Rusinea din 6 septembrie

DeletedUser

lobont e o nulitate ca portar.......la fiecare 3,4 meciuri trebuie sa se gafeze
el seamana cu portarii africani-are reflexe extraordinare dar din pacate ii lipsesc notiuni de baza ,ce trebuiau invatate la juniorat si comite gafe pe banda....degeaba scoti senzational azi daca ma ingropi maine
imi e scarba de mentalitatea unora care il apara pe lobont pt ca e dinamovist.....eu ca rapidist am puterea sa cer scoaterea lui d. niculae din lot dar probabil trebuie sa ai si un minim de rationament ca sa poti fi impartial

Whatever..cum zici tu..
La momentu`actual Lobont este foarte apropiat de Casilias de exemplu..
L`ai vazut vreodata pe Lobont la varsta junioratului?
Eu am avut ocazia..exceptional..la 17 ani..
E cel mai mare portar pe care l`a avut Romania vreodata..
 

DeletedUser

in definitiv stiti ce e dureros?
in cazul lui lobont e clar ca omul e slab dar acum(mai ales dupa ce se petrece cu danut coman) nu este altul mai bun.....ce rau am ajuns:(

hohohhooo:)))) casillas auzi=))) de aia ala e la real si lobont la dinamo
daca e asa bun de ce nu e la o echipa de top?de ce l-au dat toti afara? poti sa ne explici prietene?
sa faca si lobont ca robert nita:sa-si ia un tricou cu "sunt bun dar nu ma vede nimeni"
ce gandire limitata de dinamovist:"lobont e casillas dar echipele din occident l-au dat afara exact cum dai gunoiul pe faras afara din casa":))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Si eu am fost extrem de suparat, mahnit mai degraba extrem de uimit:rolleyes::eek: cand am vazut rusinea ce s-a abatut aseara asupra noastra si cred ca singurul vinovat este Piturca care nu a facut echipa cum trebuie, ca ar trebui sa urmeze o remaniere in lot si acum nu ne raman decat sperantele ca vom bate tot pana la sfarsit:(app. Nu sunt de acord cu gestul suporterilor care au aplaudat Lituania la golul 3, totusi aici nu era un meci Steaua-Lyon ci juca echipa nationala...si nu mai zic nimic pe subiectul asta ca nu vreau sa intru in polemici legate de nationalism cu cei din Ardeal...
 

DeletedUser

Felicitarile mele suportenilor de acolo..
Lituania a meritat..a dat 2 goluri superbe..meritau aplauze.sincer..
 

DeletedUser

i-au incurajat si la 2-0..ce sa le mai faca?
sa zica mersi ca nu le-au dat cu pietre in cap;)
cat despre franta....or sa-si ia pct inapoi cu noi
 

DeletedUser6553

parerea mea ...e ca s-a simtit lipsa lui Mutu si Chivu ... e greu de crezut , dar , nationala sta in 2 jucatori care ... daca erau aseara pe teren ,sigur nu se termina asa meciul ... in fine mergem inainte
ps. bilant: nervi peste nervi ... noroc cu semnintele :))
 

DeletedUser

parerea mea ...e ca s-a simtit lipsa lui Mutu si Chivu ... e greu de crezut , dar , nationala sta in 2 jucatori care ... daca erau aseara pe teren ,sigur nu se termina asa meciul ... in fine mergem inainte
ps. bilant: nervi peste nervi ... noroc cu semnintele :))

noroc cu whisky:D
 

DeletedUser

parerea mea ...e ca s-a simtit lipsa lui Mutu si Chivu ... e greu de crezut , dar , nationala sta in 2 jucatori care ... daca erau aseara pe teren ,sigur nu se termina asa meciul ... in fine mergem inainte
ps. bilant: nervi peste nervi ... noroc cu semnintele :))

Mutu Chivu..Banel Rat Ov.Petre..si ei au lipsit..:(
 

DeletedUser

Alearga 12 km pe meci..cu , fara folos..alearga de`si rupe plamani in el..
Ati vazut segventa de la meciu cu Glatasaray? S`a accidentat..a inchis ochii si a continuat..pt.asta trebuie sa`l tina Becali inca 10 ani in Ghencea..
 

DeletedUser6376

mda.... ne'am facut de cacao ieri :mad::(:(:(:eek: ,am batut atatea tari bune si pe Lituania.... :(
 

DeletedUser523

flamer am inteles ca nu esti stelist dar totusi banel chiar e necesar si util la nationala, alta extrema mai buna decat el nu avem...
 
Sus