Forum mort,lume moarta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

merge si asa....da trebuie sa fie si echilibrat putin ca altfel unde e distractia?:)

Razboaiele nu se fac asa cum vrea poporul ci cum vrea conducatorul (liderul).

E o zicala veche pe care multi nu o stiti.

"Nu multimea hotaraste ce e bine pentru ea ci liderul ei"!
 

DeletedUser

este 1 septembrie.
asteptam vestile de la toti cei care bateau cu pumnu in masa ca pe 1 sept. incepe macelul!
 

DeletedUser

a plecat Andone .... cum nu s-a intamplat nimic??....niste tarani domnule niste tarani....
 

DeletedUser

Pana prin octombrie tot in starea asta o tinem :)
Nu mai sperati ca prin nu stiu ce miracol se vor anima lucrurile, lumea 1 e gata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lumea 1 e gata.

Nici vorba. Deja unele continente (harta a se apropie cu pasi repezi spre limita maxima de expansiune) sunt neincapatoare pentru multimea triburilor care se afla acolo. Asa ca la un moment dat jucatorii vor incepe sa se bata. Ceea ce se intampla in L1 e perfect natural. Lumea isi consolideaza pozitiile cu costuri minime pentru marea batalie care va fi si finala.
 

DeletedUser523

cand se inchide L1 chiar?oricum pana va fi gata va mai dura mult, nu asta conteaza ci cum va decurge treba pana la final, ca daca va fi apatie si melancolie nu are nici un farmec...
 

DeletedUser

Probabil ca lumea 1 se va inchide prin decembrie, cel mai tarziu.
Deocamdata triburile sunt prea ocupate sa se lupte cu inactivii ,greu de crezut ca vom avea parte de un razboi in curand.
 

DeletedUser

vad ca mai esti in K22.
mai joci sau e altcineva?
daca mai joci...afla ca nu se mai bate nimeni.
cica au prelungit termenul...
eu zic ca pana la sf. L1 :))

CD a facut PNA cu SOF

SOF nu au facut treaba buna, nu s-au ridicat la inaltimea asteptarilor galeriei.
pana la urma nu sunt supereroi ci doar cativa jucatori mai activi care si-au dat seama ca nu pot cuceri doar cu sate ofensive (predominant).

poate rasufla pana pe forumul mare cine a cerut PNA-u: CD sau SOF :D
 

DeletedUser

vad ca mai esti in K22.
mai joci sau e altcineva?
daca mai joci...afla ca nu se mai bate nimeni.
cica au prelungit termenul...
eu zic ca pana la sf. L1 :))

CD a facut PNA cu SOF

SOF nu au facut treaba buna, nu s-au ridicat la inaltimea asteptarilor galeriei.
pana la urma nu sunt supereroi ci doar cativa jucatori mai activi care si-au dat seama ca nu pot cuceri doar cu sate ofensive (predominant).

poate rasufla pana pe forumul mare cine a cerut PNA-u: CD sau SOF :D


"vorbesti " fiindca nu ai altceva mai bun de facut...SOF nu a urmarit niciodata un razboi cu CD...
 

DeletedUser523

vad ca mai esti in K22.
mai joci sau e altcineva?
daca mai joci...afla ca nu se mai bate nimeni.
cica au prelungit termenul...
eu zic ca pana la sf. L1 :))

CD a facut PNA cu SOF

SOF nu au facut treaba buna, nu s-au ridicat la inaltimea asteptarilor galeriei.
pana la urma nu sunt supereroi ci doar cativa jucatori mai activi care si-au dat seama ca nu pot cuceri doar cu sate ofensive (predominant).

poate rasufla pana pe forumul mare cine a cerut PNA-u: CD sau SOF :D

Am avut sitter pana azi, dar acum am revenit si sunt curios cum sta situatia prin lume:Ddeci chiar asa apatie e:confused:nici un razboi, nimik:confused:
 

DeletedUser

Circ si YKZ mai fac schimb de sate din cand in cand ... de alte rafuieli nu am auzit :)
 

DeletedUser

vad ca mai esti in K22.
mai joci sau e altcineva?
daca mai joci...afla ca nu se mai bate nimeni.
cica au prelungit termenul...
eu zic ca pana la sf. L1 :))

CD a facut PNA cu SOF

SOF nu au facut treaba buna, nu s-au ridicat la inaltimea asteptarilor galeriei.
pana la urma nu sunt supereroi ci doar cativa jucatori mai activi care si-au dat seama ca nu pot cuceri doar cu sate ofensive (predominant).

poate rasufla pana pe forumul mare cine a cerut PNA-u: CD sau SOF :D

Ai ceva impotriva SOF-ului ?
Te-am trimis cumva in margine si nu stim ?! Sau care e motivul pentru care tot mananci atata "..." .

Vrei sa vezi adevarata forta a SOF-ului ? Cu siguranta o vei vedea...

Desteptii stau si asteapta, prostii isi pun intrebari inutile.
 

DeletedUser523

Circ si YKZ mai fac schimb de sate din cand in cand ... de alte rafuieli nu am auzit :)

Hm, cand am plecat eu razboiul asta era la inceput, inca nu sa terminat:confused:Am sa verific pe statistici sa vad cine pe cine a capacit:D
 

DeletedUser

in cateva zile noi o sa anuntam un razboi, am revenit si eu din "vacanta" da_k ii pot spune asa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus