Hărţi avansate pentru RO4

DeletedUser7708

..este o harta OK..

..dar il rog pe colegul nostru, DFA1, daca poate si are timp sa ne mai traga o harta ceva ,mai actuala ca obesrv ca au mai aparut mici modificari mai ales in zona de VEST..SUD-VEST a hartzii L4..

Harta îşi face update singură la 24 de ore, eu mă ocup practic doar de familii.
Şi dacă tot eşti din TRX, aş întreba ce e cu satul ăla cucerit de Reload în mijlocul vostru :)
 

DeletedUser

Ok, domnilor, am o propunere. Haideti sa nu facem P&P aici, sa o lasam pe topicurile destinate razboaielor, si sa tinem topicul asta cat mai curat. In calitate de jucator, va rog frumos sa postati doar cereri de harti pe topicul asta, iar parerile sa ni le exprimam pe alt topic. Cu asta, imi inchei postarile aici.

Felicitari dfa1 pentru initiativa, cred ca era necesara si pe forumul nostru. Zilele ce urmeaza, vom demara un proiect initiat si pe forumul .net, care cred ca va aduce niste imbunatatiri pe sectiunile destinate lumilor de joc, si va face forumul putin mai atractiv.
 

DeletedUser

Harta îşi face update singură la 24 de ore, eu mă ocup practic doar de familii.
Şi dacă tot eşti din TRX, aş întreba ce e cu satul ăla cucerit de Reload în mijlocul vostru :)


..SINCER..??..NU STIU..:))

Si daca l-au luat amicii nostrii din Reload, cred ca nu ar fi nici o pb.//
 

DeletedUser

death from above, nu ne puteai spune si noua ca ai nevoie de cunostiinte de linux sa faci hartile astea?:))
 

DeletedUser7708

death from above, nu ne puteai spune si noua ca ai nevoie de cunostiinte de linux sa faci hartile astea?:))

Să nu uităm uitatul limbaj B(înaintea mai cunoscutului C şi variaţiile acestuia visual şi non-visual),Fortran, Haskell şi altele :D

Nu vă mai stresaţi cum se fac, doar bucuraţi-vă de ele :)
 

DeletedUser

aoaualeuuuuuu :-s muulte:-s:-s:-s:-S vroiam si eu sa fac harta pentru l1 si am ramas tampita cand am descarcat ala :|
 

DeletedUser

Ok, domnilor, am o propunere. Haideti sa nu facem P&P aici, sa o lasam pe topicurile destinate razboaielor, si sa tinem topicul asta cat mai curat. In calitate de jucator, va rog frumos sa postati doar cereri de harti pe topicul asta, iar parerile sa ni le exprimam pe alt topic. Cu asta, imi inchei postarile aici.
Ar fi bine sa ascultati sfatul colegei,nu e unul rau! Urmatoarele post-uri offtopic vor fi sanctionate!
 

DeletedUser

se poate niste modificari?
TNT-GR fac parte din familia celor din =GTC= , masonii au disparut din peisaj

DEF au si ei familie formata din ei si academiile lor DEF1, DiViN, ~RE~
 

DeletedUser

va rog sa actualizati. in R4B F a aparut un nou trib - RF. acesta este tribul principal.

multumesc.
 

DeletedUser

Iata ca TRX face 100% pe k44. Nu stiu sa se mai fi intamplat asa ceva pe .ro :pPoate gresesc ...:confused:
 

DeletedUser

Mâine se face update-ul la hartă şi va apăra ca TRX F.(Family). Pe K44 au peste 99% din K. Impresionant.

....s-a reusit putzin mai mult acum citeva zile..Dupa cum a postat si DANNYH de citeva zile este 100% F.TRX..
 

DeletedUser

dfa, am rugamintea sa pui in componente R4B F urmatoarele triburi:

RF
RF1
R4B
RF2
*R4B*
WRB

nu de alta dar acum e total aiurea, si pentru acuratetea hartilor nu da bine deloc. ;)
 

DeletedUser4838

Dacă aici se fac propuneri de hărţi vă propun şi eu să facă dfa1 o hartă [bineînţeles dacă te mai interesează L4 şi triburile, Silviule], cu gaura gri [să nu zic neagră], pata de doliu lăsată de satele ultimilor masoni în spirit... ştim că este vorba despre mine şi Patriotul care am renunţat din numeroase motive să mai jucăm pe L4.
 

DeletedUser7708

Dacă aici se fac propuneri de hărţi vă propun şi eu să facă dfa1 o hartă [bineînţeles dacă te mai interesează L4 şi triburile, Silviule], cu gaura gri [să nu zic neagră], pata de doliu lăsată de satele ultimilor masoni în spirit... ştim că este vorba despre mine şi Patriotul care am renunţat din numeroase motive să mai jucăm pe L4.

Nu se fac propuneri aici, ci doar update-uri la hărţi. Pentru o hartă de care spui tu, doar pe twstats îţi pot face.
 

DeletedUser

se poate niste modificari?
TNT-GR fac parte din familia celor din =GTC= , masonii au disparut din peisaj

DEF au si ei familie formata din ei si academiile lor DEF1, DiViN, ~RE~

Apare tot mason...si pe TNT-GR nu ne-ai bagat deloc in seama :(
 
Sus