WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

aoleu....tot mai multa cearta pe aici :|.....mai bin va uitati pe triburi decat sa va toto certati ....:|....
 

DeletedUser

pfai 7 pagini scrise azi noapte..vad ca nu ati lamurit-o cu scri"i";..dupa parerea mea chestia cu modul conjunctiv e o farsa..scrii nu se scrie niciodata cu un i la nici un mod in nici un timp in nici o limba pe lumea asta..

ma intreb oare cum se citeste sa scri ??:))
 

DeletedUser

Discutia a deviat prea mult si pentru prea mult timp de la subiect, urmatoarul post offtopic va fi sanctionat direct cu warn.
 

DeletedUser

Side 1: M.T.

Side 2: WaRooM

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 151
Tabăra 2: 136
Diferență: 15

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 21
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,486,174
Tabăra 2: 1,413,466
Diferență: 72,708

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 141,703
Tabăra 2: 215,332
Diferență: 73,629

image.php


nu s rai astia dom le :)
 

DeletedUser

cat timp crezi ca vor mai arata statisticile astfel ?

m.t. au fost luati prin surprindere ... dar in curand se va stabiliza totu :)
 

DeletedUser

wtf ???ce inseamna bree bandana ca nici in dex nu am gasit cuv ala :O:O:O....sa pot sa desciifrez si eu fraza :D
 

DeletedUser

aham...am inteles.....un fel de esarfa (pe acolo )....da ce te doare pe tine capu cu cine tin eu in razboiul vostru???tin mereu cu invingatoori !!!!! nu e implicat mt in razboiu ala ...deci tin cu cine vreau satele mele :)asa ca de maine cand o sa cuceresc un sat am sa ii pun numele WaRooM bate C~K!
 

DeletedUser

aham...am inteles.....un fel de esarfa (pe acolo )....da ce te doare pe tine capu cu cine tin eu in razboiul vostru???tin mereu cu invingatoori !!!!! nu e implicat mt in razboiu ala ...deci tin cu cine vreau satele mele :)asa ca de maine cand o sa cuceresc un sat am sa ii pun numele WaRooM bate C~K!


ok. din punctul meu de vedere discutia e incheiata. o seara placuta!
 

DeletedUser

Din motive evidente acest thred va fi inchis. Pentru a-l redeschide astept mesaj privat de la initiatorul lui.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus