noobs. cine suntem si ce vrem.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

Martzian, ai o gura mare, direct proportionala cu prostia ta.:p Chiar asa, ai fi putut sa taci.. Si dupa ce m-am lasat, tot ma pomenesti.. Offfff..

Intotdeauna ai crezut ca poti fi o mare branza, cand defapt, tu doar mirosi ca una.

Lumea 5.. Da!

Pentru voi am continuat jocul in lumea respectiva cu anumite sacrificii de timp. Pentru tine, mai exact, un frustrat caruia am vrut sa ii demonstrez ceva si nu am reusit. Noi eram un trib, voi o alianta! V-am sifonat, ne-ati sifonat!

Nu ai facut nimic special.

Cand ati vazut ca treaba nu mai merge bine, v-ati retras de pe lumea 5 sa faceti mare trib pe l7. Mare trib, mare conducator! Mare!

Nu mai aveam nimic de achitat asa ca m-am retras si eu..:)

Aceeasi ingamfare nejustificata, acelasi spirit de mahala, aceeasi mentalitate comunista.

Chiar nu e deloc indicat un razboi cu noobs pentru nimeni.
Daca esti conducator, oamenii tai vor primii mesaje de la Martzian in care te va "lauda". Cam asa stie asta jocul..:eek:

Nu-l luati in seama pe Martzian! Sufera de nebagare de seama.. Are 35 de ani si se comporta ca un pustan pe hi5..:D

Oftica-te:

42.gif


p.s. Nu mai joc triburile..Mai intru rar pe extern sa ma amuz..
 

DeletedUser11242

p.s. Nu mai joc triburile..Mai intru rar pe extern sa ma amuz..

Cineva incearca sa spele din rusinea indurata in fata noobs`ului aruncand cu laturi in stanga si in dreapta :rolleyes:

LE: Radu mamii , nu fi trist , a trecut...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

Laturi mananci tu, no offence..:rolleyes:

Nu stiu.. Care rusine?

Poate a voastra ca v-ati retras de pe server, sau ati ajuns la concluzia ca sunteti prea buni ca sa mai continuati razboiul cu IMMORTALS?:eek:

Daca nu as fi fost provocat si amintit intr-o discutie in care nu am avut nici cel mai mic amestec, nu as fi reactionat, insa voi tot barfitori ati ramas.. Chiar asa, o adunatura de "muieri" care nu ma lasa pe mine sa traiesc unde imi place mai mult..

Care mai e tangenta noastra?

Pe bune acum, sunteti TAMPITI LA CAP?

Gasiti-va frate femei, sau barbati, ce vreti voi, cat de greu sa va fie?

V-AM MAI BAGAT EU IN SEAMA?

M-am lasat, am crezut ca ne-am despartit cu totii intr-o maniera amiabila. Ce mai vreti? Sa va laudati? Macar de ati avea cu ce.. Nu ati facut nimic concret, decat sa va faceti o propaganda proprie beton umpland forumul de statistici murdare ;)

Sustineti ca nu va doriti puncte? Sunteti obsedati dupa ele! Ati linge oriunde pentru un amarat de sat!

Barfeati de mine ca mi-ati dat momeala un spion? Daca e vorba de cretinul care mi-a milogit un amarat de sat si l-a eliminat colegul Nemesys3000 integral, ma faceti sa rad!

Jucati sa va distrati? Dar cum va distrati voi in jocul asta?

Iar daca ati fost mari si tari, ce a mai ramas din alianta voastra? Niciun trib nu s-a declarat invins in fata voastra!

In regula, voi recunoaste orice infrangere inventata de voi, numai sa nu va mai aud!

Sa incep asa: Buna seara! Eu sunt Rhadookoo, un tampit care impreuna cu alti tampiti am facut un rahat trib. Si noobs ne-au nenorocit! Bai dar stiti cum, de ne-au sarit creierii pe pereti! Am incercat din rasputeri sa le facem fata, dar a fost incredibil de nasol.. Ne-au otravit fantanile, ne-au baut palinca si vinul, ne-au violat femeile si copiii, ne-au dat foc la case, iar eu, conducatorul lu' peste la final a trebuit sa ma inclin in fata maritului Martzian, care mi-a facut, impreuna cu toti soldatii lui, posta singura gaina care imi mai ramasese in batatura.

Iar eu acum plang in fiecare seara si innec amarul cu scursurile de pe fundul damigenelor pe care voi noobs mi le-ati pradat acum 2 luni de zile.

El Muerto.. Imi amintesc cum ma linguseai si pe mine cand erai in IMMO.. Ca pe Martzian acum.. Pupin.. Defapt asta te-a trimis sa vorbesti acum, iar tu ca un catelus bine dresat, ham-ham, gata "tovarase"=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Iar daca ati fost mari si tari, ce a mai ramas din alianta voastra? Niciun trib nu s-a declarat invins in fata voastra!

Rhadookoo a mai ramas alianta veteranilor in continuare si va ramane atat timp cat macar 1 din triburile de la inceput o sa ramana,Deci a mai ramas ceva din ea.
 

DeletedUser

Am citit 7 pagini destul de greu, trebuie sa recunosc, voiam sa dau replica inca de la primul post:
de ce o alianta intre triburile cele mai puternice la ora aceea?? unde e onoarea in a te alia cu cei puternici si a da in cei mici?

am inteles ca MoD v-a deranjat cu atitudinea si o face inca, (stam excelent la capitolul asta), si totusi preferati sa stati in spatele -sL-... "sa-l protejati" dar el continua sa piarda ...si voi va laudati cu statistici curate...

de alianta cu die. nu am auzit o vorba la propaganda asta, desi o stiu fortata prin multe atacuri in joc si multe promisiuni inafara.

apropo cu TSL ce s-a intamplat?( s-a transformat in -sL-? )

PS. cred ca ar trebui sa multumiti tribului meu pentru ca ati avut ce sa prezentati la acest topic (intreaga caracterizare se bazeaza pe antiteza ...)

si bineinteles urmeaza si: majoritatea celor pe care ii cunosc si s-au lasat acuza plictiseala si lipsa de interes cand nu esti in conflict direct si continuu. Felicitari, voi suntei exceptia !(si aici nu glumesc , chiar va admir)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

noobs. am infiintat acest trib cu un singur scop: sa fac din termenul de noobs din ocara un nume respectat si temut.
.............
pentru ca asta este de fapt diferenta intre un amator (sesizati va rog ca am folosit termenul amator, si nu n00b)

de la wikipedia citire:
Newbie (also said as nooby or newby) is a slang term for a newcomer to online gaming or an Internet activity. It can also be used for any other activity in whose context a somewhat clueless newcomer could exist. It can have derogatory connotations, but is also often used for descriptive purposes only, without a value judgement.

Coming from an oral tradition, the initial usage written either "newbie" or "newbee" (eg Los Angeles Times of August 1985: "It had to do with newbees. I could be wrong on the spelling, but newbees are the rookies among the Blue Angels...").

In internet usage the spelling "newbie" has been the norm, with some use of the shortened form "newb" (or "noob").

Haideti sa spunem si ca n00b in lumea 3 era tribul infiintat de b3st si a tinut locul intai mult timp. Prin urmare termenul nu are ce cauta aici!

Haideti sa spunem ca "noob" ca termen inseamna numai newcomer nu amator sau altceva si nu are nevoie sa fie "ridicat in ochii nimanui"

Sunteti "Baietii noi"... Exelent!!!...dar daca vreti sa purtam o conversatie sa o facem in mod civilizat si folosind aceeasi semnificatie pentru aceiasi termeni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11051

apropo cu TSL ce s-a intamplat?( s-a transformat in -sL-? )




cum ai ajuns u la concluzia asta ??

sry de offtopic da nu inteleg dc amesteca TSL pe aici ..
 

DeletedUser

noobs. am infiintat acest trib cu un singur scop: sa fac din termenul de noobs din ocara un nume respectat si temut.


in privinta aliantelor, inca de la inceputul acestei lumi am luptat pentru formarea unei aliante. personal alianta dorita de mine era urmatoarea: mod, die. tsl si noobs.

d-asta intrebam....
 

DeletedUser11051

1 nu se va realiza nici o data o astfel de alianta
2 sa presupunem ca sar face .. care ar mai fi farmecu sa joci pe l7 cand sti ca nu ai cu cine sa te bati ..
 

DeletedUser7708

Bravo -sl-, aţi pupat în dos noobs că vă ajută cu sprijin împotriva MoD şi acum vă fură membri, pe motiv probabil că tribul vostru nu mai are perspectivă :))
 

DeletedUser

mestere dfa esti in eroare complet ca de fiecare data..

1. -sL- n a cerut sprijin la noobs.."pupat in dos?"..cauta in alta parte..

1. nimeni nu fura nimic...dar din nou...sunt detalii care nu se spun pe forum..si nu trebuie sa stie chiar tot omul nu?
 

DeletedUser

Dada=))
S.L ingenunchiati
=))
:*
PFoa..din cate stiu eu..vasy era in conducere=))
Daca si conducatorii pleaca=)))
E clar !
____________________________
Cel mai bun MoD te a te apara este sa ataci!
 

DeletedUser

lasa ma ca e bine :))
sa plece si asa nu aveam spioni in noobs :)))))
 

DeletedUser

toate faptele bune sunt egoiste
ce-au zis mentorii lu tata cand au primit sprijin : "noobs sunt painea lu Dumnezeu " :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus