Forum mort,lume moarta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ai ceva impotriva SOF-ului ?
Te-am trimis cumva in margine si nu stim ?! Sau care e motivul pentru care tot mananci atata "..." .

Vrei sa vezi adevarata forta a SOF-ului ? Cu siguranta o vei vedea...

Desteptii stau si asteapta, prostii isi pun intrebari inutile.

tu nu ai putea sa trimiti nici un negustor la margine...
nu am jignit pe nimeni dar se pare ca limitele voastre va deranjeaza.
rahat mananci tu, nu mai deschide "gura" pe aici ca pute.

am scris la subiect, despre SOF si lumea moarta.
tu doar ai poluat pe aici...ca o basina.
 

DeletedUser

inamici invinsi

241 bubicul 1,31 Mio.

mai urca copilule, dupa aia poti sa emiti ceva pareri despre razboi.
 

DeletedUser

inamici invinsi

241 bubicul 1,31 Mio.

mai urca copilule, dupa aia poti sa emiti ceva pareri despre razboi.

Scuza-ma... Dar tu pe ce loc esti ... Aaaaaa...
Stai , tu nu existi... Asa-i.

Esti un nimic prin felul in care vorbesti si prin felul in care te exprimi.

tu nu ai putea sa trimiti nici un negustor la margine...
nu am jignit pe nimeni dar se pare ca limitele voastre va deranjeaza.
rahat mananci tu, nu mai deschide "gura" pe aici ca pute.

am scris la subiect, despre SOF si lumea moarta.
tu doar ai poluat pe aici...ca o basina.

Te intereseaza cumva ceva despre SOF ?
Esti tu unul dintre acei membri stresanti care ne tot bombardeaza cu cereri de intrare in trib?
Incerc sa inteleg si eu motivul pentru care esti asa stupid prin acuzele si prin ironiile pe care le aduci tribului SOF.

Vorbesti despre SOF de parca i-ai cunoaste de o viata ...
Vrei sa afli adevaratul motiv al PNA-ului cu CD ?
Noi, spre deosebide de altii ca tine, mai avem si o viata personala... Si in acea viata personala ne mai permitem si cate un concediu, o vacanta....
E soare, toata lumea pleaca sa se relaxeze... Sa scape de monotonia triburilor si sa revina cu forte proaspete si cu ganduri razboinice .
Daca tu stai toata ziua pe internet si nu faci altceva decat sa barfest, atunci imi pare rau pentru tine.


Get a life !
 

DeletedUser

bla bla bla, mac mac mac

aceleasi vorbe le aud cand pierde cineva "am fost in concediu" sau "am si viata personala". nu cred ca ati plecat toti in concediu :))

cand castiga, nu mai au nici concediu si nici viata personala.

ok, am inteles ce vrei sa zici defapt. esti frustrat ca ai pierdut.
nu-i nimic, capul sus, mai ai sate, mai ai de invatat.

spor.
 

DeletedUser

bla bla bla, mac mac mac

aceleasi vorbe le aud cand pierde cineva "am fost in concediu" sau "am si viata personala". nu cred ca ati plecat toti in concediu :))

cand castiga, nu mai au nici concediu si nici viata personala.

ok, am inteles ce vrei sa zici defapt. esti frustrat ca ai pierdut.
nu-i nimic, capul sus, mai ai sate, mai ai de invatat.

spor.

In primul rand, eu nu am participat la actiunile impotriva CD-ului... Nici macar nu eram pe triburile, eram cu burta la soare ;) .

Dar chiar pe bune acum, de ce tot comentezi tu aici ?

Hai, daca erai in CD ziceam... Da domle omul se lauda, dar asa ?!

PS : Bravo celor din CD, dar cu tot cu academii... SOF a avut castig de cauza :p .
 

DeletedUser

(coada de maimuta)wldnsk:colegi de servici nu tradatori daca am inteles eu bine
(coada de maimuta)gray wolf:Ca sa castigi un razboi mare trebuie sa mai si pierzi mici batalii....parca asa era....
 

DeletedUser

man, colegii de servici nu isi schimba orasele, si *** sunt colegi de servici sunt de ceva vreme, deci puteau sa intre de la inceput, nu sa stea la noi asa de spionaj si de crescut inobiland intern membri ca sa iasa apoi, sa fim seriosi
 

DeletedUser2154

deci @ wldsnk mai usor cu gabi23....vad ca dintr-o data te crezi mare si tare...mai usor cu papagalul si sa va vad pe harta...
pt @ tot SOF-ul voi ati cerut pna nu noi ne-am milogit pt pna cu voi...plus ca satele cucerite de sof de la academia pe care o conduc sunt pe k 15 k 5 k 4 unde am foarte putini membrii rataciti si care nici nu stiu sa joace bine...deci repet nu noi CD nu noi Cdac(cum s-a spus ca ne luati sate) am cerut acest pna...in lupta care s-a dat cu adevarat pe K 54 v-am dat clasa...si sa nu vina cineva la mine sa imi zica ca ce vorbesc eu...va raspund dinainte...am fost sitter la ZOLA...verificati pe ce loc este ca aparator si poate il intrebati si pe nanmarius cate sate de atac a pierdut pe mine si daca cumva a reusit sa imi zgarie macar zidurile!!!
PT cei care vorbesc in plus gura mica si sa va vedem pe harta!!!!
 

DeletedUser

.pt @ tot SOF-ul voi ati cerut pna nu noi ne-am milogit pt pna cu noi...plus ca satele cucerite de sof de la academia pe care o conduc sunt pe k 15 k 5 k 4 unde am foarte putini membrii rataciti si care nici nu stiu sa joace bine...deci repet nu noi CD nu noi Cdac(cum s-a spus ca ne luati sate) am cerut acest pna...in lupta care s-a dat cu adevarat pe K 54 v-am dat clasa...si sa nu vina cineva la mine sa imi zica ca ce vorbesc eu...va raspund dinainte...am fost sitter la ZOLA...verificati pe ce loc este ca aparator si poate il intrebati si pe nanmarius cate sate de atac a pierdut pe mine si daca cumva a reusit sa imi zgarie macar zidurile!!!
PT cei care vorbesc in plus gura mica si sa va vedem pe harta!!!!

Mda, ne-ati dat clasa:eek:...ati atacat satele noastre care erau la distanta de 35 minute cu nobilii fata de noi. Nici macar nu v-ati obosit sa ne declarati razboi vitejilor. Noi v-am atacat de la 20-30 de ore chiar si de la 60 si tot v-am luat sate. Si nu te mai lauda ca ai respins toate fake-urile trimise de nanmarius pe Zola...puysorule!!!
 

DeletedUser

deci @ wldsnk mai usor cu gabi23....vad ca dintr-o data te crezi mare si tare...mai usor cu papagalul si sa va vad pe harta...
pt @ tot SOF-ul voi ati cerut pna nu noi ne-am milogit pt pna cu voi...plus ca satele cucerite de sof de la academia pe care o conduc sunt pe k 15 k 5 k 4 unde am foarte putini membrii rataciti si care nici nu stiu sa joace bine...deci repet nu noi CD nu noi Cdac(cum s-a spus ca ne luati sate) am cerut acest pna...in lupta care s-a dat cu adevarat pe K 54 v-am dat clasa...si sa nu vina cineva la mine sa imi zica ca ce vorbesc eu...va raspund dinainte...am fost sitter la ZOLA...verificati pe ce loc este ca aparator si poate il intrebati si pe nanmarius cate sate de atac a pierdut pe mine si daca cumva a reusit sa imi zgarie macar zidurile!!!
PT cei care vorbesc in plus gura mica si sa va vedem pe harta!!!!

Puiutz... dai din cioc ?
Vezi poate te jumulim si facem o supa buna din tine :D

Ce conteaza ca acei membri din academie erau undeva in k15,k5 ?
Asta inseamna cat de bine iti conduci dumneata tribul si recrutezi tot ce sta in cale.
Eu din cate stiu o academie face parte intr-un fel sau altul din tribul mama, asa ca eu zic ca e normal sa fie pus si rezultatul academiilor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus