--==Imperiile <--- noua familie==--

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ramos e sefu...dar nu se vede la profil:)

P.S:boggy mi se pare acum ca tu te-ai bagat singur in seama...si mai comentezi la altii?:eek:

nu am nevoie sa ma bag in seama cu jucatorii dintr-un trib plin de n00bi care stiu sa cucereasca doar sate de barbari.eu doar mi-am spus parerea fara sa jignesc sau sa injur asa cum face ramon
din puctul meu de vedere ~M~ este un trib cu prea multi membrii.majoritatea incepatori,de aceea ar fi bine sa incetati sa va mai laudati atat ca ati facut **** ce mare familie


@fairytale
ai uitat sa zici de inobilarile interne din tribul lor din ultimele zile
 

DeletedUser

Da, innobilarile interne au o pondere destul de ridicata, dar asta nu este un lucru neobisnuit; chiar sunt curios cum se vor descurca atunci cand vor lupta cu un trib pe masura lor, pentru ca din Romans si Devils nu se pot "hrani" prea mult.
 

DeletedUser

Da, innobilarile interne au o pondere destul de ridicata, dar asta nu este un lucru neobisnuit; chiar sunt curios cum se vor descurca atunci cand vor lupta cu un trib pe masura lor, pentru ca din Romans si Devils nu se pot "hrani" prea mult.

Treaba sta in felu urmator:
- devils da mai ii vizitam ocazional
- romans sunt cei mai de incredere aliati nu stiu cum ai ajuns la concluzia asta , poti fi te rog mai explicit?
- momentan ~M~ are aliante si pna pentru ca trecem printr`un stadiu de inobilari interne , multi se lasa de joc , avem actiune numai pe flancu stang si flancu de sus, avem de asemenea alianta cu tracia si alianta cu fostii nostri dusmani din mason , se va renunta la una din cele doua aliante , momentan situatia e sub vot


Si pentru boggy-arsenal1990, adica sa urci cate un loc la 2-3 saptamani in top e un lucru rau ? o sa fim locu 8 in 2-3 saptamani, in 2 luni vom fi locu 7 si tot asa dar mai bine sa te las sa te convingi singur , te invit sa ne urmaresti evolutia si sa mai vobrbesti aiurea sau sa deviezi de la subiect.

O seara placuta
 

DeletedUser

Pai eu doar am verificat ce sate ati luat in ultimele cateva zile si ati luat ceva sate si din Romans ( aveti probleme cu rezervarile aliatilor) ; greseala mea; cum spuneam mai sus, nu prea am tangenta cu tribul vostru, din cauza asta se prea poate sa gresesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dai clasa?
2830 V3rra M~S 76.684 13 5899
473 ramos4venom ~M~ 220.761 29 7612

Cel mai bun jucator din tribu tau vs cel mai bun din ~M~
33 emesan M~S 450.770 53 8505
2 Criogenix ~M~ 792.042 97 8165


Cu tot respectul cuvenit domnule ramos cred ca nu ar fi tocmai bine sa justificati dupa puncte. Nu vreau sa par rautacios dar daca ati fi pe langa noi si am fi in conflict nu stiu cat ar rezista nici macar Criogenix (pe care il rog sa ma scuze ca fac aluzie la el, dar nu eu l-am introdus in discutie ci colegul domniei lui). Din punctul meu de vedere noi in 40 insi + 30 ("rezerve") maturam cu un trib de 250 de jucatori...
Numai respect pentru tribul dumitale dar m-am simtit nevoit sa raspund.
 

DeletedUser

si pt toata lumea care vrea sa ii puna mana la v3rra pe unde doreste el trimitetii cate 1 resurse de fiecare si sa rezolvat ;)

Nu o sa folosesc persoana a II-a pentru ca nu meriti. Imi cer scuze pentru mesajul ce va urma si ban-ul daca il voi lua il voi lua pe merit.

Bai player05, crezi ca mizeriile astea de glume misoginiste ale tale isi au rostul aici? In ciuda divergentelor dintre mine si v3rra ma simt nevoit sa o apar pentru ca puteai sa vorbesti de mama mea, de iubita mea sau chiar de ma-ta ma urmas al lui Onan infect.
Oamenii ca tine ma dezgusta si m-au facut sa plec din Romania, tara unde femeia e "trimisa la cratita" de copii sub-dezvoltati intelectual crescuti in familii dezorganizate unde tatal abuzeaza mama si copiii. Poate nu e vina ta ca ai crescut intr-o astfel de familie dar daca ai fi citit mai mult de un "A" - "Q" - "K" etc... de pe o carte de joc ai fi stiut ca astfel de glume nu-si au rostul.
Nu vreau sa abuzez de injurii pentru ca nu ma cobor la intelectul tau asemanat unei sticle de bere, dar asculta aici, cand eram in Romania mancam kinderi ca tine la micul dejun, si vorba lui Lapusneanul (nu ai de unde sa stii ca probabil nu ai citit) "De ma voi scula pre multi am sa popesc si eu!", daca eram langa tine te mancam de viu ratatule.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Legat de top-uri si asa mai departe, ramos, probabil ca stii la fel de bine ca mine ca un loc in top nu te face puternic neaparat.
Vezi cazul LIGHT - MnK.s, unde LIGHT sunt in familie cu kings si inca 2 triburi destul de puternice si nu fac fata MnK.s pentru ca in 37 de insi sunt organizati aproape perfect.
Vezi cazul ~DE~ - M~S, unde desi o sa par din nou subiectiv, desi acum privesc total din afara, ~DE~ era in fata noastra in clasament si recruta masiv. Totusi le-am dat clasa pentru ca noi suntem inainte de orice prieteni, nu colegi...
O noapte placuta tuturor care se obosesc sa-mi citeasca mie mesjele.
 

DeletedUser

Mercy poro ca ai vorbit si de MnK.s , deocamdata nu ne vede lumea pentru ca suntem pe locu 31 ... dar cu timpul va vedea ... pana acuma au vazut light , kings , tdw cam de ce suntem in stare :) . Ciao
 

DeletedUser14330

Imi pare rau ca va intrerupt sper sa fie in on-topic,dar familia ordos nu exista nici in roman nici in filme(eventual in jocuri).........As sugera sa scrie-ti altcumva de exemplu Fremen, Saurdaukar si Sword Masters of Ginaz. Atat am avut de spus continuati-va discutia
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu tot respectul cuvenit domnule ramos cred ca nu ar fi tocmai bine sa justificati dupa puncte. Nu vreau sa par rautacios dar daca ati fi pe langa noi si am fi in conflict nu stiu cat ar rezista nici macar Criogenix (pe care il rog sa ma scuze ca fac aluzie la el, dar nu eu l-am introdus in discutie ci colegul domniei lui). Din punctul meu de vedere noi in 40 insi + 30 ("rezerve") maturam cu un trib de 250 de jucatori...
Numai respect pentru tribul dumitale dar m-am simtit nevoit sa raspund.

Pana acuma am fost asediat ca pe ce loc este tribu in clasament ca nu domina nu stiu ce mi sa dat lista de puncte a aliatilor si acuma vi tu si schimbi subiectu, hai mai ma lasi , sincer acuma chiar esti demn de mila, eu i`mi pun aici tribu pe fapte si tu tot cauti motiv de harta sau poate ti ciuda in orcare ar fi cazu pe mine nu ma intereseaza dar incearca sa renunti la ostilitati

Cat pentru ordos da, este din film (ala vechi de prin 1990 paremise)
 

DeletedUser

Eu doar mi-am spus parerea.
Nu ne-am propus sa cucerim lumea ci doar cine ne sta in cale. Nu am avut tangente dar m-a deranjat ca in momentul cand noi ne-am infiintat ati refuzat alianta destul de grosolan, ca apoi sa cersiti la noi o alianta sau "macar un PNA", desi erati si inca sunteti in aceeasi familie cu dusmanul nostru.
Astfel de lucruri nu se fac, bine ca la urma urmei depinde si de natura umana.
Continuati sa ne judecati dupa puncte.
O seara placuta
 

DeletedUser

Hopa... un mic ajutor va trebuie...

presimt ca in fiecare dintre voi zace un mic mason... se va lasa cu destramari de triburi care sunt si se cred prea mari... hihihihihi oare de cine e vorba...
 

DeletedUser

Eu doar mi-am spus parerea.
Nu ne-am propus sa cucerim lumea ci doar cine ne sta in cale. Nu am avut tangente dar m-a deranjat ca in momentul cand noi ne-am infiintat ati refuzat alianta destul de grosolan, ca apoi sa cersiti la noi o alianta sau "macar un PNA", desi erati si inca sunteti in aceeasi familie cu dusmanul nostru.
Astfel de lucruri nu se fac, bine ca la urma urmei depinde si de natura umana.
Continuati sa ne judecati dupa puncte.
O seara placuta

Refuzat grosolan? despre asta nu stiu nimic, orcum noi am avut alianta cu fostul acvila, o parte din acvila cu care ne intelegeam bine au venit la noi si cum nici nu prea avem contact la granita cu voi nu conta daca aveam dusman comun pt ca voi sau noi indiferent ca eram aliati sau nu dusmanu comun tot acolo era.
Si la ce te referi cand spui dusman comun ?
 

DeletedUser14319

ramos
esti praf...dune chiar...
asta o spun statisticile twstats/twplus
nu am timp sa-ti exemplific acum...oricum nu are sens deoarece esti prea praf ca sa intelegi
pacat de potentialul din tine....mare pacat
o zi buna! ....numai una ;) (atat imi odresc eu, o zi in care noobii sa taca, oamenii sa gandeasca, sa isi vada nasul si sa poata intelege mult mai mult din ce e in jurul lor)
 

DeletedUser

ramos
esti praf...dune chiar...
asta o spun statisticile twstats/twplus
nu am timp sa-ti exemplific acum...oricum nu are sens deoarece esti prea praf ca sa intelegi
pacat de potentialul din tine....mare pacat
o zi buna! ....numai una ;) (atat imi odresc eu, o zi in care noobii sa taca, oamenii sa gandeasca, sa isi vada nasul si sa poata intelege mult mai mult din ce e in jurul lor)

E greu sa fii ciudos :rolleyes:
 

DeletedUser

Hopa... un mic ajutor va trebuie...

presimt ca in fiecare dintre voi zace un mic mason... se va lasa cu destramari de triburi care sunt si se cred prea mari... hihihihihi oare de cine e vorba...

Asta ar mai trebui nenea "y.o beau" :))
sa ne mai masonizam toti...

cat despre ce ai spus tu ramos, am zis ca erati in familie cu dusmanul nostru nu cu un dusman comun...
si daca nu aveati interes sa faceti alianta cu noi de ce diplomatul vostru m-a disperat apoi vreo 2 zile... ca voi tineti si la cei "5 jcuatori" de pe k42...
nu am zis eu asta ci omul in acuza
pace
 

DeletedUser

Pana la urma de ce nu se tine forumul la subiect?

Multi il criticati pe Ramos , dar vati uitat mai inatai la voi?

________________________________________
7942538_48903e3585.jpg
 

DeletedUser

Pana la urma de ce nu se tine forumul la subiect?

Multi il criticati pe Ramos , dar vati uitat mai inatai la voi?

________________________________________
7942538_48903e3585.jpg

Intai sa dai submit la astfel de post-uri mai bine te-ai uita la ce ai scris.
Nu mai judeca lumea daca nu iti poti exprima o opinie corect gramatical.
 

DeletedUser14319

=))
hav phun!
n-ai cu cine poro.... suntem mult sub media lor. noi ne-am "pierdut vremea" citind si lucruri ce contineau fraze sau cuvinte de peste 10 litere
lasa-i cu "imperile" lor cu tot.
"fiti" cei mai tari!
~~~~~~~~~
catre admini/moderatori forum:
-oricum e ultimul post pe acest forum, imi puteti bana linistiti contul
-aveti greseli prin regulament ;)
(ex:
I "De aceea vă rugăm să folosiţi pe acest server doar limba română pentru a fi înţeles de către toţi jucătorii!"- in primul rand nu este acord intre "va rugam sa folositi" si "a fi inteles"...hotarati-va daca vorbiti la pers a doua plural pentru politete sau vorbim la per tu deoarece ideea de baza a unui joc este ca toti au aceiasi varsta chiar daca unul este "copil" si celalat "bunic" fie in real fie in joc; daca va referiti la "limba romana", e poate fi inteleasa; sau daca vreti sa pastrati un inteles ar fi trebuit sa adaugati "un mesaj" ;)
II in insusi regulament aveti presarata o multime de termeni care nu se regasesc inca in niciun dictionar explicativ al limbii romane, deoarece au fost imprumutati din engleza. asa ca fie faceti un wiki(bine pus la punct), fie reformulati regulamentul sa nu se mai incalce singur.
......)
-prin posturile mele( pot spune si "noastre" in cel putin un caz(ma refer la poro)) am incercat sa le arat jucatorilor gen ramos, ca "imperile" se face cum vrea ele si le poate conduce orice incult(nu se punea problema sa-i dezbatem pe kant,sa vorbim de freud, nietzsche,samd, ci doar sa scriem blestemata asta de limba romana corect in amintirea celor care au stat real in fata unui dusman) insa punctul lor culminant este cu atat mai sus cu cat conducatorul si cei din conducere stiu cat mai multa istorie( am spus ca "laudele" la adresa culturii si inteligentei lui se resfrang indirect, insa inmultit asupra tuturor celor ce l-au desemnat sa vorbeasca in numele lor, sau nu au luat pozitie impotriva lui atunci cand si-a acordat niste drepturi pe care nu le avea(gen:"diplomatul imperilor"/"lideru principal al tribului ~M~"/etc)(istoria are nevoie de matematica pentru a face statistici).
-retoric- cum putem respecta pe cineva care nu respecta singur?


mi-a facut placere, am ras copios in unele cazuri... mi-ar fi placut sa pot continua...
..."paine si circ"...
va multumesc pentru biletul in primele randuri.
merg sa-mi iau un "Snickers"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus