Forum mort,lume moarta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu mai misca nimic pe l1,pe forumul extern nici atat
nu vreti sa incepem o treaba...2 tabere echilibrate din top 20-10 contra 10 si ii dam drumul unui razboi surd
stiu ca e o iluzie...nu v-ati plictisit?nu stiu de ce imi e greu sa sterg contul,na,sunt totusi vreo 15,16 luni de munca
 

DeletedUser

1cu 3,2 cu 4 si tot asa......:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1195

:)flamer,nu asa.
Inscrierile trebuie sa se faca voluntar.
Decat lancezeala de pana acum,prefer o iesire glorioasa de pe scena lumii 1.Asa ca ma inscriu voluntar in tabara ce va lupta impotriva ta.:)
 

DeletedUser

toata lume crede ca o sa se intample ceva major pe 1 septembrie...sa vedem ce.
mai e putin. asteptam pana atunci.
 

DeletedUser

unii cred, unii stiu :)):D:D

sa speram, am rezervele mele la fericirea cu care o sa primesc stirile pe 1 septembrie.
presimt ca 2-3 triburi de top o sa se alieze impotriva unui trib de pe langa locul 10 (+/-).

nu cred ca o sa se intample ceea ce ne dorim cu totii, ceea ce multi asteapta sau ceea ce a scris flamer

om vedea atunci.
 

DeletedUser

nu mai misca nimic pe l1,pe forumul extern nici atat
nu vreti sa incepem o treaba...2 tabere echilibrate din top 20-10 contra 10 si ii dam drumul unui razboi surd
stiu ca e o iluzie...nu v-ati plictisit?nu stiu de ce imi e greu sa sterg contul,na,sunt totusi vreo 15,16 luni de munca

Mai ai rabdare un pic... doar un pic.. apoi iadul se va dezlantui (ador sa fiu melodramatic :eek:)

...Decat lancezeala de pana acum,prefer o iesire glorioasa de pe scena lumii 1.Asa ca ma inscriu voluntar in tabara ce va lupta impotriva ta.:)

mai esti pe L1 :eek::eek::eek:...
 

DeletedUser1195

:)mai lancezesc pe L1 si o sa raman acolo pana cand: fie NWO se va destrama,desi iata ca in ciuda cobelor,asta nu s-a intamplat si probabil nu se va intampla prea curand,fie pana cand ma va trimite flamer la RIM.:)
 

DeletedUser

Daca ce au scris cei mai sus de un posibil razboi se vor adeveri atunci va fi interesant... In jocul propriu zis va fi ceva actiune, pe forum insa cred ca ea va ramane zero.. Sau poate vor fi certuri interminabile gen cele de la topicul SH-rod...

:)mai lancezesc pe L1 si o sa raman acolo pana cand: fie NWO se va destrama,desi iata ca in ciuda cobelor,asta nu s-a intamplat si probabil nu se va intampla prea curand,fie pana cand ma va scoate flamer la RIM.:)

Ptr ca tin atat la tine albertus, flamer va avea tot sprijinul meu moral ptr a te scoate la rim... :cool:
 

DeletedUser6798

la iarna, cand revin. ca vara asta nu ai binevoit sa te prezinti!
 

DeletedUser

de fapt cred ca e invers :D triburile pe rang impar se aliaza impotriva celora cu numar par... cel putin asa am inteles eu

Toata lumea ar dori un astfel de razboi mondial, ca pe clasic:) da singura problema ar fi ca daca le luam in ordinea asta ar ajunge sa lupte triburile mari vs academiile lor :)) ...
 

DeletedUser2602

haideti mai oameni buni, mai e putin pana cand va incepe balul.
eu doar sper sa iau si eu parte la el, nu ca mi-as dori neaparat. Intre timp ma razboiesc cu ceva "jucatori meseriasi", care pe langa faptul ca sunt inganfati mai si jignesc prin mesaje private.

ps: flamer daca te plictisesti, muta-te pe langa noi ;), acceptam o persoana in plus la hora noastra
ps`: i0gina ce e cu dumneata pe aici? nu m-ai vazut de mult pe forumul lumii 4 si ti s-a facut dor de mine? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus