Opera

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aveti idee de ce nu imi merge browserul opera cand vreau sa accesez triburile.ro?

Pe alte server nu am probleme.
 

DeletedUser

incearca cu mozilla sau explorer. mie acasa nu imi merge mozilla pe lume 5, restul functionand cum trebuie
 

DeletedUser

@cmihail: ms pt solutie dar ma duce si pe mine capul macar atat :p eu vreau cu opera pt ca dai atacurile mult mai usor la secunda.


@maletz: nu e asta problema :| problema este ca joc speed si mi-e destul de greu sa atac cu firefox e multa munca
 

DeletedUser

Mirificu, vezi sa nu fi editat vreo setare din Opera din cauza careia sa ai problemele de acum
 

DeletedUser

eu deschid cu mozilla si nu am nici o problema si nici nu am avut si sper sa nici nu am
 

DeletedUser

Daca ai firewall si are setari legate de privacy ai mari sanse sa genereze conflicte. In cazul meu nu vad toate imaginile de pe orice server triburile/tw cu opera. Vad o parte din ele niciodata toate si doar opera face asa, firefox si ie nu fac faza asta. Din ce am vazut daca trec pe off setarile de web surfing privacy in firewall incarca toate imaginile...
 

DeletedUser

@Mater Dolores: nu cred sa fie asta problema, pe celelalte servere (.net, .de, etc) merge perfect.

@blestemat: nope, cu ultima versiune nu mai poti sa dai atacurile asa bine :p

@thedukesd2008: ar putea fi asta solutia...
 

DeletedUser

Nu-ti fa griji, e chiar usor. Are el problemele lui, dar pt. atacuri la secunda, aparare sincronizata :confused: e perfect.. :D !

Doar sa nu uiti sa inchizi celelalte browserele daca esti pe aceeasi lume logat, altfel .. Sesiune depasita :)) si nu cred ca vrei asa ceva cand vrei sa dai atacuri :D:D:D
 

DeletedUser

Daca ai firewall si are setari legate de privacy ai mari sanse sa genereze conflicte. In cazul meu nu vad toate imaginile de pe orice server triburile/tw cu opera. Vad o parte din ele niciodata toate si doar opera face asa, firefox si ie nu fac faza asta. Din ce am vazut daca trec pe off setarile de web surfing privacy in firewall incarca toate imaginile...

Mie faza asta mi-o face firefox, nu opera. Tare as vrea sa imi mearga mozilla acasa si pentru l5. Poate ii dau voie sa treaca de firewall doar la firefox si sa vdm daca merge. Si-asa interesant e ca am instalat alta versiune si tot nu merge firefox...
 

DeletedUser

Mie faza asta mi-o face firefox, nu opera. Tare as vrea sa imi mearga mozilla acasa si pentru l5. Poate ii dau voie sa treaca de firewall doar la firefox si sa vdm daca merge. Si-asa interesant e ca am instalat alta versiune si tot nu merge firefox...

downloadeaza 3-ul ;)

LE:Nu am avut niciodata probleme cu firefox, dar mi se pare ca cu 3 mi se loadeaza mult mai repede paginile si nici nu mai consuma multe resurse, nu stiu daca prin "alta versiune" te refereai la 3 sau la un alt 2.x.x.x
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu-ti fa griji, e chiar usor. Are el problemele lui, dar pt. atacuri la secunda, aparare sincronizata :confused: e perfect.. :D !

Doar sa nu uiti sa inchizi celelalte browserele daca esti pe aceeasi lume logat, altfel .. Sesiune depasita :)) si nu cred ca vrei asa ceva cand vrei sa dai atacuri :D:D:D

crede-ma ca stiu cum e sa organizezi 20minute atacurile si cand sa dai "play" sa vezi acolo "sesiune depasita"...iti vine sa musti din tastatura
 

DeletedUser

@cmihail: ms pt solutie dar ma duce si pe mine capul macar atat :p eu vreau cu opera pt ca dai atacurile mult mai usor la secunda.


@maletz: nu e asta problema :| problema este ca joc speed si mi-e destul de greu sa atac cu firefox e multa munca

Daca te referi la la fake spam dat cu opera, ai toate sansele sa te alegi cu o infractiune si o sanctiune.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus