Stergere de posturi aiurea

  • Autor subiect DeletedUser1383
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1383

Azi am facut un comentariu la adresa unui post al ingerasei fara sa aduc jicniri de niciun fel. Am intervenit pentru ca ea i-a atras atentia lui Kikogolanul (sper ca am scris corect) ca face spam, si i-a scris ceva acolo( nu mai stiu exact ce dar a facut greseli gramaticale in propozitia respectiva.

In postul meu am scris doar ca a facut greseala gramaticala (si nu e prima oara) si ca nu ar trebui sa-i atraga atentia doar lui ca face spam pentru ca sunt altii care o fac de mult timp si in mai toate posturile , dar probabil pentru ca sunt prieteni unii cu ceilalti nu se observa.

Tot ce am scris eu acolo impreuna cu alte comentarii ale altor jucatori ce aveau legatura cu subiectul respectiv a fost sters fara motiv cred eu( a naibi cenzura )...

Cautand azi prin forum am observat ca ingerasa nu e altceva decat admin...pe lumea 2 .

Concluzia pe care am tras-o de aici este ca daca stimata ingerasa nu a sters chiar ea acele comentarii atunci are pile la adminii care se ocupa de forumul mare si acestia au sters ce nu i-a convenit ei.


PS. Sper ca nu stergeti si asta .
 

DeletedUser

stai calm/a tot ce e la adresa unui admin se sterge ;) mai ales daca e ceva obiectiv
 

DeletedUser

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Poate ca nu ar fi rau daca ai citi regulile inainte de a posta.
 

DeletedUser

Primul citat din regulile forumului iti arata de ce ti-a fost sters postul , al doilea de ce nu e bine ceea ce faci acum.
 

DeletedUser8343

Salutare! se vede ca nu cunosti regulile forumului suficient de bine daca vii sa afirmi asta aici.
Hai sa iti explic de ce!

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

Probabil postul tau a fost sters tocmai din cauza faptului ca s-a considerat atac la persoana observatia gramaticala la adresa mea.
Marturisesc sincer ca nu am vorbit cu niciun admin sa faca acest lucru ..insa mintea oamenilor e astfel facuta sa creada ca daca sunt admin claaaar mi-am pus pile la admini ca sa dispara anumite posturi

Eu zic ca daca taceai filosof ramaneai! Postul tau nu-si are rostul iar daca tu te-ai apucat sa postezi acolo doar ca sa imi faci o observatie gramaticala ...no comment...Apoi...tin sa te mai anunt ceva ..e clar ca ai o problema mare din moment ce ai deschis un topic ...doar pentru ca ti-a disparut un post in care TU domnule ..incalcai una din regulile forumului...
 

DeletedUser

Primul citat din regulile forumului iti arata de ce ti-a fost sters postul , al doilea de ce nu e bine ceea ce faci acum.
Doar ptr ca ii spui cuiva unde a gresit sa iti stearga ce ai postat???? Nu pot sa cred asa ceva...Dar la cate tampenii se intampla aici... Ce putem sa ne asteptam...
 

DeletedUser1383

Salutare! se vede ca nu cunosti regulile forumului suficient de bine daca vii sa afirmi asta aici.
Hai sa iti explic de ce!



Probabil postul tau a fost sters tocmai din cauza faptului ca s-a considerat atac la persoana observatia gramaticala la adresa mea.
Marturisesc sincer ca nu am vorbit cu niciun admin sa faca acest lucru ..insa mintea oamenilor e astfel facuta sa creada ca daca sunt admin claaaar mi-am pus pile la admini ca sa dispara anumite posturi

Eu zic ca daca taceai filosof ramaneai! Postul tau nu-si are rostul iar daca tu te-ai apucat sa postezi acolo doar ca sa imi faci o observatie gramaticala ...no comment...Apoi...tin sa te mai anunt ceva ..e clar ca ai o problema mare din moment ce ai deschis un topic ...doar pentru ca ti-a disparut un post in care TU domnule ..incalcai una din regulile forumului...


Am postat acolo prima data ca sa-ti aduc aminte ca faci observatie pentru spam numai unora . Apoi am observat ca nu stii sa scrii corect . Si ma gandeam ca daca tot esti admin adica sefa peste ceilalti muritori de rand de pe forumul asta sau din joc ar trebui sa fii(greseala ta ) un bun exemplu.
 

DeletedUser1383

Primul citat din regula pe care ai afisat-o mai sus e o mare tampenie sa stii ( asta ca sa o zic asa pe fata ) atat timp cat nu jicnesc pe nimeni nu vad de ce n-as avea voie sa atrag atentia. Inseamna ca poate inveti ceva sa stii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doar ptr ca ii spui cuiva unde a gresit sa iti stearga ce ai postat???? Nu pot sa cred asa ceva...Dar la cate tampenii se intampla aici... Ce putem sa ne asteptam...

Asta e regulamentul ,ne place, nu ne place ... va ramane asa.



Primul citat din regula pe care ai afisat-o mai sus e o mare tampenie sa stii ( asta ca sa o zic asa pe fata ) atat timp cat nu jicnesc pe nimeni nu vad de ce n-as avea voie sa atrag atentia. Inseamna ca poate inveti ceva sa stii.

Se pare ca nu ai citit deloc regulamentul, ma intreb ce parere ai despre urmatoarea regula :
6.5.In cazuri extreme, ne rezevam dreptul de a inchide conturi chiar daca nu se aplica nici una din regulile de mai sus.

;)


L.e. : Daca tot vrei sa ajuti pe cineva si sa-i arati ca a gresit, ii poti trimite un mesaj privat.Insa tu nu ai facut decat sa te dai mare ,mai destept .... cel putin asa se interpreteaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai sa fim sinceri, aplicarea regulilor pe forum e la latitudinea moderatorilor. Uita-te la reguli si cum se aplica ele. Totul tine de moderator. Daca un moderator vrea iti gaseste nod in papura, daca doreste se poate uita in alta parte. Simplu si la obiect. :)
 

DeletedUser1383

Asta e regulamentul ,ne place, nu ne place ... va ramane asa.





Se pare ca nu ai citit deloc regulamentul, ma intreb ce parere ai despre urmatoarea regula :


;)


Ce sa zic , asta e daca asta se hotaraste... decat sa isi bata joc de noi unii care se cred smecheri doar pentru ca li s-a dat o anumita putere in jocul asta mai bine ma lipsesc.

Regula aia ca n-ai voie sa atragi atentia cuiva ca nu stie sa scrie pentru ce e facuta? De ce sa n-am voie? Atat timp cat citesc forumul si joc jocul asta am voie sa-mi exprim doleantele asa cum vreau REPET fara sa aduc jicniri la adresa cuiva , ceea ce s-a mai intamplat.


Si referitor la ultima regula , daca o aplica atunci nu fac altceva decat sa confirme banuielile mele.
 

DeletedUser8343

Am postat acolo prima data ca sa-ti aduc aminte ca faci observatie pentru spam numai unora . Apoi am observat ca nu stii sa scrii corect . Si ma gandeam ca daca tot esti admin adica sefa peste ceilalti muritori de rand de pe forumul asta sau din joc ar trebui sa fii(greseala ta ) un bun exemplu.

Pe cuvantul tau ca nu stiu eu sa scriu corect gramatical?!stii ca unii mai scriu repede? se grabesc etc?


Mai mai ce multe se observa...
Legat de observatii ...am facut destule si am reclamat destule stai tu calm!acum depinde si de timpul liber pe care il are fiecare..
Unii mai au si viata personala nu au timp sa deschida topicuri in care sa se planga ca i-a fost sters un post in care incalca regulile!
 

DeletedUser8343

Primul citat din regula pe care ai afisat-o mai sus e o mare tampenie sa stii ( asta ca sa o zic asa pe fata ) atat timp cat nu jicnesc pe nimeni nu vad de ce n-as avea voie sa atrag atentia. Inseamna ca poate inveti ceva sa stii.

apropo ca nu stiu eu sa scriu corect gramatical...si tu stii!

se scrie JIGNESC
 

DeletedUser1383

L.e. : Daca tot vrei sa ajuti pe cineva si sa-i arati ca a gresit, ii poti trimite un mesaj privat.Insa tu nu ai facut decat sa te dai mare ,mai destept .... cel putin asa se interpreteaza.

Nu ma dau mai destept , dar astept de la cineva care e sef peste toti sa fie mai bun ca ceilalti .

Si am mai spus ca nu din cauza ca nu a scris corect am intervenit acolo ci pentru ca face observatie numai unor jucatori si nu tuturor cu care probabil se intelege bine doamna sau domnisoara ingerasa.
 

DeletedUser

Hai sa fim sinceri, aplicarea regulilor pe forum e la latitudinea moderatorilor. Uita-te la reguli si cum se aplica ele. Totul tine de moderator. Daca un moderator vrea iti gaseste nod in papura, daca doreste se poate uita in alta parte. Simplu si la obiect. :)

Stiu :)
Daca ai stii tu cu cati moderatori m-am contrariat eu :-j

Iti recomand :) ... si au mai existat multe posturi de genul asta, insa nu ma voi opri aici .
 

DeletedUser8343

Da din cauza vitezei.

Tu zi de ce stergi posturile fara rost .

Pai..dragule ..eu nu sunt inca moderator sa am puterea sa sterg posturi...asadar ma scuzi insa...nu am sters eu nimic! postul ti-a fost sters pentru ca ai incalcat regulile!!!

ce-ar trebui acum sa fie pedepsiti moderatorii ce pedepsesc jucatorii care incalca regulile nu?!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus