Recorduri server L1 pe Ro:D

DeletedUser

Unu isi face poza in oglinda in timp ce se crede Nr.1, o pune pe forum si are impresia ca ne lumineaza, voi va certati pe motivele intrarii in razboi si cum faceti fata tribului AR3S dar nimic din toate astea nu mai are legatura cu recordul lui Vali. Am citit tot, am vazut cum ati ajuns aici dar puteti sa continuati discutia asta in alta parte pentru ca ati deviat de la subiect.

Cand un jucator cand cucereste un sat, inamicul are 1 - 2 rapoarte galbene si restu pe rosu. Partea hazlie e ca un trib de peste 1000 de oameni ne furnizeaza cate un raport galben la 30 de rapoarte verzi de unde rezulta ca ei fac umbra lumii 1 degeaba.
Diferenta intre Valiusha si davidcdd e ca primul inca nu a pierdut nici un sat, in timp ce al 2-lea a pierdut unul chiar din prima zi, ajungand de pe locul 2 pe 5. A aflat si GD-ul ca e bine sa trimita toti fake-uri si au zis ca merge dar atacurile reale le-au trimis fix la intamplare. Cinste coordonatorilor Geto-Dacii care asa cum a mai zis cineva, probabil au uitat si ca Valiusha nu e singur pe lume.

Singura explicatie logica pentru care operatiunea "Toti pe Valiusha" a fost facuta de mantuiala este probabil constientizarea faptului ca datorita numarului mare de invitatii trimise catre membri altor triburi, chiar si aliate*, au cules si o gramada de ciripitori. Daca faceam parte dintr-un trib care nu are secrete fata de restul lumii, si ma convingeam un ultimul ceas ca superioritatea numerica doar ajuta inamicul sa doboare recorduri, ma lasam de triburi mamut, imi faceam numai trupe defensive iar cand ajungeam cu populatia la maxim, demolam cu catapultele toate cladirile inafara de zid, stergeam contul ca sa-i las pe alti mari razboinici sa-si rupa armatele in fostele mele sate si si ma apucam sa cresc viermi de matase. Jalnica realitate.

*Cand trimiti invitatii membrilor unui trib aliat, inseamna sa-i slabesti puterea, devenind pentru tine inutil, iar acel trib este intreptatit sa rupa alianta si sa refuze PNA-ul si fuziunea propusa atunci cand vezi ca invitatiile nu mai dau roade - pentru h3r0, nu te-am uitat dupa atatea luni dar iti multumesc ca m-ai scapat de noobi, posibili tradatori si mi-ai oferit si mie ca si altora acces indirect la forumul vostru.
 

DeletedUser

Care ati dat idei GD-ului sa nu mai trimita atacuri reale noaptea? Nu-mi place sa sterg numai rapoarte verzi. Macar atat au invatat si ei dar tot a scapat unu.
 

DeletedUser

Am o rugaminte catre timonieru. Pana acum ne-am respectat ca adversari intotdeauna si am am considerat o placere discutiile cu tine. Nu imi strica aceasta placere prin posturile de aici. Pacat ca ai trecut alaturi de Regi intr-o tabara gresita dupa parerea mea. Stii de ce nu esti acum in LF? Ti-a zis ce a cerut conducerea ta cand i-am facut propunerea sa adere la LF? Drept care pana la alte evenimente nu mai vorbi de moralitatea si corectitudinea tribului LEON pentru ca va dau clasa ca trib.
 

DeletedUser

care mai este situatia atacurilor? ca mie mi-amai cazut un HC la datorie din cei trimisi...in ritmul asta se golesc satele GD de pomana, proasta strategie, neeconomica , si lipsita de eficienta.
 

DeletedUser

daca ii obliga pe oameni sa trimita toti atacuri la intamplare ca altminteri ii scot din trib ??? si se spropie deadline-ul ...:))
 

DeletedUser

desi sunt sigur ca multi nu au trimis atac pot sa pun pariu ca liderii GD nu o sa dea p nimeni afara?:D ..........tocmai ei care sunt disperati dupa "membrii,cat mai multi membrii,"-halatul,cat e halatul?........sa concedieze masiv?nu prea cred:D

apropo se pare ca o gramada de jucatori parasesc GD.......conducerea e disperata acolo si tipa intr-una .......noroc ca mai au ceva aplaudaci prin trib insa e cam tarziu acum cand deja multi juc destul d buni(si vechi;) )ii parasesc...........nu mai merge minciuna:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37

Momentan doar 1700 inca pe tzeava....ori nu s-au sculat baetzii :)...ori au renuntat ,desi ma indoiesc :cool:
 

DeletedUser

Stau si ma intreb de ce numele tribului tau esteLeon
[...]
Cu respect...si parere de rau pentru concluziile trase din postul tau!

Am vazut ca iti place discovery, cu toate acestea nu ai fost prea atent la ce se povesteste acolo,
1) ai vazut reportaje in care hienele alunga leii de la o prada?
2) stii ce e acela "instinct", am vazut reportaje in care leii, desi prada lor sangera, o mancau de vie, la propriu, nu o omorau, de ce? pentru ca saracul animal nu putea fugi(era vb despre un pui de elefant) iar instinctul leilor nu reactiona. Te rog fii mai atent cand te uiti la un documetar. bafta!

Acum legat de comparatia ta(leon = hiene), daca suntem asa "lasi" cum crezi tu, de ce nu am asteptat mai mult timp sa intram in razboi, de ce sa intram acum cand gd-ul e inca puternic? Ce ne oprea sa mai stam 1 saptamana, 1 luna pe banca, sa facem armata adevarata, iar cand intram in razboi sa seceram membrii gd ca pe spicele de grau. Ar avea logica, nu?
Incearca sa nu mai faci comentarii jigitoare daca nu stii despre ce e vorba... multumesc.
 

DeletedUser

Valiusha a depasit 600k de inamici ucisi ca aparator, motiv sa mai desfacem o bere.
Multumim GD-ului pentru reclama. Fara ei Vali ramnea un ilustru necunoscut de pe un orarecare locul 1.
 

DeletedUser

Felicitarile mele lui Valiusha pentru ca rezista :) si TLD-ului ca sunt uniti!

Cu stima,
Himmler

PS: Valiusha bati milionul? :)
 

DeletedUser

Dau o lada de bere daca ajungi la un milion fara sa pierzi vreun sat :)

Pe cuvant de soim al patriei :)

Cu respect,
Himmler
 

DeletedUser

GD aplica acum aceeasi tactica si cu Diabl0...sute de atacuri: 80% fake, 20% noaptea.
Spor la treaba baieti!!! :)
 

DeletedUser

Estimare

Hai sa vedem daca ghiceste careva la cat o sa ajunga luni dimineata la ora 8 sa zicem. Baga fiecare un numar si castigator e ala cu diferenta cea mai mica in modul.
Io zic 3 435 789.
Asta o sa fie nr de inamici ucisi de catre valiusha( & co) la data de 3 septembrie ora 8.
 

DeletedUser

mai tu ai date din interior si vrei sa ne prostesti poate punem pariu p o lada d bere:)
 

DeletedUser

eu zic ca am datele mai bune decat el. crezi ca aia trimit atacurile ? :))))))
eu zic ca luni dimineata vali va avea 1.456.237 inamici killeriti si nici un sat pierdut.
 
Sus