pace de sarbatori

Tribul din care faceti parte participa la PNA-ul general intre 24.12-03.01?


  • Total votanți
    80
  • Sondaj închis .

DeletedUser

ar fi frumos ca pe durata SARBATORILOR DE IARNA sa nu avem pe cap si razboaiele de pe triburile si ar fi frumos ca toti sa facem un PNA dIN 24 DEC PANA PE 3 IAN.
sper sa primesc multe voturi pro:D si sa nu fie multi care traiesc numai pentru triburile
 

DeletedUser

gygy..facem pe 1-1-1 resurse ca kingflex si ALIAT vor fi impotriva?
:>
Eu is de acord..ai 1 vot de la mine..:))
 

DeletedUser

nu chiar atat .. sa fie pe 24-25-26 si 31-1 ..:) .. parerea mea .. abea avem si noi (unii ) vacanta :)) si putem sa jucam :)...
 

DeletedUser

E bine si cum zici tu..dar intrebarea se adreseaza sefilor de trib..eu cel putin asa as zice..doar ei fac din razboi PNA pe perioada aia..
 

DeletedUser

In fiecare an de sarbatori a fost pace...cu ocazia asta faceti si voi aproximativ 1 an de joaca...da pana acolo mai este aproape 1 luna...:)
 

DeletedUser

eu sunt de acord, voi incerca sa imi conving sefii, speram ca cei din NOI se vor tine de cuvant, nu ca de obicei
 

DeletedUser

nu prea inteleg ce tot ai cu tribul NOI uiti ca ai fost o luna in NOI,timp in care ai crescut cu aproximativ 150000 de puncte,si nu cred k esti tu un asa bun jucator sa te fi descurcat singur,** legat de topic sau *** nu taci
 

DeletedUser

mai tii minte? de ce nu ati avut tupeul sa o spuneti acolo? tine cont ca mi-am facut datoria fata de voi....am crescut cu 150 mii? oare? nu ti se pare ca am luptat pentru satele alea? 9 mi-au fost luat de admini... singurul de acolo care mai are si viata reala e darkz00r...restu praf....


nu imi trebuie trib...am oamenii mei...stai linistit
 

DeletedUser

uiti ca am dat sate la unii de acolo...si nu am fost marlan sa il atac pe dschet desi aveam tot pe full...shht...e mai bine asa...am jucat cu tine si pe lumea 1 si erai praf...nu cred ca s-a schimbat ceva
 

DeletedUser

:)):)) jucat cu mine pe lumea 1?
pe lumea 1 cred k am avut maxim 2 sate :)) deci nu vad cum teai putut complica tu cu un jucator asa naspa ca mine
 

DeletedUser

:)):)) omule esti nebun jur,pe lumea 1 am avut un sat de 2400 de puncte iar aici pe lumea 5 sunt pe k23 deci nu vad cum team condus eu pe tine,mai bine taci si nu mai vorbi prostii si hai sa terminam ca suntem off
 

DeletedUser

da, mai bine terminati..
..
da, sunt si conducatorii NATO deacord cu pacea pe perioada sarbatorilor
 

DeletedUser

dolores sunt de acord.... cine ataca sa fie pedepsit, sa piarda 30 la suta din sate....un poll ar fi interesant
 

DeletedUser6843

restu praf....



Hai mai lasa-ne cu chestii de genul cumpara si tu o sanie ca a inceput iarna,pana la urma are dreptate si intemeitorul din +SAS+ numai de certuri si scandaluri suntem buni
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poll creat. Se poate selecta o singura optiune, rezultatele sunt publice, si poll-ul va fi inchis in 20.12. Atentie, poll-ul nu se refera la PNA-ul care probabil va fi activ de Craciun si Anul nou, pe care oricum nu il puteti incalca, ci la optiunea tribului din care faceti parte.
 

DeletedUser

Hai mai lasa-ne cu chestii de genul cumpara si tu o sanie ca a inceput iarna,pana la urma are dreptate si intemeitorul din +SAS+ numai de certuri si scandaluri suntem buni

si ce?


hai pa.... nu are rost sa ne varsam mizeriile pe forum, nu de altceva...ai ceva de zis fa-o in joc, nu ma deranjeaza...poti sa ma si injuri.... :)) nu imi pasa...

am crezut ca nu te-ai schimbat...dar se vede ca jocul asta ia mintile oamenilor, no offence, cred.


nu incerca sa fi acid in ceea ce spio... ca nu te prinde.... cauta pe altul... bafta....
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

traiasca satele moca, ce ne-am face noi fara ele?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus