Poze cu jucatorii

DeletedUser12196

Pai pentru mine o lupoaica alba evoca sensibilitate si putere in acelasi timp. Asa ma simt acum, ca urmare aia am pus ca poza. Poate maine ma voi simti ca melcul de livada, mai stii :D?
**************************************************************
mai bine nu.am auzit ca astia se mananca...
nu e bine pentru tine.
si in plus ,nu face sa te tarasti pentru nimic in lume...:)
 

DeletedUser

arcticwolf1.jpg


Asa arata sufletul meu acum. Si e tare bine asa. :)

ce cutunache..

Ai grija...,sufletul" tau poate ajunge sa ,,arate" asa :


 

DeletedUser

Nu e un cutunache, e un lup alb. Si e un suflet, in mintea mea chiar un spirit, dincolo de faptul ca, din prima, pare doar un animal. Pentru mine semnifica ceva.
 

DeletedUser

Nu e un cutunache, e un lup alb. Si e un suflet, in mintea mea chiar un spirit, dincolo de faptul ca, din prima, pare doar un animal. Pentru mine semnifica ceva.


E un cutunache un pic mai supraponderal...
Si e un animal totusi , chiar daca ptr altii pare marmota sau suflet el ramane doar un cutu mai mare...

Vreau si eu unu.. si o pusca cu luneta .... cand nu o sa mai fiu pusti o sa ma fac vanator ..desi la cate accidente de vanatoare sunt acum... :(
 

DeletedUser12196

E un cutunache un pic mai supraponderal...
Si e un animal totusi , chiar daca ptr altii pare marmota sau suflet el ramane doar un cutu mai mare...

Vreau si eu unu.. si o pusca cu luneta .... cand nu o sa mai fiu pusti o sa ma fac vanator ..desi la cate accidente de vanatoare sunt acum... :(
******************************************************
din bine in mai bine...:D
 

DeletedUser

nu e un cutulache supraponderal... e lupul alb :) si cum zice si adi e un luptator :)

nu stiu daca ai vazut pana acum pe forum dar aquilla a urat catorva prieteni :" lupul alb sa te aiva in paza" gandeste'te ca e un animal foarte puternic dupa cum credeau si dacii :)
 

DeletedUser

******************************************************
din bine in mai bine...:D

Da stiu.. de abia m-am abtinut sa comentez si poza ta...:eek:

nu e un cutulache supraponderal... e lupul alb :) si cum zice si adi e un luptator :)

e un lup alb, dar seama cu un cutu care are nevoie de o cura serioasa de slabire...
luptator... unde lupta in WWE sau in K1 sa stiu unde sa il vad, pe sport. ro sau pe Pro TV :D

nu stiu daca ai vazut pana acum pe forum dar aquilla a urat catorva prieteni :" lupul alb sa te aiva in paza" gandeste'te ca e un animal foarte puternic dupa cum credeau si dacii :)

Nu am observat...

O fi cutu puternic, dar tot eu tot vreau pusca aia cu luneta.. Sa fac o incercare... E mai tare decat gloantele oare? :p
 

DeletedUser

dragul meu ... e un luptator prin definitie avand si forta fizica si o tactica si foarte multe atuuri ex: un miros foarte bun.... isi marcheaza teritoriul olfactiv... si reinprospateaza marcajele o data la 2 saptamani.... sau sort of... traieste in haite si cei care marcheaza sunt masculul si femeia dominanta... de unde tragem concluzia ca au o ierarhie bine stabilita...

nu e cutsu si chiar nu e frumos sa il numesti asa fiindca jignesti multe persoane care il considera un simbol al puterii si inteligentei, inclusiv pe mine...
mai tare decat gloantele nu are cum sa fie... dar banuiesc ca deja sti asta....
 

DeletedUser

dragul meu ... e un luptator prin definitie avand si forta fizica si o tactica si foarte multe atuuri ex: un miros foarte bun.... isi marcheaza teritoriul olfactiv... si reinprospateaza marcajele o data la 2 saptamani.... sau sort of... traieste in haite si cei care marcheaza sunt masculul si femeia dominanta... de unde tragem concluzia ca au o ierarhie bine stabilita... .

Si alte animale au o ierarhie bine stabilita.... Imi plac lupii si mie, dar nu ii ridic chiar atat in slavi... Sunt animale pana la urma

nu e cutsu si chiar nu e frumos sa il numesti asa fiindca jignesti multe persoane care il considera un simbol al puterii si inteligentei, inclusiv pe mine...
mai tare decat gloantele nu are cum sa fie... dar banuiesc ca deja sti asta....

Teo , e un animal, te jignesc daca spun ca un animal seamana cu un cutu mai mare? E inteligent, puternic ptr un animal ... Si alte animale sunt inteligente... Inteleg ca unii il pot ridica in slavi, dar asta nu inseamna ca pot sa impuna si altora sa aiba alta parere despre asta.

Are aceeasi stramos cu cainele. E din aceeasi familie cu catei, sacalii, vupile, deci nu e nici o jignire daca il fac un cutunache mai mare...
 

DeletedUser

e un lup alb, dar seama cu un cutu care are nevoie de o cura serioasa de slabire...
luptator... unde lupta in WWE sau in K1 sa stiu unde sa il vad, pe sport. ro sau pe Pro TV :D

Asta e o ironie de 2 lei (vechi). De ce crezi tu ca oamenii vechimii atribuiau zeitatilor chip de animal, si nu orice animal? Pentru ca simteau si stiau forta aceluia, si chiar o respectau, pentru ca omul respecta NATURA, nu ca acum cand teveul jerpelit ne serveste iluzii si jocuri cinice de-a puterea.
 

DeletedUser

cristiana, tv-ul ne serveste manele si incultura pe tava nu numai iluzii si jocuri de-a puterea:)
 

DeletedUser

Evident ca ne serveste acele 2 dejectii, insa vroiam sa fac trimitere strict la WWE si la K, care se pare ca sunt luate drept etalon pentru ideea de lupta.
 

DeletedUser

Asta e o ironie de 2 lei (vechi). De ce crezi tu ca oamenii vechimii atribuiau zeitatilor chip de animal, si nu orice animal? Pentru ca simteau si stiau forta aceluia, si chiar o respectau, pentru ca omul respecta NATURA, nu ca acum cand teveul jerpelit ne serveste iluzii si jocuri cinice de-a puterea.

Ptr mine e un animal, inteligent, puternic da, dar asta ptr un animal. Tu il vezi intr-un fel, eu in altul.

Nu incepe sa imi tii lectii ieftine ptr protectia natura sau despre rolul nociv al Tv-ului. Vrei sa salvezi natura? Atunci uite ce am ptr tine:
savethephs9.jpg



Evident ca ne serveste acele 2 dejectii, insa vroiam sa fac trimitere strict la WWE si la K, care se pare ca sunt luate drept etalon pentru ideea de lupta.

Ador pe cei care le stiu pe toate.. mai ales ce gandesc altii... etalon.. sa stii ca e un post tv, etalon tv... lasa ghicitul in glob cand e vorba de ce doresc altii...


Ps: sa nu te superi ca nu iti face bine la ten :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si cine te opreste?
nu te abtine.stiu sa trec sau sa raspund la micile,mari rautati ...:)

Bine...

Eu am vazut doar poza si nu am mai citit comentariul tau. M-am gandit, cine mai e si pustoaica asta , pana acum nu te vazusem pe forum. Acum am vazut din nou poza ta si comentariul si cand am citit 39 de ani: :eek::eek::eek::eek:

Nu cam cred ca e poza ta pe scurt :D
Daca spui ca e fiica ta te cred, dar asa.. Sau o nepoata ceva.. Promit ca nu arunc cu pietre daca spui ca nu e poza ta :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus