Two beers or not two beers...back?

DeletedUser

In zile de viteze de 100 mbps la retea,cu cea mai varza varianta la un browser vreodata,undeva,pe prima lume,isi facu aparitia,europeanu.Din cauza varstei fragede de 12 ani si lipsei de fluide,nu mai tinea minte data precisa.Si,incepu el sa ridice un sat,sau mai degrava sa se confrunte cu un sat.Deoarece resursele,mariite fie ele,erau putine si asteptai 3 ore pentru o cladiri mai "trendy",unde sa iti faci "ospatari pe cai",varianta moderna a pungasilor de buzunare pe 4 copite.Intrase si el intr-un mic trib*insa,datorita cauzelor de mai sus,i-a uitat numele)..totul mergea bine,ajunsese pe la 1200 de litere p,si se distra mai tare decat daca s-ar fi uitat pe Discovery Channel.Insa el fu nevoit sa plece in vacanta,caci,cum ziceau niste pustani obsedati de migratia la mare[Si-atunci ies afara E vant si este vara Si ceru-mi spune: " Fugi, ca eu platesc!" ],pleca in vacanta.Dar cand se intoarse,afla ca satu-i bun.Dar ca nu mai e in trib,ciudat,dar,adevarat.Si afla un lucru mare,tribu fuziona in taina,cu unu mai puternic,si ajunse pricajit,vestejit,si sictirit,doar o academie.Si apoi,z-eroul nostru mai juca,dar lenea-i mare,si se plictisi odata,si lasa jocu,la vale.
Dar acuma el se-ntoarce,tot la fel de aiurit,dar cu multe bancuri proaste,spera sa fie bun venit.

:rolleyes:
 

DeletedUser4610

hai mha :(( nu face nimeni spam ? N00BILOR !!! poate asa va mai desmortesc putin:confused:
 

DeletedUser

Doamne ... ma dor ochii cand citesc posturile lui Dark? Oare de ce? :confused::confused::confused:
 

DeletedUser4610

eu sunt cel mai mare n00b.... :p.... sunt mai tare ca tine :))

:(((((((nuuuuu , nuuuuu , nuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!! regele 1 , unde esti , frate ? da si mie o diploma !! si spunetii lu da00 ca sunt cel mai n0000000000b din N00bland . trlaalalalalalalalalalala
 

DeletedUser

Nu e bine, nu e de loc bine. De ce nu deschideti un topic care sa se cheme "Hai cu spamu'" ?
 
Sus