Poze cu jucatorii

DeletedUser

Nu ma refeream la niciuna din pozele mai mult sau mai putin recente.
Nu sunt eu persoana care sa critice, frumusetea sta in ochii celui care priveste.
Era vorba de concluzia pe care am tras-o atunci, ca multi sunt pupincuristi .. iar tu ai spus ca vei spune atunci cand va fi cazul ,eu inca astept :)
 

DeletedUser

Nu ma refeream la niciuna din pozele mai mult sau mai putin recente.
Nu sunt eu persoana care sa critice, frumusetea sta in ochii celui care priveste.
Era vorba de concluzia pe care am tras-o atunci, ca multi sunt pupincuristi .. iar tu ai spus ca vei spune atunci cand va fi cazul ,eu inca astept :)

asteapta...si o sa vezi...am vrut sa comentez la una dar...m-am abitnut pentru ca nu are sens...:D
 

DeletedUser12196

eeeeeeee

asteapta...si o sa vezi...am vrut sa comentez la una dar...m-am abitnut pentru ca nu are sens...:D
***********************************************************
Poti spune orice despre oricine,depinde cat de puternica e acea persoana si cat de bine stie sa faca fata unor "critici"mai mult sau mai putin justificate.
Dar nu uita ca ai datoria morala sa-i dai posibilitatea de a critica la randul ei(si acest "ei" e pentru ambele sexe).Cei ce se ascund si ii critica pe altii sunt oameni slabi...
In ultima instanta parerea celorlalti despre noi conteaza doar daca suntem la fel de slabi (si cand spun slabi ma refer la moral si nu la constitutia corpului uman).
 

DeletedUser7708

6773107.jpg

************************************************************
tin sa precizez ca am 39 de ani si nu intentionez" sa vanez masculi"pe triburile ro.

Dacă nu spuneai, mai mult de 19 nu-ţi dădeam. Nice eyez.
 

DeletedUser

***********************************************************
Poti spune orice despre oricine,depinde cat de puternica e acea persoana si cat de bine stie sa faca fata unor "critici"mai mult sau mai putin justificate.
Dar nu uita ca ai datoria morala sa-i dai posibilitatea de a critica la randul ei(si acest "ei" e pentru ambele sexe).Cei ce se ascund si ii critica pe altii sunt oameni slabi...
In ultima instanta parerea celorlalti despre noi conteaza doar daca suntem la fel de slabi (si cand spun slabi ma refer la moral si nu la constitutia corpului uman).

eu am poze pe forum...si bune si rele...:D
 

DeletedUser12196

ce rai

Dacă nu spuneai, mai mult de 19 nu-ţi dădeam. Nice eyez.

************************************************************
hai nu incepe cu brasoave...
in plus poti critica ...macar sa se simta bine si colegul care asteapta...
ATATA TIMP CAT MA SIMT BINE CU MINE INSAMI,NIMIC NU MA ATIMGE.
si fie ** intre noi...nu-l mai lasati sa astepte....;);););)
 
Sus