Opera

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca te referi la la fake spam dat cu opera, ai toate sansele sa te alegi cu o infractiune si o sanctiune.

Lol ^^

Nu inteleg ce e aia fake spam... spam-ul e unul singur, pentru mai multe detalii cauta profilul lui hades pe la lista membrilor :)) El se referea la "noble train", dar vad ca tie ti-a venit idea ca spama inbox-urile jucatorilor... Poate ca tu te-ai dat de gol :rolleyes:
 

DeletedUser7556

Io va sfatuiesc sa folositi Mozila Firefox merge foarte bine, pentru cine nu il are in gasiti aici...
Have funn...
 

DeletedUser

Lol ^^

Nu inteleg ce e aia fake spam... spam-ul e unul singur, pentru mai multe detalii cauta profilul lui hades pe la lista membrilor :)) El se referea la "noble train", dar vad ca tie ti-a venit idea ca spama inbox-urile jucatorilor... Poate ca tu te-ai dat de gol :rolleyes:


N-am inteles nimic, zau.
Poate traduci putin :confused:
 

DeletedUser4380

Este foarte usor de lucrat cu Opera iar cand accesati puneti si WWW-ul in fata
 

DeletedUser11672

:):cool:Cum sa deskid o teme care pot vorbi membri:)si cand ajung membru senior va rog sam raspundeti:D;)
 

DeletedUser4349

:):cool:Cum sa deskid o teme care pot vorbi membri:)si cand ajung membru senior va rog sam raspundeti:D;)

1.esti offtopic...ce legatura are ce-ai intrebat tu cu Opera?
2.sa ajungi la senior member trebuie sa ai 100 posturi
3.iar ca sa faci o tema sa discuti cu membrii tai te duci la Trib>Forum>Tema Noua
 

DeletedUser370

eu nu vad avantajul la opera...sau cel putin nu stiu sa-l folosesc atat de bine (de fapt nu-l folosesc deloc :)) ).
 

DeletedUser

eu nu vad avantajul la opera...sau cel putin nu stiu sa-l folosesc atat de bine (de fapt nu-l folosesc deloc :)) ).

De fapt, nu poti sa specifici o functie pe care o au alte browsere si mozilla firefox nu o are... Desigur, nu toate sunt incorporate (Speed dial de exemplu) in firefox, dar poti downloada unul dintre multele add-on-uri si problema ta s-a rezolvat (asta de exemplu e speed dial, daca-l vrea cineva)
 

DeletedUser

pai tu cum dai atacurile pe speed? :)


http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=1974&highlight=opera

Din cate stiu, atacurile le poti da doar pe calea standard (selectie unitate, tinta, atac, ok).
Folosirea browserului opera si a ceea ce ai invatat pe speed te poate duce la o sanctiune.


http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=29653&postcount=58


Text original Team-Triburile
Va aducem la cunostinta ca utilizarea de modificari in browser pentru efectuarea de atacuri false multiple, este considerata infractiune si sanctionata conform regulilor 6 si 7.Atacurile multiple sunt permise atat timp cat sunt efectuate prin metoda standard permisa de interfata jocului (fiecare atac este comandat separat)."
Acest mesaj este o completare a regulilor, nu este adresat unui anume jucator.

Team Triburile"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=1974&highlight=opera

Din cate stiu, atacurile le poti da doar pe calea standard (selectie unitate, tinta, atac, ok).
Folosirea browserului opera si a ceea ce ai invatat pe speed te poate duce la o sanctiune.


http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=29653&postcount=58


Text original Team-Triburile
Va aducem la cunostinta ca utilizarea de modificari in browser pentru efectuarea de atacuri false multiple, este considerata infractiune si sanctionata conform regulilor 6 si 7.Atacurile multiple sunt permise atat timp cat sunt efectuate prin metoda standard permisa de interfata jocului (fiecare atac este comandat separat)."
Acest mesaj este o completare a regulilor, nu este adresat unui anume jucator.

Team Triburile"

Atacurile se realizeaza foarte usor fara nici o modificare. Doar trebuie sa dai mai multe clickuri foarte rapid. Poti prinde destul de usor 5 atacuri in 2 secunde(in general dau 5 atacuri in 4 secunde ca mie un pic lene). Deschizi browser-ul de mai multe ori si gata(sau multitabing)

Si astfel respecti si regula "fiecare atac este comandat separat"
Asta e tactica folosita...si merge si cu Opera si cu Mozilla.
 

DeletedUser

Atacurile se realizeaza foarte usor fara nici o modificare. Doar trebuie sa dai mai multe clickuri foarte rapid. Poti prinde destul de usor 5 atacuri in 2 secunde(in general dau 5 atacuri in 4 secunde ca mie un pic lene). Deschizi browser-ul de mai multe ori si gata(sau multitabing)

Si astfel respecti si regula "fiecare atac este comandat separat"
Asta e tactica folosita...si merge si cu Opera si cu Mozilla.

eu le dau cu multitabing mie mai usor...dau pe 2 sau 1 repede si clicuri cat curinde si astfel dau 5 atacuri la 2-3secunde
 

DeletedUser

eu fac chestia asta cu mai multe windows-uri... le "strang" pe fiecare astfel incat sa impart ecranul in 4 sau 5 cum e nevoie si sa se vada "ok"-ul si dupa aia 4/5 clickuri rapide si o sa fie toate intr-un interval de 2 secunde (mai putin n-am reusit-nu sunt destul de rapid presupun :p)
 

DeletedUser

Atacurile se realizeaza foarte usor fara nici o modificare. Doar trebuie sa dai mai multe clickuri foarte rapid. Poti prinde destul de usor 5 atacuri in 2 secunde(in general dau 5 atacuri in 4 secunde ca mie un pic lene). Deschizi browser-ul de mai multe ori si gata(sau multitabing)

Si astfel respecti si regula "fiecare atac este comandat separat"
Asta e tactica folosita...si merge si cu Opera si cu Mozilla.

Dupa cum vezi, mesajul acela era despre modificari in browser si lansarea de atacuri continue fara a trece prin procesul de selectie, nu despre multitabbing. Multitabbingul inseamna comanda separata pentru fiecare atac ( include selectia de unitati si comanda per atac) si este legal.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus