despre brandul MoD- fara comentarii....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

auzi.. tu nu mai faci parte din MoD ... dute ca esti bolnavior.. te-ai retras... :p

Nu face tu pe deşteptul cu mine, voi face parte din MoD, chiar dacă voi juca în alt trib(cred că ai înţeles ideea), cu orice nume aş juca(DFA1 sau altul). M-am retras, dar nu contează, când se dă pe lângă, sunt aici să vă îndrept. Că unii dintre voi sunt rupţi, de cine sau ce, nu mă interesează.(Atenţie! nu am jignit, nu am dat nume).
 

DeletedUser

mod a fost reinfiintat avand in componenta peste 90% din fostii jucatori. are acelasi nume posteaza in acelasi loc, deci este acelasi trib. de oameni buni. care a fost reinfiintat duminica. si care trib de oameni buni a pierdut de duminica si pana acum 93 de sate. 93 de sate pierdute de duminica pana acum! noobs a pierdut 89 de sate de la infiintarea tribului din luna august si pana acum! dar evident noi suntem noobi si nu stim sa jucam in schimb ce ei sunt mod, tribul cu brand fara comentarii.


ma faceti sa rad... catre cei din mod: ce ziceti? jucam o turca baieti, ca poate aveti mai multe sanse?
 

DeletedUser13868

Domnule martzian mă bag și eu in seamă sper să nu te deranjeze , în anumite posturi ziceai ca Mod se lauda, dar și tu faci acelaș lucru ,crede-mă că m-am săturat să vad NOOBS A INVINS IMMO
NOOBS A INVINS IMMO
NOOBS A INVINS IMMO
mai nou te lauzi şi cu statistici.....
am jucat si eu foarte puţin pe l5 sub numele Deadly kiss,
Ştiu ca eşti un jucator bun un conducator bun dar.....
Te felicit pentru realizarea ta
 

DeletedUser15358

ce frumos suna viitorul pt MoD la prima pagina,cat devotament si cata ambitie pt cei din MoD, miss pighy a postat Brandu MoD fara comentari in vreo 3 volume,la un moment dat punea intrebari si tot ea raspundea la ele. Dar stiti ce ma intreb eu? Daca eek spunea ca MoD urmarea un razboi fulger si atat dupa care vroiau sa se retraga, de ce Doamne iarta-ma au facut atata propaganda gratis ? Oricum ideea e una: ve-ti ramane nesemnificativi pt lumea7 ca trib.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mogul pe cat pariu ca din toate triburile de acuma nici unul nu o sa fie semnificativ pentru lumea 7 la final?

asa ca mai lasa duma asta, ca e prea rasuflata si prea slaba...

Daca eek spunea ca MoD urmarea un razboi fulger si atat dupa care vroiau sa se retraga

ei bine atunci ei si-au indeplinit obiectivele...chiar cu vars si indesat ar spune aceia care si-au luat-o de la ei...
propaganda a fost doar un bonus...distractie in plus...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

ma refeream in istoria L7. Sunt convins ca vor disparea multe,dar de unele se vor aminti, de MoD nu cred ca isi va mai aminti nimeni peste 2 luni. Asta cu conditia ca au sa pice din clasament. Asta este doar parerea mea,eu nu spun ca asa a fost si ca asa va fi. Repet ii doar parerea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma indoiesc ca nu o sa ramana in istorie...dat fiind ca MoD a fost primul trib care a dominat lumea, chiar si pentru relativ putin timp, ma indoiesc ca o sa fie chiar asa de usor de uitat...
 

DeletedUser11501

Topicul nu isi mai are rostul.
Unora insa le place sa se bage in seama cu faptele altora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

Jucător BomberManBomberMan
Puncte: 71.449
Rang: 3036
Inamici învinşi: 741.901 (1449.)
Trib: ~TDL~
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marcheză pe hartă
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate Coordonate Puncte
01 BomberMan 550|265 9.475
02 BomberMan 546|269 4.997
03 BomberMan 546|270 9.604
04 BomberMan 547|268 9.172
05 BomberMan 548|260 10.018
06 BomberMan 548|265 9.995
07 BomberMan 542|278 11.058
08 BomberMan 542|270 7.130

Vorbeste mai putin si fa mai mult:D
Asa le place pustanilor sa se bage in seama ca oamenii mari:rolleyes:
Tu linge in continuare la MoD ca poate asa iti vei salva satele:D
In continuare isi dau cu parerea oameni care nu au avut nici in clin nici in maneca cu acest razboi.:confused:
 

DeletedUser

frate nu v-ati saturat sa tot scoateti astea?
fiti ceva mai originali...uitate mai in urma sau pe threadu celalalt ca sa afli si replica la ce ai postat tu...
 

DeletedUser11501

Mult zgomot pentru nimic.
MoD e in cadere libera insa unora le place sa-i cante prohodul in continuare
 

DeletedUser

mod a fost reinfiintat avand in componenta peste 90% din fostii jucatori. are acelasi nume posteaza in acelasi loc, deci este acelasi trib. de oameni buni. care a fost reinfiintat duminica. si care trib de oameni buni a pierdut de duminica si pana acum 93 de sate. 93 de sate pierdute de duminica pana acum! noobs a pierdut 89 de sate de la infiintarea tribului din luna august si pana acum! dar evident noi suntem noobi si nu stim sa jucam in schimb ce ei sunt mod, tribul cu brand fara comentarii.


ma faceti sa rad... catre cei din mod: ce ziceti? jucam o turca baieti, ca poate aveti mai multe sanse?

nu-mi dau seama cum ai calculat tu procentajul de 90%....noi eram vreo 90 de jucatori acuma suntem 63 din care 10 jucatori noi plus jucatori care numai joaca!...din procentajul afisat de tine reiese un trib de 81 de membri!
te credeam putin mai rasarit la minte dar m-am inselat si nu cred ca sunt singurul cand vii cu date inutile mai ales ca sa si spus MoD nu mai e acelasi trib care a fost si nici nu poate sa mai fie acelasi!!!...te lauzi ca tribul tau a pierdut 89 de sate...Felicitari!(mai ales ca ati avut razboaie foarte grele pana acuma,aveti respectul meu!)
 

DeletedUser11501

"acuma suntem 63 din care 10 jucatori noi plus jucatori care numai joaca!"

?!?!!??!!?
trib de jucatori care nu joaca;)
 

DeletedUser

"acuma suntem 63 din care 10 jucatori noi plus jucatori care numai joaca!"

?!?!!??!!?
trib de jucatori care nu joaca;)

sincer nu sunt asa de luminat la minte ca si tine...daca poti sa-mi explici mai bine ce ai vrut sa zici ti-as fi recunoscator
 

DeletedUser11501

sincer nu sunt asa de luminat la minte ca si tine...daca poti sa-mi explici mai bine ce ai vrut sa zici ti-as fi recunoscator

Ideea e ca nimeni nu digera usor infrangerea.
Totusi cei care au onoare o fac cu demnitate.
MoD este asemeni unui balon care se umfla si se tot umfla pana cand a facut dintr-o data "POC".
MoD=>MoC=>PoC:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

mda sa dus pe p.. apa sambetei filmu ala de groaza cu mesagerii morti de care tot spunea mis pighy,sa dus si suspansu si fiori si tot.
 

DeletedUser7039

Comentarii dintre cele mai idioate!

Pupincuristii dracului si "politicieni" de rahat ce sunteti!

Ati milogit invitatii in MoD, ati sustinut cu tarie ca MoD e un trib mare si acum o dati la intors de parca voi ati fost aia care v-ati luptat de la inceput si v-ati spart baxuri de tigari sa invingeti cel mai bun trib de pe 7.

De ce?

Pai trecand pe langa faptul ca sunteti niste cretini care de 2 saptamani au descoperit forumul extern, acum vreti sa va scoateti si eroi!

De ce MoD-ul a stat 3 luni de zile pe locul 1? Pentru ca e un trib de n00bi? Spuneti lucrurilor pe nume si recunoasteti cine v-a condus serverul!

E firesc sa soseasca si finalul unui trib din diferite cauze, dar va asigur ca niciun "erou" care posteaza pe aici nu are vreun merit!

Eroii sunt cei care tac si fac, nu cei care fac si se lauda inzecit!

In concluzie, laudati-va, sa va ia dracu!

Si daca aveti chef de caterinca si injuraturi de mame, id-ul meu de mess este "rhadookoo". Va astept cu placere! Dar sunteti prea slabi, nici macar caterinca nu se invata la coada vacii, cu toate ca va chinuiti din rasputeri..:eek:
 

DeletedUser3547

Ala care zicea ca MoD nu a scos niciun trib puternic, Mda .BURN. si -sL- erau in top5 si top10 cand au inceput razboiul cu MoD, acu unde sunt? La pascut=)) Asa ca shht, cu cat comentati mai mult cu atat aratati ca obsesia voastra fata de MoD a fost si este imensa:)
 

DeletedUser

Ala care zicea ca MoD nu a scos niciun trib puternic, Mda .BURN. si -sL- erau in top5 si top10 cand au inceput razboiul cu MoD, acu unde sunt? La pascut=)) Asa ca shht, cu cat comentati mai mult cu atat aratati ca obsesia voastra fata de MoD a fost si este imensa:)

nu sunt l pascut:p!sau lasat sau...
sunt in noobs:)
 

DeletedUser11501

Comentarii dintre cele mai idioate!

Pupincuristii dracului si "politicieni" de rahat ce sunteti!

Ati milogit invitatii in MoD, ati sustinut cu tarie ca MoD e un trib mare si acum o dati la intors de parca voi ati fost aia care v-ati luptat de la inceput si v-ati spart baxuri de tigari sa invingeti cel mai bun trib de pe 7.

De ce?

Pai trecand pe langa faptul ca sunteti niste cretini care de 2 saptamani au descoperit forumul extern, acum vreti sa va scoateti si eroi!

De ce MoD-ul a stat 3 luni de zile pe locul 1? Pentru ca e un trib de n00bi? Spuneti lucrurilor pe nume si recunoasteti cine v-a condus serverul!

E firesc sa soseasca si finalul unui trib din diferite cauze, dar va asigur ca niciun "erou" care posteaza pe aici nu are vreun merit!

Eroii sunt cei care tac si fac, nu cei care fac si se lauda inzecit!

In concluzie, laudati-va, sa va ia dracu!

Si daca aveti chef de caterinca si injuraturi de mame, id-ul meu de mess este "rhadookoo". Va astept cu placere! Dar sunteti prea slabi, nici macar caterinca nu se invata la coada vacii, cu toate ca va chinuiti din rasputeri..:eek:

Brandul MoD....si de ce a facut implozie acest trib...:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus