Wwizz - the greatest tribe on .ro

  • Autor subiect DeletedUser12903
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12903

In data de 04.09.2008 o era a luat sfarsit pe L2

Visul Wwizz , inceput de Emperor Palpatine, a fost idealul unui temerar si conducatorul al unui grup de vrajitori, iar cand fagasul vietii la facut sa renunte la joc, acesta a fost continuat de Claponel sprijinita de hoarda ei de vrajitori si druizi. Wwizz a fost un trib de onoare si elita, multi au ravnit sa fie vrajitori dar putini au reusit acest lucru...
Nu conteaza daca joci pana la finalul lumii, conteaza sa ai perioada ta de glorie in care nimeni nu te poate invinge, iar ceilalti playeri doar sa traiasca cu speranta ca acel timp va trece. Acum e timpul in care visele voastre au devenit realitate. Tribul Wwizz a decis sa iasa din lumina reflectoarelor, pentru a lasa si celelalte triburi sa incerce ce a reusit Wwizz sa faca. Pentru toti cei care vor incerca acest lucru, sa nu uitati de fair-play si de onoare, altfel orice incercare va fi in zadar.
„Fereşte-mă Doamne de prieteni, că de duşmani am eu grijă”. Viaţa se află într-o permanentă mişcare şi metamorfoză în care îţi faci prieteni noi când alţii îţi întorc spatele. Până la urmă ne-am dovedit vrednici de a le ţine piept tuturor indiferent de ce metode au adoptat; pana la urma doar lipsa timpului ne-a învins (lucruri mai importante în afara jocului care întradevar contează) şi ne-a determinat să luăm această decizie.



Statistica facuta la data de 04 septembrie 2008

Side 1: WWizz

Side 2: CIRC HELL

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 215
Tabăra 2: 160
Diferență: 55

image.php





Side 1: WWizz

Side 2: CIRC HELL DBD DBD1 DBD2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 421
Tabăra 2: 258
Diferență: 163

image.php




Side 1: WWizz

Side 2: CIRC HELL DBD DBD1 DBD2 ~HPR~

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 560
Tabăra 2: 413
Diferență: 147

image.php



Side 1: WWizz

Side 2: CIRC HELL DBD DBD1 DBD2 ~HPR~ BURN GhiMes

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 669
Tabăra 2: 448
Diferență: 221

image.php



Orice alta cucerire nu are rost sa fie luata in calcul deoarece dupa ora 21 in acea zi nimeni nu a mai intrat pe cont, deci ca si cum ati luat sate parasite...:). Iar pt Warchief Thrall... claponel iti transmite „sa te bucuri macar acum ca iei si tu niste sate deoarece pana acum nu ai avut tupeu sa ne ataci... frustratule get a life”.

Vrajitorii au fost pe cele mai inalte culmi ale gloriei, dar cand au vazut ca marea de noroi plina de uneltiri si fara scrupule a inceput sa urce peste culmi, nu au vrut sa joace un joc al culiselor si au preferat sa isi pastreze numele curat parasind aceasta lume.


WHITE WIZZARDS
=============
EMPEROR PALPATINE
CLAPONEL
FITZOSUL


LERUA
FABRIELA
ARCANI
ZACHE SOFT
CIPRIREAL23
WATERFLOW
MIRCEAP
CARRYNR1
FANSH
QAZSEDC
MJUHBGT
CRETINU
=ZERO=
POPIKU
UNCLESAM
UTUL
SM21
ERGO73
NECHY II
SAMURAI22
IRM2
PENTIUM
HELLISH ENTITY
ASTALAVISTUS
CHER CHER
COSOVO
ASTHARIUM
JUJU
SIGNAL
LORD NO NAME
ALECARD
MUSTAVS
ALECSANDRA
GEKKO
RAPGAME
AGEMORNIMSOC
TOTTYSTAR
GLADIATORU24
MONDZY
MIRCEA17
PAPYTTO
RUNE
SASAZAL
LEUTZU
STIL
WONDERKID
MIKE27
TARTORUL
DUMY23
SENSO
MANUK
POPIKATA
QUINCY
COMY1
DOIDOI
UNDRAK
MIYKAEL70
CRISTYGOODBOY
AGMAT
XENO II
ILCA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari celor din Wwizz pentru ce au realizat pe L2.
Chiar daca am fost adversari inca de la inceput au tot respectul nostru.
Succes in real life.
 

DeletedUser

:))

Ma faceti sa rad sincer cu toate k textul este structurat frumos 80% sunt vrajeli nu degeaba va spunea lumea vrajitori...
Stiti voi cum sta treaba cand ati vazut k sunteti atacati din toate partile si nu mai rezistati ati decis sa pierdeti o lupta prin a da stergere la conturi nu a lupta pana la ultimul sat...Mult mai respectosi au fost cei din coalitia IRC care pana la urma au luptat pana la ultimul sat si poate si acum mai sunt ramasite din ei...
Daca tot ati vrut sa incehiati toti odata aceasta lume de ce nu ati facuto cand ati ajuns pe primul loc sa iesiti cu fruntea sus acum in plin razboi ati cedat pacat...Recunosc sunt cativa jucatori la voi care merita sai respecti pt ce au facut dar multi nu meritati si stiti destul de bine nu tr sa dau prea multe explicatii...
Daca tot am adus in discutie asta hai sa postez aici sa vada lumea cat de seriosi ati fost voi in lupta contra tribului meu(DBD):
1-mai tineti minte cand spargeati parole intrati pe conturi si faceati ce vroiaiti pe acolo fara k admini sa va faca ceva?Ce puteti comenta acum?oricum ce spuneti este egal cu 0...:)
2-mai tineti minte k neati sters tot forumul chiar si pe cel ascuns?Comentarii din partea voastra si din partea adminilor?:)
Am facut reclamatii la admini de atatea ori k cineva a intrat pe conturile noastre pe forumul nostru si nu au luat nici o masura imi pare rau k am ajuns sa spun asta aici dar chiar tr sa nu va mai laude atat sau sa nu va mai laudati voi atat k tot ce ati facut nu ati facut nimic corect si drept...:)

Cel mai bun sa castige:D


ma scuzati pt interventie dar chiar am simtit nevoia sa o fac...


O zi placuta in continuare cu respect Aleq
 

DeletedUser

pai le zic frate sa afle lumea cine sunt sa nu se mai laude atat ca au facut ei ca sunt ei cei mai buni daca erau buni luptau fara astfel de magarii,luptau cinstit cum au facut si restul triburilor...deasta erau ei pe primul loc k au umblat cu magarii...si poate dupa asta dupa ce vor citi ce scrie acici ii vor deranja si ma astept sa intre iar pe cont k nu ar fi prima oara cand fac asta...

Sa fim serios fratilor sa te trezesti dim k tot forumul sters cu armata de aparare trimisa sprijin la peste 100 de ore si armata de atac trimisa pe colegi tai?diplomatia stearsa si multe altele...asta e joc corect?asa il considerati voi?:)):D
 

DeletedUser

:))

jalnic...:cool:


Am sp de multe ori faptul k ni sau spart conturile si nu vrea sa o luati ca o amenintare dar am ajuns departe si noi k cazul ala si este inca in proces nu am lasat nimic la voia intamplari poate stiti destul de bine k se considera frauda...Am si aflat care si cum de unde sa intrat pe contul nostru se pot afla multe in ziua de azi la cata tehnologie este si credema ca am in trib oameni care au un grat superior in viata nu doar 8 clase...poate chiar si avocati,procurori...ehh nu tr sa stiti voi prea multe k sa nu vi se urce la cap cel mai bine scurt si la subiect


Oricum pt mine ati fost un trib slab sincer foarte slab...ati jucat cu admini mana in mana si tot nu ati castigat:))...asta e culmea jocului sa fii admin si sa nu castigi...iti zic eu laso asa cum a picat ca e mai bine sincer pt voi nu pt mine...

E un joc frate,e distractie,nu ura,invidie...;)

Deja miam ocupat prea mult timpul cu niste aberatii asa k va las sa cometati voi si daca e ceva am sa intervin...:)


O zi placuta in continuare
Cu respect Aleq
 

DeletedUser

:))

ce nume vrei ma sati dau acum dupa ce nu mai are rost,dupa ce vati lasat de joc k niste lasi...?leam dat la momentul potrivit dar fara rost asa k nu vreau sa stau sa o iau iar de la capat...doevzi am mai multe decat iti poti imagina;)
 

