Oops!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Oops! ce caut eu aici?:confused:

din moment ce tot sunt vreau sa va spun ultima "bomba" de pe triburile.ro:eek::eek:
am vazut ca e la moda acuma sa anunti poporul, cu 2-3 zile inainte sa se deschida o lume noua, ca iti faci trib
si ca sa nu fiu mai prejos decat ceilalti vreau sa va anunt ca si eu imi fac trib:D

da ai citit bine eu imi fac trib:eek:

nu, nu am postat aici ca sa recrutez, ci noi vrem sa fim pur si simplu in pas cu moda
nu, inca nu facem aliante
nu, nu ne intereseaza parerea ta

daca ai intrebari adreseazale psihiatrului

Oops! am uitat sa spun ca directia va fi N-V sau N-E, ca asa se poarta acuma:D:p
 

DeletedUser

Oops!am uitat ceva:)
obiectivul nostru e top10

P.S.Bafta tuturor triburior!! fie ca cel mai bun sa castige
 

DeletedUser

Oops! asa e am mai uitat sa precizez acest detaliu :))greseala mea
pt cei ce nu stiu inca mi-am facut operatie estetica si mi-am schimbat numele, ca sa nu ma mai urmareasca paparati :))
 

DeletedUser

omule fi si u om ca toti oameni..de ce uni vreti sa va afirmati??:eek::confused::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Ce tare esti..!! Ops ! scze....am mintit..;)):D:p

Si vei fi singur in trib..?
 

DeletedUser

Ce tare esti..!! Ops ! scze....am mintit..;)):D:p

Si vei fi singur in trib..?

uite ca cineva e chiar curios :))) chiar cineva se gandeste la mine:))) ce dragut din partea ta, dar nu trebuia

daca nu stii sa citesti vezi mai sus ca sctie "daca ai intrebari adreseazale psihiatrului" mai e si "nu ne intereseaza parerea voastra
dar ca sa nu zici ca is rau uite iti raspund: da, mai sunt inca cateva persoane ;)
 

DeletedUser

auchy....ce rau esti....parerea mea este ca nu o sa faci nimic...Ops nu te intereseaz pararile noastre..scuze....


;) de ce ai postat...ca sa pastrezi moda....pe ceilalti intereseaza parerile pe tine nu....

Nu te inteleg....:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

uite ca cineva e chiar curios :))) chiar cineva se gandeste la mine:))) ce dragut din partea ta, dar nu trebuia

daca nu stii sa citesti vezi mai sus ca sctie "daca ai intrebari adreseazale psihiatrului" mai e si "nu ne intereseaza parerea voastra
dar ca sa nu zici ca is rau uite iti raspund: da, mai sunt inca cateva persoane ;)

esti frate cu x4shadow? sau cu danimaxx?:))
 

DeletedUser

gata, m-am suparat pe voi, imi iau jucarile si plec acasa :)))
vad ca cu voi nu e loc de gluma, aveti putina rabdare si o sa vedeti ;)numai maine nu-i poimaine :)))

si nu e un alt cont al lui danimaxxx, am auzit de el tot de pe forumul asta, dar ma rog credeti ce vreti
 

DeletedUser

Oops! asa e am mai uitat sa precizez acest detaliu :))greseala mea
pt cei ce nu stiu inca mi-am facut operatie estetica si mi-am schimbat numele, ca sa nu ma mai urmareasca paparati :))

iti dai prea multa importanta...bai..."nene"...:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus