-3 saptamani.
 

DeletedUser

Stai putin, in simulator mie imi arata ca un jucator de 500.000 puncte( in orice caz, peste x20 de mine) de exemplu ma poate ataca pe mine cu moralul de exemplu 30 si ceva.
De ce?
 

DeletedUser

Stai putin, in simulator mie imi arata ca un jucator de 500.000 puncte( in orice caz, peste x20 de mine) de exemplu ma poate ataca pe mine cu moralul de exemplu 30 si ceva.
De ce?
Pentru ca e calculator de moral, nu de altceva.
In momentul in care acel jucator de 500K puncte incearca sa lanseze un atac asupra ta, o sa primeasca un mesaj sistem de forma:

Ţinta poate fi atacată şi poate ataca pâna la xx.xx. xx:xx, numai dacă proporţia dintre punctele agresorului şi cele ale apărătorului este maximum 20.
 

DeletedUser

Dar daca atac un jucator de1.000.000 puncte el ma poate ataca pe mine?
 

DeletedUser

Nu conteaza care pe care incearca sa atace.
Daca exista raportul mai sus amintit, atacurile nu sunt posibile.
 

DeletedUser4349

Vokiel a spus:
Atata timp cat raportul de 1:20 se mentine, nu poti sa ataci tinta respectiva. Nu stiu de unde ai scos termenul de 2-3 saptamani.

"Ţinta poate fi atacată şi poate ataca pâna la 13.8. 19:21, numai dacă proporţia dintre punctele agresorului şi cele ale apărătorului este maximum 20."

pana pe data aceea n-am voie sa atac...am ales un sat la nimereala de la margine care nu mai are protectie de incepator...dupa data aia pot sa-l atac fara nici cea mai mica problema...chiar daca el are 500 pct momentan...si pana peste 1 luna eu mai cresc mai mult decat sunt acum :p

Dar daca atac un jucator de1.000.000 puncte el ma poate ataca pe mine?

da...te poate ataca si el...
 

DeletedUser

chiar daca el are 500 pct momentan...si pana peste 1 luna eu mai cresc mai mult decat sunt acum :p
Se pare ca tu nu vrei sa intelegi. Am fost destul de explicit.
Ca tu mai cresti in puncte, sau iti demolezi din cladiri, sau poate acelasi lucru il face si el.. e alta treaba. Jocul evolueaza la urma urmei.
Dar atata timp cat raportul se mentine, tu nu o sa poti sa-l ataci, indiferent ca trece o saptamana sau o luna. Punct.
 

DeletedUser

Ajutor

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa-mi explice cum fac un forum ascuns pe forumul tribului in care sunt dar la care sa aibe acces doar cei care sunt invitati sau recomandati.

Mersi
 

DeletedUser

pai atuncea de ce o baga??? :confused:
Ti-am raspuns mai sus. Sau vrei mura in gura?

@4m4nd

Pentru forumul ascuns trebuie sa selectezi optiunea Administratia forumului (pe forum, in josul paginii).
Acolo ai butonul modificare prin care comuti intre Forumul tribului si Forum ascuns.
 

DeletedUser

Se pare ca tu nu vrei sa intelegi. Am fost destul de explicit.
Ca tu mai cresti in puncte, sau iti demolezi din cladiri, sau poate acelasi lucru il face si el.. e alta treaba. Jocul evolueaza la urma urmei.
Dar atata timp cat raportul se mentine, tu nu o sa poti sa-l ataci, indiferent ca trece o saptamana sau o luna. Punct.

Daca nu ma insel, protectia cu raportul 1:20 e efectiva pana la data din mesaj.
Dupa aceea, vanatoare libera ( cu problemele ridicate de moral).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus