ajutor pentru un incepator

  • Autor subiect DeletedUser14625
  • Data de început

DeletedUser

A postat madalin2009 primu`...si s`au molipsit si astia..vedeti ca da fetitele powerpuff pe jetix..repede repede..
 

DeletedUser

da carciuma cand ii pun sa construiasca? dar biserica?si cand mor unde ii ingrop?in pititoarea aia din stanca?sau in groapa aia de dupa zidul ala din stanga de acolo?si copacii aia pt ce sunt?cum ii tai ca nu gasesc topoare sa le dau tzaranilor...spuneti-mi si mie va roooog :(((...e prima data cand joc si nu ma pricep...
 

DeletedUser

ce e aia caterninca? si cum adik facem oftopic????explicati-mi si mie...nu fiti oi cu sorici...
 

DeletedUser

Un moderator aici?
Nu inches..sters topicu`asta..s`a raspuns deja.
 

DeletedUser

ce s-a raspuns?ca nu mi-ai raspuns la nicio intrebare...de exemplu la ce foloseste gaurili alea 2 de sus si de jos de pe harta?
 

DeletedUser

Citeste mai atent.. sau ai nevoie de ochelari ?? Daca da , nu e problema noastra, au raspuns foarte multi la intrebarea ta .. ce faci tu acum e spam sau pe limbaj de strada : chestii spuse aiurea ..
Cauta , citeste si nu mai enerva oameni,.. asta ar trebui sa fie motto'ul tau :p
 

DeletedUser

Ce glume de prost gust..

PS : rko.d pe Jetix erau Spioancele.. vezi daca i-ai pacalit? Nu mai scapam de ei :|
 

DeletedUser

dar am intrebat...si nu mi s-a raspuns la niciointrebare...ce noobi sunteti sa moara cainele vecinului....chiar asa calici sunteti de nu vreti sa ajutati 2 sarmani incepatori? :|
 

DeletedUser

Ce ai intrebat ?? Scrie toate intrebarile de 4 ori in engleza , de 6 ori in chineza , de 9 ori in germana si 1 data in rusa
 

DeletedUser

ce e aia rusa? cum adik sa le scriu in rusa,chineza si engleza?eu le-am insirat pe toate si speram sa aveti bunul simt sa-mi raspundeti la ele...nu sa faceti mijto...
 

DeletedUser

dar am intrebat...si nu mi s-a raspuns la niciointrebare...ce noobi sunteti sa moara cainele vecinului....chiar asa calici sunteti de nu vreti sa ajutati 2 sarmani incepatori? :|


Lasatii mah si pe ei ca a ajuns probabil internetu' la ei la tara acolo la Viseul de Sus...si acum se cred si ei caterincosi...sa vezi caterinca ce-o sa faca alti mai norocosi pe harta cu ei...:D:D:D
 

DeletedUser

Lasatii mah si pe ei ca a ajuns probabil internetu' la ei la tara acolo la Viseul de Sus...si acum se cred si ei caterincosi...sa vezi caterinca ce-o sa faca alti mai norocosi pe harta cu ei...:D:D:D



no,da tulai Doamne ce esti asa rau cu mine? no-mi spune aqm ca no-ti place branza de capra...
 

DeletedUser

Antagon..vezi ca o dam si noi in spam?
E irezistibil topicu`asta..madalin2009 e de vina..:))
P.S.-tu esti membru BURN nu? parca am vorbit cu tine pe L7 candva..:-/
 

DeletedUser

fratii mei dar voi sunteti prosti si nesimtiti nu noobi...inteleg ca nu ai stiut(saucel putin asa ai facut tu sa para ca nu stii) dar totusi...ati spus o gluma(daca asta ati facut) ati facut doua dar deja exista un theard deja facut numic OFFTOPIC:rolleyes:
 
Sus