Anunturi Matrimoniale

DeletedUser

Cum orice sectuine offtopic ce se respecta trebuie sa aiba asa ceva, m(ne)-am gandit sa initiem aceasta actiune si aici.

Incep io:
betiv, batran, carcotas, vorba lunga, fara perspective, nu caut nimic si pe nimeni desi nu as fi suparat daca s-ar gasi o pereche doua de gemene suedeze sa imi aline batranetile.
 

DeletedUser2786

ZEU,caut slugi!

sa nu aiba vicii si nici boli venerice :p

de preferat din tribul DIE

p.s rog seriozitate
 

DeletedUser

cu domiciliul pe L6 caut secretara bine dotata fizic, prost dotata intelectual:D
 

DeletedUser

:))))
ok sa ma prezit si eu
frumos foc , slab , plin de muschi, fara vici, nu beau nu fumez nu vorbesc urat , nu iau droguri nu insel , respect porunca 9 si 10 , cu alte cu vinte baiatul perfect
ce doamna se ofere sa ma invete sa nu fiu asa

:)))))))))))))))

eu nu rog seriozitate


am uitat sa mai adug ceva sunt plin de bani
 

DeletedUser

Cum orice sectuine offtopic ce se respecta trebuie sa aiba asa ceva, m(ne)-am gandit sa initiem aceasta actiune si aici.

Incep io:
betiv, batran, carcotas, vorba lunga, fara perspective, nu caut nimic si pe nimeni desi nu as fi suparat daca s-ar gasi o pereche doua de gemene suedeze sa imi aline batranetile.

Perechea perfecta.

Rea, imbracata in verde, cu un bat cu bila rosie in varf in mana, cu BANda adeziva pregatita (adica warnul/ban-ul), stau la calculator ore in sir, lipsesc de acasa ore in sir, dependenta de messenger, cafea si mancare nesanatoasa, nu spal, nu fac curat, gatesc din an in Pasti (si atunci sa te tii!), vorbesc mult si tare, de multe ori aiurea, nu ascult de cei care-mi spun ce sa fac, conduc peste viteza legala si de obicei fara nici o regula si cu muzica tare....
uh... ce zici, ne potrivim?
 

DeletedUser

Perechea perfecta.

Rea, imbracata in verde, cu un bat cu bila rosie in varf in mana, cu BANda adeziva pregatita (adica warnul/ban-ul), stau la calculator ore in sir, lipsesc de acasa ore in sir, dependenta de messenger, cafea si mancare nesanatoasa, nu spal, nu fac curat, gatesc din an in Pasti (si atunci sa te tii!), vorbesc mult si tare, de multe ori aiurea, nu ascult de cei care-mi spun ce sa fac, conduc peste viteza legala si de obicei fara nici o regula si cu muzica tare....
uh... ce zici, ne potrivim?

nevasta ideala
 

DeletedUser

Perechea perfecta.

Rea, imbracata in verde, cu un bat cu bila rosie in varf in mana, cu BANda adeziva pregatita (adica warnul/ban-ul), stau la calculator ore in sir, lipsesc de acasa ore in sir, dependenta de messenger, cafea si mancare nesanatoasa, nu spal, nu fac curat, gatesc din an in Pasti (si atunci sa te tii!), vorbesc mult si tare, de multe ori aiurea, nu ascult de cei care-mi spun ce sa fac, conduc peste viteza legala si de obicei fara nici o regula si cu muzica tare....
uh... ce zici, ne potrivim?

io ti-am declarat iubirea de mult :D da tu nimic :p
 

DeletedUser2936

Ce-mi place :) "Tanar inalt,bine dotat,nu beau si nu fumez"...de ce nu spuneti ,da` si cand ies din puscarie...:D
 

DeletedUser

pana acu' se pare ca cea mai nefericita si nepotrivita pereche sunt io cu mater. nu va invitam la petrecere da va luam pe toti in luna de miere. sa veniti cu bani la voi.
asteptam alte lipeli... nu va sfiiti. o sa va fim noi nasi.
 

DeletedUser

pana acu' se pare ca cea mai nefericita si nepotrivita pereche sunt io cu mater. nu va invitam la petrecere da va luam pe toti in luna de miere. sa veniti cu bani la voi.
asteptam alte lipeli... nu va sfiiti. o sa va fim noi nasi.

eu vreau sa iti fiu nas :D
 
Sus