DeletedUser

:))

ma faceti sa rad

dupa razboi multi viteji se arata zice o vorba veche

_______________________

.....and the rest is history
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce nume vrei ma sati dau acum dupa ce nu mai are rost,dupa ce vati lasat de joc k niste lasi...?leam dat la momentul potrivit dar fara rost asa k nu vreau sa stau sa o iau iar de la capat...doevzi am mai multe decat iti poti imagina;)

loooool

loooooooooooooooooooooololllll

dap recunosc am dat mita la admini
 

DeletedUser

Ma faceti sa rad sincer cu toate k textul este structurat frumos 80% sunt vrajeli nu degeaba va spunea lumea vrajitori...
Stiti voi cum sta treaba cand ati vazut k sunteti atacati din toate partile si nu mai rezistati ati decis sa pierdeti o lupta prin a da stergere la conturi nu a lupta pana la ultimul sat...Mult mai respectosi au fost cei din coalitia IRC care pana la urma au luptat pana la ultimul sat si poate si acum mai sunt ramasite din ei...
Daca tot ati vrut sa incehiati toti odata aceasta lume de ce nu ati facuto cand ati ajuns pe primul loc sa iesiti cu fruntea sus acum in plin razboi ati cedat pacat...Recunosc sunt cativa jucatori la voi care merita sai respecti pt ce au facut dar multi nu meritati si stiti destul de bine nu tr sa dau prea multe explicatii...
Daca tot am adus in discutie asta hai sa postez aici sa vada lumea cat de seriosi ati fost voi in lupta contra tribului meu(DBD):
1-mai tineti minte cand spargeati parole intrati pe conturi si faceati ce vroiaiti pe acolo fara k admini sa va faca ceva?Ce puteti comenta acum?oricum ce spuneti este egal cu 0...:)
2-mai tineti minte k neati sters tot forumul chiar si pe cel ascuns?Comentarii din partea voastra si din partea adminilor?:)
Am facut reclamatii la admini de atatea ori k cineva a intrat pe conturile noastre pe forumul nostru si nu au luat nici o masura imi pare rau k am ajuns sa spun asta aici dar chiar tr sa nu va mai laude atat sau sa nu va mai laudati voi atat k tot ce ati facut nu ati facut nimic corect si drept...:)

Cel mai bun sa castige:D


ma scuzati pt interventie dar chiar am simtit nevoia sa o fac...


O zi placuta in continuare cu respect Aleq



dap si aici am mituit adminii recunosc
 

DeletedUser10045

Side 1: DBD

Side 2: WWizz Haita

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 179
Tabăra 2: 131
Diferență: 48

image.php



Side 1: DBD

Side 2: WWizz Haita

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 171
Tabăra 2: 118
Diferență: 53

image.php


*Haita fostul trib HWizz ... DWizz a fost dizolvat intre timp
 

DeletedUser12305

multa drama pentru nimic. si cand spun nimic, ma refer la ceea ce a reprezentat wwizz pentru noi.
jocuri de culise si oameni cu probleme de comportament, asta a reprezentat vrajitoria pe L2.
nici noi nu suntem de pus pe perete, insa mai si traim in afara triburilor.

nu stiu de ce am sentimentul ca voi ati renuntat fiindca erati amenintati cu judecata de catre cei care au avut incalcate drepturile. stii bine ca se pedepseste cu inchisoarea in Romania hacking-ul si furtul de date personale.
stiti bine ca se putea ajunge daca urmam firul pana la urma la cei care au incalcat legea, si tare ma tem ca nu v-a placut unde am fi putut ajunge.
una peste alta, caracterul oamenilor iese la iveala in momentele acestea, si evident ca voi vreti sa pozati in continuare ca un model pentru toti cei care va stiu. nu mai incercati sanctificarea voastra, e prea tarziu pentru asta acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:eek: sunt profund miscat de acel mesaj al lui signal,decesul unui "mare "trib care a visat frumos s-a produs in urma unei mari retrageri generale(mai bine zis fuga de pe campul de lupta), o dovada de mare lasitate din partea lor,vrajitorii obisnuiti sa comande,sa dea ordine si sa unelteasca au intors spatele luptei si cred ca a fost o onoare pentru ei sa inchida conturile.ma faceti sa rad .nu ati putut suporta infangerea?de aceea v-ati sters conturile?nu mai aveati cui sa dati ordine?ce sa-i faci?buturuga mica rastoarna carul mare,mai ales unul subred cum a fost al vostru. un mare trib de lasi ati fost ,pentru voi e valabila chestia cu dupa razboi multi viteji se arata,dar pentru voi nu prea a fost razboi a fost bagarea mintilor in cap,o bataie educativa ca sa va aducem cu picioarele pe pamant,punctele multe care le aveati n-au fost un scut prea grozav.

White Coward e numele vostru
 

DeletedUser12917

Sincer nu am nimic de comentat pe tema anuntului de mai sus. Si nici nu am de ce. Dezertorii si lasii trebuie ucisi, asa ca lasati-i sa moara!

Au avut parte de prea multa atentie din partea tuturor si asa au ajuns sa-si imagineze ca ei ne conduc pe toti. Au fost ametiti de culmile gloriei si au cazut in derizoriu prin modul cum au ales sa-si trateze aliatii si dusmanii deopotriva, dezertand.

Cred ca pana la urma s-au pedepsit singuri pentru modul in care inteleg sa poarte un razboi, nu ca niste luptatori neinfricati, ci ca lasii, folosindu-se de cele mai josnice uneltiri care, intr-un final, s-au intors impotriva lor.

Acum sa-i lasam sa-si vada de viata reala si sa ne concentram pe lucrurile cu adevarat importante!

Spor la treaba!
 

DeletedUser

Oricum pt mine ati fost un trib slab sincer foarte slab...ati jucat cu admini mana in mana si tot nu ati castigat:))...asta e culmea jocului sa fii admin si sa nu castigi...iti zic eu laso asa cum a picat ca e mai bine sincer pt voi nu pt mine...

Daca ai dubii cu privire la obiectivitatea adminilor am sa te rog sa depui un ticket in joc, data viitoare cand vei mai face o astfel de afirmatie pe forum nu vei mai fi doar avertizat.
 

DeletedUser

nu stiu cum sa va spun dar DBD nu a reprezentat nimic pe L2 cel putin pana acum asa ca lasa ti pe altii care au facut ceva pe lumea asta sa comenteze iar daca voi a ti ajuns pana aici este si datorita faptului ca a ti avut pna cu noi

DBD este unul din triburile care v-au daramat pe voi,pe IRC si nu PNA-ul cu voi ne-a ajutat sa ajungem aici,eu unul nu inteleg ce mai cauta lasii prin zona,intrebarea mea este ce a reprezentat Wizz pe L2?baga si tu un discurs din ala sforaitor ca sa ne dea lacrimile si sa ne vina sa ne sinucidem cei care am contribuit la corectia care v-am dat-o.
 

DeletedUser

de exemplu tu Tottystar ce ai reprezentat pe lumea asta ?m-am uitat la tine si am vazut sate de barbari cucerite de tine si sate din innobilari interne ,tu de ce nu ai luat un sat de pe la noi sau Hell ,sau alt trib dusman? ai fost intradevar un Wizz,nimic de spus.
 

DeletedUser

Sincer nu imi vine sa cred....cum sa joci atata pe degeaba?.....si totusi ma emotionat povestea aia......dar trebuie sa recunoasteti ca ati renuntat la jok doar de frica Hell-ului
 

DeletedUser12917

nu stiu cum sa va spun dar DBD nu a reprezentat nimic pe L2 cel putin pana acum asa ca lasa ti pe altii care au facut ceva pe lumea asta sa comenteze iar daca voi a ti ajuns pana aici este si datorita faptului ca a ti avut pna cu noi

nu ai dat delete inca?

am avut pna cu voi pentru ca aveam treburi mai importante de care sa ne ocupam. oricum voi nu prea puneati mare pret pe peneaul ala...
 

DeletedUser12305

e absolut in van sa mai discutam acum. ce a fost nu mai este, si anume gheara rece a conducerii vrajitorilor.
e lucru stiut ca a fost o cortina de fier acolo, monarhie absolutista, unde totul era aplicat preferential.
cat despre pna-ul cu noi, atat noi cat si voi aveati treburi mai importante de facut: noi ne luptam cu mamutii L2, in vreme ce voi destramati micutele triburi aparute la marginea hartii. :)) halal maretie vrajitorii mei!
cat despre pilele dvs. la preamaretii, ale caror nume nu vor fi rostite din motive evidente (avertisment, ban, samd), nu au facut decat sa va faca sa fiti si mai ingamfati si sa considerati ca sunteti de neatins. ei se pare ca cel mai usor mod de a distruge ceva aparent maret, este din interior :) v-ati macinat singuri, cu sprijinul evident al unei mici haite de lupi :) o puteti lua si pe cealalta parte, respectiv mica haita de tradatori din est :) k47 stie despre ce vorbesc.
cred ca am insirat destule cuvinte pentru un trib care nu merita respectul nimanui. mocirla prin care trece numele vostru acum, ati creat-o singuri. purtati-va ranita insangerata :) daca pot spune asa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus