Lumea 7

DeletedUser

17.07.08 11:22

În data de 29 iulie, vom deschide lumea 7. Datele lumii vor fi afişate pe forum, în decursul săptămânii următoare!
 

DeletedUser

arata la pagina de start la triburile daca nu e viteza de 2 eu cred ca nu ma bag :confused:
 

DeletedUser

Ce se mai grabesc baietii astia...nici n-a apucat Lumea 6 sa faca nitel caimac
 

DeletedUser

pai cate puncte are primul loc? pe serverul rus dupa un fel de esec cu lumea 3 a pare lumea a patra cand primul de pe a treia are doar in jur de 40000, mentionez ca acolo lumile 1 si 3 au viteza 1, iar 2 si 4 viteza 2


vreau viteza 2


ps si triburi de 1000 de oameni :D
 

DeletedUser5684

viteza 2 da
triburi de 1000 de oameni cam putin dar nu e problema ca se pot face academii :D

dar tema asta sigur trebuia sa fie aici :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Ce harababura e intr-un trib de 200-300 de oameni, dapai intr-unu de 1000:eek:
 

DeletedUser

ne agitam degeaba. Daca nu e limita de membri maxim 80...(nu ca nu vor fi ţ-şpe academii ale unor triburi mai mult sau mai putin interesante), va fi aceeasi Marie ca celelalte lumi
 

DeletedUser

pana acum lumea 6 mi se pare cea mai frumoasa, pacat ca nu are viteza 2, dar e bine si asa, va tine mai mult timp.
 

DeletedUser

sa vina odata lumea 7 ca o astept de multe saptamani

cred ca multi altii care au dat bacul acum si care din motive clare nu au putut sa se joace acest joc asteapta cu nerabdare lumea 7
si sincer ca mine sunt multi care vor ca lumea 7 sa aiba viteza de 2 asa putem sa jucam mai repede si sa ajungem mai sus decat am fost pana acum
cu respectele de rigoare va salut pe toti :)
 

DeletedUser

ar fi ideal Lumea 7,viteza 2 si 40 membri in trib
Spuneti NU triburilor mamut
 
Sus