Razboi Mondial???

  • Autor subiect DeletedUser9568
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11086

:)) hai ca mai facut sa rad pe bune :) dar mesajul de la intemeietorul academiei sau ce este el este cam comic ... si el .
 

DeletedUser9568

Ok, scuze mai fac si eu greseli de gramatica, scuze ca am zis topic inchis, din obisnuinta, ok, merci pentru lamurire, nu va fi nici pe departe un razboi mondial( la ce razboaie am vazut eu pe german, nu mai conteaza) da va curge multa apa in dambovita, si DA, fie ca cel mai bun sa castige asa e ok?
 

DeletedUser11086

Ma omule dar tu nu intelegi deloc , ca asta nu este razboi asta este o tampenie fiindca suntem la indepartare .. numai cativa membri foarte putini se intelnesc ...deci ala nui razboi dar tu vad ca tot incerci sa pui triburi care sunt aproape de noi in capul nostru ... :(

A si crezi ca ne intereseaza ce razboie ai tu pe versiunea germana?
 

DeletedUser

Ok, scuze mai fac si eu greseli de gramatica, scuze ca am zis topic inchis, din obisnuinta, ok, merci pentru lamurire, nu va fi nici pe departe un razboi mondial( la ce razboaie am vazut eu pe german, nu mai conteaza) da va curge multa apa in dambovita, si DA, fie ca cel mai bun sa castige asa e ok?

O sa intru de curiozitate pe serverele germane sa te caut. ;)
 

DeletedUser9568

Ok, da ai intarziat acum mai is acolo doar de curiozitate!si is pe contul fratelui, sireeh.da daca mai gasesti pe una yonela de 7.000.000 sau mai mult, sa o intrebi.
 

DeletedUser

Ok, da ai intarziat acum mai is acolo doar de curiozitate!si is pe contul fratelui, sireeh.da daca mai gasesti pe una yonela de 7.000.000 sau mai mult, sa o intrebi.

cand e vorba sa va caute lumea, "doar de curiozitate" toti v-ati lasat. Intre timp, cu polemicile purate, ai trecut la "rangul" de member.
 

DeletedUser

deja imi place topicul asta:D
poate se mai bag niste triburi si chiar va fi un razboi mondial??
 

DeletedUser

cei din T D S voi aveti pe TRACIA la razboi ? si intemeietorul TRACIEI nu stie ???
 

DeletedUser11086

nu avem razboi cu TRACIA !!! nu va luati dupa vorbele la acel ... fenomen :)
 

DeletedUser9568

salut a spus:
Z3nr0T0xic astăzi la ora 12:40
Vreu sa te intreb si eu daca ne declarati razboi noua fiindca din vorbele lui [player]raduh[/player] cam asta iese si vreau si eu sa stiu de ce ii ajutati ... daca ii ajutati ...

Cu stiam si respect [player]Z3nr0t0xic[/player]!
se pare ca le e cam frica la copilasii din T D S
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9568

Na deci nu trebuie sa apareti la diplomatie ca sa fie razboi, si asa ei fiind printre aliatii nostri No.1 si voi facandu-le neplaceri, veti avea de suferit. Mai mistikal, vorbeste cu ea si nu il mai asculta pe asta, habar nu are ce zice. Noi v-am ajutat cand ati avut nevoie, de asta ai uitat? Daca nu ma crezi, cum ti-am zis vorbeste cu Kryza si lamuriti problema, ca acest copilas nu stie ce zice.:)
 

DeletedUser9568

Mistikal, vorbim pe privat ca aici, nu ne lasa bebele si iti arat mesajele complete acolo
 

DeletedUser7072

astia 2 de la ce s-or luat la cearta? nu stiu care e mai dislexic dintre ei si fac razboi sa afle?

oricum nu poate fi vorba de un razboi mondial. uitati-va la P&P de la celelalte lumi unde e vorba de razbpoaie mondiale. de exemplu pe l3 e razboi die vs scitii(primele 2 triburi) in care au mai intrat tlb, mt, aof, lr si tdk(cred) toate triburi de top 20(si nu la inceputul lumii). pe clasica iar e razboi mondial ec vs phx. aproape toata harta participa. cel putin 10 triburi din top 20

scuze de offtopicul de pana acum. vreau sa ajung la un punct. si anume: nu poate fi vorba de un razboi mondial in acest stadiu. nu cred ca e un trib care sa domine mai mult de 1 k, si ala prin recrutari. dar cel putin un sfert de harta, cum e cazul catorva din cele de mai sus, nici nu se pune problema
 

DeletedUser

s-a mai zis asta blestemat,ca nu poate fi vorba de un razboi mondial in acest stadiu,dar oamenii astia tin mortis sa se certe,ma intreb cand pun o statistica daca tot e razboi,sa vedem si noi care e treaba
 

DeletedUser7072

ok raduh dar u ce Nick ai in jok tot asa???

cineva care are un anumit nick pe forum e obligat sa aiba un cont cu acelasi nick pe triburile. practic pe forum numai confirmi nickul din joc ;)

deci daca e cineva pe l6 cu nickul respectiv inseamna ca el este(asta daca nu are multiacont)

s-a mai zis asta blestemat,ca nu poate fi vorba de un razboi mondial in acest stadiu,dar oamenii astia tin mortis sa se certe,ma intreb cand pun o statistica daca tot e razboi,sa vedem si noi care e treaba


scuze :"> am lipsit si eu o saptamana. lene sa caut.. chestii d'astea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus