WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu am habar cum te injosesti nene thomas sa postezi aici in topicu asta d noobi:(

Cam suferi de tine asha. . . nu te mai incap papuceii d casa :|
 

DeletedUser7916

ce sa iti zic thomas ... pacat de tine .. tu poate esti baiat de nota 10 dar vad ca mandria pe care o porti fata de tine te trage extrem de mult in jos ... chiar tinzi spre 0 ce sa zic ... cauta si tu un thread in care sa nu gasesti war noobi sau cum le zici u ci sa gasesti doar "genii" asa ca tine !:rolleyes:
 

DeletedUser

nu am habar cum te injosesti nene thomas sa postezi aici in topicu asta d noobi:(

Cam suferi de tine asha. . . nu te mai incap papuceii d casa :|

acuma eu nu inteleg ce vrei?
a`ti deschis topic`u asta numit "WarNoob" si vreti ca toti sa va felicite si sa va zica "bravoo mei...a`ti facut un trib si un profil mistoo...a`ti luat 10 sate in stanga si`ndreapta...tineti`o tot asa"...

hai fii serios...daca ne uitam si la tine...si la "imparatia ta" observam ca si tu ai cam moakkait...mi`a fost lene sa numar dar cel putin 120 de sate provin din tribul tau...ceva de adaugat?...eu da...inca foarteee multe...
 

DeletedUser

ce sa iti zic thomas ... pacat de tine .. tu poate esti baiat de nota 10 dar vad ca mandria pe care o porti fata de tine te trage extrem de mult in jos ... chiar tinzi spre 0 ce sa zic ... cauta si tu un thread in care sa nu gasesti war noobi sau cum le zici u ci sa gasesti doar "genii" asa ca tine !:rolleyes:

nu e nici`o mandrie...e doar distractia intre 2 filme...:D
 

DeletedUser7916

thomas de ce nu ne zici u care e numele tau pe triburi sa vedem ce geniu armat esti u ? vad ca te cam ascunzi dupa un nume fals ti`e rusine cu numele tau din joc ? sa nu`mi zici ca voiai sa iti faci cont cu numele tau dar era luat ca acum imi arunc monitorul pe geam =))
 

DeletedUser

pai nu vreau sa ne laude lumea....nici nu prea au cum sa ne laude

Dar de la a critica..la chestia asta ce o faci u aici..mi se pare cam deplasat. . .

te luptzi ..te luptzi da nu stiu ce vrei sa aratzi de fapt.

Esti poet->bun..esti stelist(bleah)->bun..esti din MT->foarte bine..da ce ai ma asha cu noi de te arunci ?!
 

DeletedUser4920

Glumet rau esti jos palaria .



Dar ai topicul os vs mt e un pic mai jos deci te rog ;)
 

DeletedUser7916

da thomas ... te stie 1 om , 2 , 3 dar sa stii ca nu te stie toata lumea tribala ! :rolleyes:
 

DeletedUser4920

Sa te primim cu onoruri sa il trezesc pe dinescu si paunescu sa iti faca un imn ...pai se poate?



Geniu si in anonimat saracutu .
 

DeletedUser7916

cred ca pentru el va trebui sa reinviem cenaclul flacara sa ii dedice un concert !:eek: :rolleyes:
 

DeletedUser

omg cât flood

maletz u creq le ai cu rusa bine ... suka ... ma rog mai invata si romana daca tot stii rusa ;) documenteza`te mai bine , ia`ti doom2 in brate , cauta atent si imi vei da dreptate .

va urez noapte buna celor care nu mai pot rezista(maletz iti recomand sa te bagi in patut) iar celorlalti le adresez o rugaminte : reveniti on topic va rog !!!:mad:

de ce zici că le am bine cu rusa? :roll: română acum invăţ, acum plec la şcoală, adică acuş, rusa dintr-a 9-a nu mai învăţăm, mai studie franceza şi engleza :D

maletz, pătuţ (cred că ştii ce înseamnă de-acum :) ) şi vorba ceea "zvezda v şoche"



PS. elmuerto, noi tot NE râdem de prostie
 

DeletedUser

pai nu vreau sa ne laude lumea....nici nu prea au cum sa ne laude

Dar de la a critica..la chestia asta ce o faci u aici..mi se pare cam deplasat. . .

te luptzi ..te luptzi da nu stiu ce vrei sa aratzi de fapt.

Esti poet->bun..esti stelist(bleah)->bun..esti din MT->foarte bine..da ce ai ma asha cu noi de te arunci ?!

ma irita WarNooB cu aerele lor ...
e un topic in care a`ti cerut pareri despre voi....
ce vreti sa va felicit...?
 

DeletedUser4920

Nu ne feliciti nu primesti bombonica , vorbesti urat primesti altceva :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus