Hărţi Lumea 5

DeletedUser6843

eu zic asa,cine vrea harta sa ii trimita 1.000.000 din fiecare resursa lui yo.arabu.nu se pot trimite resurse in alt trib acum,dar incercam alte strategii.

vreau o cota din afacere :D
 

DeletedUser

eu zic asa,cine vrea harta sa ii trimita 1.000.000 din fiecare resursa lui yo.arabu.nu se pot trimite resurse in alt trib acum,dar incercam alte strategii.

vreau o cota din afacere :D

Pe atatea resurse sunt in stare sa va desenez harti :))
 

DeletedUser6843

Hazard88 comenzi accepti?:D,ofertele ar trebui sa apara,punem si noi o harta in rama acasa,important e sa ne inteleaga familia :D.
Parca am si vazut in drepta jos.





Made by Hazard88
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari yo-arabu pentru harti :D.
Daca ai face si una cu K44 ti-as multumi in mod special :D.D
Triburile pe care ar trebui sa le pui sunt IMMO si IMMOA noobs O.S. "Die. STING Wall" punele cu aceeasi culoare :D , H.M. si ~DARK~ ... .:)
Multumesc!

69787028qp8.png
 

DeletedUser

87091984vf5.jpg

sa imi spui daca e buna asta cu triburile ce le-am pus eu.


P.S.: Am facut harta in zoom mic pentru ca sunteti extinsi pe 1000 de continente:)
 

DeletedUser

sal
puneti careva si harta tribului meu ~INTER
vreau sa vad cum arat eu acolo :)
punetii in alta culoare pe astia din familia no fear(YKZ, BURN si restul)
si in alta culoare pe UNITED
deci 3 culori :)


o sa va radeti =)) eu am razboi cu YKZ
 

DeletedUser2821

Spune omule CONCRET !
Nu astia + restu :) .
Intelegi :D ?
Ca omul face harta pe twstats si dupa o modifica ... .
 

DeletedUser

prima culoare
YKZ
~BURN~
M.I.R.


a doua culoare
UNITED

a treia
~INTER



ar fi bine de pus si aliatii YKZ daca stie care va cine-s :) caci ei nu prea au dusmani, si culmea - se numesc familia "no fear" desi stau in o mare albastra majoritatea, mai ales k36 pe langa mine
=))
 

DeletedUser

pai tribul meu de elita nu face aliante si PNA-uri dupa cum se vede in profil, si am fost invitat si la YKZ si la UNITED, nu m-am dus la niciunul...
insa cel putin UNITED nu m-a atacat fiindca ei au probleme si mai mari cu YKZ, insa YKZ ne-a atacat, au vrut sa ne ia sate, asa ca de nevoie ne-am facut rost de dusmani :)
deci diplomatia noastra e cam curata, aem doar pe YKZ la dusmani, dar credema ne ajunge, milioanele lor contra 4-5 jucatori de-a nostri :)
 

DeletedUser

da tu ce diplomatie ai cu UNITED si YKZ?

apropo, ce vrei sa zici? ca nu rezistam o luna?
 

DeletedUser6843

Tribul din care fac parte nu are alianta sau pna cu nici un trib din cele de mai sus.
 

DeletedUser6843

Te rog 12 sau sa fie si tribul NOI,nimeni nu tine la NOI :((((((((((((




Setzel esti rau mai,te credeam ca un frate :p:((
 

DeletedUser4920

Eu de ce :(?


Pai nu am mai vazut un clasament de o gramada de timp ....:p
 
Sus