Clocitorile vs -?-

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Dupa cum istoria ne-a demostrat...orice civilizatie se ridica pe ruinele celei de dinainte :D
 

DeletedUser

A fost Punch, este -?-, dar am facut un pic curatenie printre cei care vorbesc intre teme sau in timpul absentelor nemotivate.

Cu alte cuvinte am ajuns la gura "lupului" din cauza unui "pierde-vara" care isi exersa gramatica pe acest forum...Scoala a inceput asa ca ii urez spor la invatat si ca si o paranteza, sa nu neglijeze anumite materii, geografia te ajuta foarte mult daca incerci sa joci acest joc....Nu stiu daca mai exista dar, Cultura Civica ca si materie, poate ajuta anumitor persoane care face-au "spawn" mai sus. Persoana principala de "spawn" nu se mai afla in acest trib.

In alta ordine de idei, va urez o seara cat se poate de placuta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

:))))) ...** nici nu stiu cn e in conducere si u ma intrebi de sprijin...:)))))) ..tare asta...

nu ii dau numele, daca cineva vrea confirmare, dati un pm....

este un membru al tribului -?-, care atacat fiind, a reactionat ok, si nu a injurat:rolleyes:
l-am intrebat de ce e asa sigur pe el, si iata ce a raspuns:
si sa sti k nu am dat mesaje de sprijin...nici pe forum nu am scris...nic nu stiu unde ssa scriu....


tineti-o tot asa:cool:
 

DeletedUser

eu cred ca Undecided vine de la intrebarea pe care si-o pun toti membrii tribului dimineata cand se scoala, ce sat parasit sa iau astazi ?
 

DeletedUser5276

=)) ia sa ma uit daca ajung nobili mei in zona lor la un sat parasit =))
 

DeletedUser

A fost Punch, este -?-, dar am facut un pic curatenie printre cei care vorbesc intre teme sau in timpul absentelor nemotivate.

Cu alte cuvinte am ajuns la gura "lupului" din cauza unui "pierde-vara" care isi exersa gramatica pe acest forum...Scoala a inceput asa ca ii urez spor la invatat si ca si o paranteza, sa nu neglijeze anumite materii, geografia te ajuta foarte mult daca incerci sa joci acest joc....Nu stiu daca mai exista dar, Cultura Civica ca si materie, poate ajuta anumitor persoane care face-au "spawn" mai sus. Persoana principala de "spawn" nu se mai afla in acest trib.

In alta ordine de idei, va urez o seara cat se poate de placuta!


Ma :)) tu sa nu uiti ca esti din acei membrii care tragi tzepe si innobilezi sate de barbari:))=)) si tu ai fost impreuna cu demolatoru si king punaise ,scarlett O(H)'mooma care au pus in aplicare planul marsav al conducatorului barbarilor =satele parasite:))=)) asa ca ciocu mic,ca daca nu eram eu sa aduc membrii din TRX tu erai micut:)) cat o grauntza:))si ce PUNCH? ca atunci cand eram pe locul 15 nu era zare de {IM}PUNS prin UnDecided ,rusine sa iti fie mai!! va dati mari diplomati si voi sunteti niste gargarite mici care nu aveti ce cauta pe lumea asta..lasati jucatorii buni sa joace jocu asta nu niste tralalala ca voi ..
 

DeletedUser

Din ce am vazut Undecided vine de la Undecided I.Q. ...si el intradevar se ,,scoala" de la 7 ani cand te duci la scoala..dar intradevar traind in Romania observi experimentul personal..daca nu il observi inseamna ca nu s-a ,,sculat" inca.
 

DeletedUser

Din ce am vazut Undecided vine de la Undecided I.Q. ...si el intradevar se ,,scoala" de la 7 ani cand te duci la scoala..dar intradevar traind in Romania observi experimentul personal..daca nu il observi inseamna ca nu s-a ,,sculat" inca.

Eu cred ca esti frustrat de mic :)) si ai observat de foarte multe ori experimentul si acum ai gasit un "loc" sa te descarci.
 

DeletedUser

propun inchiderea acestui topic .. tribul -?- nu mai apare pe harta ... s-a reusit destabilizarea lui :D
 
Sus