Triburi-Famili Mamut :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt impartial asa ca va rog nu aduceti critici sau injuri referitor la postul meu ci doar discutati despre famili

Brute Alliance - peste 2600 de membri
Terra Family - peste 3000 de membri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt impartial asa ca va rog nu aduceti critici sau injuri referitor la postul meu ci doar discutati despre famili

Brute Alliance - peste 2600 de membri
Terra Family - peste 3000 de membri


sigura sansa ar fi trierea drastica a membrilor si organizarea pe continente..oricum in general nu se trimite suport la mai mult de 8-10 ore pt ca oricum e inutil...
 

DeletedUser

eu nu inteleg scopul acestui topic...asta sincer...:/

so ure point is?.....
 

algernon

member
Scor reacție
0
edspre ajutoare la mare distanta

sigura sansa ar fi trierea drastica a membrilor si organizarea pe continente..oricum in general nu se trimite suport la mai mult de 8-10 ore pt ca oricum e inutil...


si totusi,exita pe lumea1 jucatori care rezista la atacuri repetate (atacuri dure) cu ajutor trimis si de la 40-50 ore departare
depinde cat de mare e ajutorul si cum stiu sa inlocuieasca cei care au trimis ajutor trupele pierdute
 

DeletedUser

Sunt impartial asa ca va rog nu aduceti critici sau injuri referitor la postul meu ci doar discutati despre famili

Brute Alliance - peste 2600 de membri
Terra Family - peste 3000 de membri

asa,deci opinia mea impartiala este:

Brute Alliance-DIE!!
Terra Family-DIE!!
 

DeletedUser

si totusi,exita pe lumea1 jucatori care rezista la atacuri repetate (atacuri dure) cu ajutor trimis si de la 40-50 ore departare
depinde cat de mare e ajutorul si cum stiu sa inlocuieasca cei care au trimis ajutor trupele pierdute

Normal ca se poate..dar daca te ataca unul de la 1 ora distanta e pierdut satul pana vine ajutorul daca nu te descurci singur..
 

DeletedUser

ca dupa maxim o luna o sa se cam destrame din lipsa de inamici pe langa, daca te uiti pe tw-tools o sa vezi ca sunt foarte grupati uni langa altzi , uni dintre ei chiar de acum nu au pe cine ataca , sunt inconjurati de aliatzi , si nu se vor dezvolta bine. Deci in maxim 1 luna se vor cam rupe din ele
cum un fereng zicea : "war is good for bussines " :))
 

algernon

member
Scor reacție
0
:)
dep[inde si de tine cum stii sa joci
cumva pe lumea2 joci in wrath?
te intreb ca am vazut,prin plimbarile mele pe acolo un sat cu numele asta
 

DeletedUser2029

a bun pei zii asa...:D

opinia mea este ca aceste triburi mamut merita.....SA CRAPE !!!

sunt de acord ca merita...da pana atunci...cine stie....oricum ca sa fiu sigur o sa ma pregates cu cateva sute de lancieri ca sa fiu sigur ca o sa pot supravietuii destu de mult cat sa pot profita de ocazie:)
oricum dupa cum am mai jis sunt de parare ca haosul r putea fi total in L3 odata cu izbucnirea razboaielor...asa abia astept sa vad ce lupta aprige se vor duce:D
 

DeletedUser706

romani - orgolii
romani - dorinta de a conduce tu
romani - mereu te crezi cu 5 minute mai destept ca liderul [ culmea ca de multe ori asa e ]

viitorul famililor de n mii de jucatori ...
Dupa cateva saptamani [ e mult si atat ..] ..se vor sparge in zeci de triburi ...

E posibil ca unele dintre ele sa fi e chiar triburi bune ...
Dar nu vor avea mai mult de cateva sute de membri !
 

DeletedUser

yeah sure...si marmota?...:rolleyes: :eek:

Regele Arahida: haos?....depinde de organizarea fiecarui trib
;)
Draga( ma dau la tine) am inteles de ce ai 20 de posturi intr-o zi:
1. Vrei sa-l intreci pe Hades1234 la spamm
8.gif
( ai inceput bine)
2. Esti plictisita de atata vacanta si... e lasa ca maine incepe scoala. Sa stii ca nu esti unica care e fericita ca incepe scoala
:D careee e?
36_1_21.gif
 

DeletedUser

uhm.......:confused:
1.cine e hades1234?....
2.nu,nu sunt plictisita doar comunicativa
3.am zis ca am 14 ani,deci sunt...mica
:D
 

DeletedUser

numai eu il voi intrece p hades mai ales acum ca nu mai e nici mircea berzovan:)
 

DeletedUser

1.daca nu-l stii p hades lasa-te d joc
2.14 ani?yaixxx:eek: .......there goes the love:)

are 70 de pct si in profil te roaga sa nu o ataci :D
Hades e un mare spamer care s-a lasat mai demult de triburile, tribalwars, .... si de atunci... nimeni nu s-a mai ridicat la prestatia lui:( . Cred ca u esti viitorul:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus