pace de sarbatori

Tribul din care faceti parte participa la PNA-ul general intre 24.12-03.01?


  • Total votanți
    80
  • Sondaj închis .

DeletedUser

ya sure...tlak to the hand.... bafta..am facut destul off...scuze....
 

DeletedUser

ar fi deajuns in ziua de craciun si in 31 si 1 ianuarie,nu o perioada asa mare cum ati pus la inceput!
 

DeletedUser

ar fi frumos ca pe durata SARBATORILOR DE IARNA sa nu avem pe cap si razboaiele de pe triburile si ar fi frumos ca toti sa facem un PNA dIN 24 DEC PANA PE 3 IAN.
sper sa primesc multe voturi pro:D si sa nu fie multi care traiesc numai pentru triburile

si eu sunt de acord.
 

DeletedUser14376

De acord si eu...

si as ruga colegii,nu dau nume cei doi de sus parca.....sa-si incheie socotelile de pe alte lumi si de aici..pe privat,sau sa isi deschida o alta tema.....in loc sa vad in 3 pagini cat ocupa tema doar mesaje pro sau contra pna,ii vad pe cei 2 certandu-se.......
 

DeletedUser

E oarecum amuzant faptul ca deschisesem poll-ul pentru jucatorii de pe L5, si au fost voturi si din randul celor care nu joaca pe 5. Se pare ca sistemul de vot in Romania are anumite deficiente. Ati uitat poate ca nu puteti vota decat in locul de unde proveniti...:D:D:D:D ce ti-e si cu alegerile astea....
 

DeletedUser2821

Eu in numele tribului Die. oricum o sa fac PNA cu toti dusmani pe timpul sarbatorilor indiferent ce ce hotareste jocul .
Deci am votat da.(dreaptate si adevar)
 

DeletedUser

@Mater Dolores..explica`mi si mie o chestie..prin PM sau aici..
De exepmplu daca iese rezultatul PRO..cum se va realiza PNA`ul?
Asta nu inteleg eu..un PNA poate fi incalcat usor..
 

DeletedUser

@Mater Dolores..explica`mi si mie o chestie..prin PM sau aici..
De exepmplu daca iese rezultatul PRO..cum se va realiza PNA`ul?
Asta nu inteleg eu..un PNA poate fi incalcat usor..

Adminii pot face orice .. ca atunci cand un jucator este incuiat adica nu poate fi atacat sau sprijinit pot face ca toti playerii sa fie asa :) adica sa poata ataca numai sate de barbari :) ..
cum au fost destule runde pe speed in care nu aveai voie sa ataci colegii de trib :) asa e si acum :)
ADMINII POT FACE ORICe :p ..
PS:sper sa nu gresesc
 

DeletedUser

@Mater Dolores..explica`mi si mie o chestie..prin PM sau aici..
De exepmplu daca iese rezultatul PRO..cum se va realiza PNA`ul?
Asta nu inteleg eu..un PNA poate fi incalcat usor..


poi e simplu...fie se vor bloca atacurile si nimeni nu va putea fi atacat...fie se va da o circulara prin care se va impune treaba asta...
am auzit ca a fost unul pe un server care a atacat de pasti cand , chipurile nu era voie, cand a venit din vacanta il ataca tot serverul...crezi ca te-ai risca sa faci asta!?


si eu am votat pentru pace, sarmalele sunt greu de digerat...nu cred ca o sa avem timp si chef de razboaie.
 

DeletedUser

@Mater Dolores..explica`mi si mie o chestie..prin PM sau aici..
De exepmplu daca iese rezultatul PRO..cum se va realiza PNA`ul?
Asta nu inteleg eu..un PNA poate fi incalcat usor..

Nu se va "realiza" decat, probabil, pna-ul hotarat de proprietarii jocului. PNA-ul hotarat de voi depinde de optiunea fiecarui trib sau membru de trib
 

DeletedUser

brrr....vrem paceeee......am votat ptr pace:))....doar sa se duca sarmalutze ...vinu ...sa cada bine nu sa ma trezesc si sa nu stiu sa dau atacuri
 

DeletedUser

eu as fii de acord ! t.t. va cred ca va fii de acord cu pna !

va fi cum a fost anul trecut...3 zile de craciun si 3 zile de revelion toate atacurile vor fi considerate "vizite" si iti va iesi un raport de genu`:
"trupele tale au ajuns cu bine in satul XXX|yyy...au baut pana au cazut sub masa...si acuma se intorc de unde au venit...TOTI IS RUPT DE BEATI...

BETIA a castigat!
(noroc din punct de vedere al carciumei)

invitat: XY
vin bere tuica sampanie cola sprit whisky(jack:X) coniac nectar cocktail mici carnati
NUMAR: 100k l 200k l 400k l 50k l 390k l 150k l 90k l 250k l 50k l 80k l 900k kg 400k kg
CONSUMAT:100k l 200k l 400k l 50k l 390k l 150k l 90k l 250k l 50k l 80k l 900k kg 400k kg

gazda: YX

NUMAR: infinit
CONSUMAT: infinit(in limita magaziei)xD
 

DeletedUser14376

Tin minte ca anu trecut era prima oara cand am prins craciunul.....si nu stiam ce se intampla cand am primit raportul ca toporasi mei sunt beti :)))=))
 
Sus