Cei mai buni , L5.

DeletedUser

Deschid acest topic cu scopol de a afla parerea playerilor DE PE L5 nu din alta parte despre cei mai buni 10 jucatori ai lumii..

Dupa parerea mea , topul arata in felul urmator

1-pitzak-Nu pentru ca este in trib cu mine..dar este un player extraordinar
2-setzel-Nu il cunosc..dar tot respectu`pentru ce face cu F~K
3-michelle2007-Tine Die.in picioare..
4-h3rIfL3-Facea o treaba excelenta pana sa se lasa(din cate am inteles)
4-akkkmonel-foarte bun..face fata la multe..
5-musHn1-cel mai oportunist player..dar totusi..este bun..foarte bun
6-nemesys3000-1st la atacatori
7-davidcdd79-e de apreciat modul cum ii convinge pe ceilalti sa`i lase sate

In rest nu prea cunosc..
Sper sa aiba succes topicul acesta..si va astept cu pareri si argumente..;)
 

DeletedUser

sunt f multi jucatori buni :> dar in mare parte... tribul face un jucator bun...parerea mea....
 

DeletedUser

sskkk <- cel mai bun jucator de pe server!
igodalex <- modul lui de joc te lasa masca!
setzel<- sau precizia calculelor ;)
nemesys300 <- respect si atat!
craus<- crazy forward :))) gg..
vorax<- bun ca jucator, praf ca si conducator..(personal opinion)
musHn1 <- e bun baiatu`..daca joaca in contiunare ajunge cel mai tare..
Solomon1 <- ataca..ataca..atacaaaaaa :D

aici ma opresc..pentru ca nu gasesc 10 playeri pe care sai pun intro anumita ordine..daca as continua, as mintzii!..ei sunt cei care DUPA PAREREA MEA s-au desprns de pluton :)

Hmm.. tribul modeleaza jucatorul..sau in cazul anumitor jucatori, tribul se muleaza dupa ei..sunt jucatori care fac diferentza prin actiuni..si jucatori care fac diferenta prin cuvinte!

@rko.d : A muri nu inseamna a fi invins, dar a trai invins si fara glorie, e ca si cum ai muri in fiecare zi! (Napoleon cel Mare)

Bafta la joc..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14376

musHn1 <- e bun baiatu`..daca joaca in contiunare ajunge cel mai tare..

e bun da...:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ş==

1.sskkk-cel mai tare
2.mitel68-cine o jucat cu el in noobs sau immo stie despre cine vorbesc,sau poate ne zice STRANUTELU din noi despre mitel
3.rainn21-nu stiu de ce ,dar face treaba...
4.waler...pacat de accidentu de masina pe care la avut ca daca nu putea sa ajunga mare
5.florut...sa lasat dar sa speram ca revine sub un alt nume..

altii nu mai stiu...
 

DeletedUser

vad k unii considera niste jucatori cu 100k sau 200k puncte,mari jucatori si nu stiu de ce...poate imi raspund ei...ce au facut acestia pe lumea 5 k sa fie considerati mari jucatori???eu am 700k puncte si totusi nu ma consider mare jucator pt k mai am mult de jucat pana sa ajung mare...k sa nu mai zic k sunt altii de 2 sau 3 mil puncte care habar nu au de joc pt k au crescut din innobilari interne,si am intalnit destui care nu stiu sa dea un atac k lumea...dar fiecare are criteriile sale dupa care judeca o persoana...daca putem vorbi de o judecata
 

DeletedUser

Nu va mai certati!
h3rIfL3=tot respectu`din partea mea..

Nu tribul il face pe jucator..nu in totalotate..harta are cele mai mari efecte asupra lui..;)

Cat despre fecinul meu musHn1..intr`adevar este un bun jucator..dar in primul rand este un mare oportunist..mai are pana ajunge la nivelul unora din L5..inca face greseli..de exemplu eu , am fost sitter la un jucator intr`o perioada foarte grea pentru el(pierduse 40 de sate in 2 zile datorita inactivitatii) si cu 25 de sate care le mai avea am reusit sa`l opresc pe musHn1 sa mai ia vreun sat...
Mai face inca greseli..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:==

mai uitate si pe alte lumi ce fac acei jucatori,si din cei care iam enumerat toti joaca bine
 

DeletedUser

Hai ca o dam in spam...:(
Ramanem la ON..sunt multi jucatori buni..dar doar cativa sunt extraordinari..si asta se vede..;)
 

DeletedUser

h3rIfL3 faza e si de sustinerea de care are parte jucatorul

nemesys3000 a dat dovada de multa multa rabdare in momentele grele :rolleyes:

sskkk ii merge bine acolo unde e

cam atat de la mine
 

DeletedUser4920

Hai ca o dam in spam...:(
Ramanem la ON..sunt multi jucatori buni..dar doar cativa sunt extraordinari..si asta se vede..;)

Multumesc pt aprecieri ;)


Eu pot sa zic ca am un top 5 al jucatorilor pentru care am respect datorita stilului de joc !


1-Igodalex nu l-am vazut vreodata ca refuza sa atace ...stilul sau de joc este cu totul si cu totul unic.
2-Craus daca despre igodalex spun ca este agresiv , craus nu are comparatie il stiu din l2 si stiu cum ataca cine devine tinta lui are parte de multe nopti nedormite adora sa atace.
3-Rhadooko desi nu mai joaca a jucat cu acest nick in l5 si toata lumea cred ca o sa il aminteasca mult timp de acum incolo.
4-H3rifl3 un conducator aparte cu o alta mentalitate decat a multora si joc de ceva timp ....poate de "vina" sa fie varsta. Succes in continuare.
5-nemesys3000 Desi nu il stiu personal am un foarte bun amic in MT ce colaboreaza cu el si am vazut pe viu cum fac treaba in zona si am numai cuvinte de lauda.
 

DeletedUser

h3rIfL3 faza e si de sustinerea de care are parte jucatorul

nemesys3000 a dat dovada de multa multa rabdare in momentele grele :rolleyes:

sskkk ii merge bine acolo unde e

cam atat de la mine

pai si pana la urma urmei ce inseamna sa stii sa joci??? sa dai niste clickuri si sa calculezi atacurile cu un programel..sau cu pixu?!

Raspuns: NU!!!!! triburile este un joc de echipa in care daca STII sa atragi 2-3-4 playeri de valoare langa tine poti rupe harta , oameni pe care nu`i defineste un sat..sau care nu ezita sa trimita sprijin TOT CE AU! Trib(pentru mine cel putin) nu inseamna neaparat WaRooM(spre exemplu)..nu e neaparat o "institutie" inregistrata cu forum, diplomatie, "trib" pt mine inseamna un anumit moment in care cativa jucatori(1-10; 100-1000) se ajuta intre ei..fara sa tina cont de nimic;).asa cred eu.... oricum Multa bafta celor care au ramas pe L5 ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu joc triburile in primul rand pentru a cunoaste NOI oameni..pentru a imi face prieteni..am inceput pe L5 si acolo sunt si acum..nu mai am decat 1 vecin de la inceputul jocului..si uite ca inca rezist..chiar daca sunt pe margine si am inceput ca noob..:)
 

DeletedUser

exact ... jocul se numeste "TRIBURILE" nu JUCATOR DE TRIBURILE ....

sunt multi juctaori buni ... dar totul depinde de prietenii pe care ii ai sau ti-l faci ...

si sunt multe criterii de alegere a celui mai bun :
-activitate
-comunicare
-cooperare
-respectul
-agresivitate
-aparare

etc.
 

DeletedUser

vad k unii considera niste jucatori cu 100k sau 200k puncte,mari jucatori si nu stiu de ce...poate imi raspund ei...ce au facut acestia pe lumea 5 k sa fie considerati mari jucatori???eu am 700k puncte si totusi nu ma consider mare jucator pt k mai am mult de jucat pana sa ajung mare...k sa nu mai zic k sunt altii de 2 sau 3 mil puncte care habar nu au de joc pt k au crescut din innobilari interne,si am intalnit destui care nu stiu sa dea un atac k lumea...dar fiecare are criteriile sale dupa care judeca o persoana...daca putem vorbi de o judecata

pentru ca exista jucatori care la 100-200K te fac pe tine praff...1 la 1
 

DeletedUser

afy22
Puncte: 699.276
Rang: 576
Inamici învinşi: 2.068.136 (1985.)
Trib: UFO
:rolleyes:

Totusi mai vreau sa vad un top 5..si parerea altora..
 

DeletedUser2821

1.sskkk - vecinul meu ... cel la care m-am oprit cu inobilatul in nord.adica nu am putut sa ii iau sate... .
2.Nemesys si craus pentru rangul al atacatori bravo ma !:)
3.Conducatorul actual al nebunu,Dongeolgau pentru ca a reinviat nebunu.
4.H3rifl3 pentru ce a afacut cu waroom.
5.Conducatori din m.t. .
 

DeletedUser

musHn1 <- e bun baiatu`..daca joaca in contiunare ajunge cel mai tare..

normal ca joaca....25/24
asta nare viata frate...e non stop pe triburile.ro ...la 17 ani sau cat are el...mai f..* si u o fata la ani astia...da el dracu trib si trib



:)))))))
Eh ca sa vezi! Habar n-aveam ca-i vedeta !
Ii bun , nu zic...da' chiar asa!? Acu' intzeleg eu de unde si toate aerele alea...
Deci ziceti ca-i bun....Beeeneee, o sa ma conving in scurt timp cat de bun e!
 

DeletedUser

un admin de pe lumea clasica unde gasesc imi spune si mie cineva????spuneti-mi si mie numele uni admin de pe clasica.....
 
Sus