[m~k] despre ferme

DeletedUser

darkofchaos astãzi la ora 21:30
am inteles k ai atakt pemembru [M~K],chiar dak e inaktiv,atata timp kt el e membru mk iar tu il ataki e de rau.

xxx astãzi la ora 21:05
Buna seara!

Te deranjez in incercarea de a ma lamuri si in acelasi timp caut sa gasesc in gandirea ta si a marelui trib pe care il reprezinti raspunsul la niste intrebari.

Gangster Ray ma acuza ca am atacat jucatori din [M~K]. Eu recunosc ca am farmat jucatorii inactivi ii cer sa-mi spuna despre ce jucator din tribul vostru este vorba.

Doresc sa aflu care este politica tribului vostru cu privire la jucatorii inactivi, la ferme!
Eu consider ca am respectat regulile nescrise ale jocului, atacand jucatori inactivi.

Mi se pare inacceptabil comportamentul lui Gangster Ray care nu se face demn de un asemenea trib, ascunzandu-se in spatele aliantelor pe care le aveti ca dupa fusta mamii cand este la acelasi punctaj cu mine.

Scuze pentru deranj si pentru acest mesaj lung.
In cautarea adevarului si a dreptatii,
xxx
 

DeletedUser

ce parere aveti de politica tribului [M~K] de a proteja fermele!?!?!
asa ceva este de netolerat. pe nici o lume nu am auzit ca un trib sa se umileasca aparand o ferma si amenintand un singur jucator :))

sper ca totusi este gandirea limitata a unui "conducator" din trib si nu este parerea intregului trib.

fratilor, iesiti din [M~K], va faceti de ras luptand sub asemenea "lideri"
 

DeletedUser

stai linistit, in lumea 1 fostul GD(cel dinainte de razboi si scindare) adapostea refugiati la greu... acesta e si unul din motivele pentru care atat de multe triburi au avut sau au o antipatie fata de el:D Nu-ti fa griji, problema ta se va rezolva cu timpul, tu farmeaza acolo. Bafta!
 

DeletedUser1959

pai mareti medieval knights adapostesc ferme si refugiati.Unde ai vazut tu ditamai mamutu sa nu fie ferme in el?
 

DeletedUser

logic cã-ºi protejeazã inactivii. vor exclusivitate la farmat. este o tacticã destul de deºteaptã ;) ah, este deºteaptã dacã s-au gândit s-o aplice :p
 

DeletedUser

pe l1 in declansarea conflictului dintre TLD si GD (GD care este in paragina la momentul actual )un mare rol l-a avut si acest fapt : adapostirea de ferme de catre GD la care au mai contribuit si alti factori...deci atentie! aveti grija pe cine primiti in trib
:D
 

DeletedUser

numai vorbitzi atat de mK ca sunt ferme si etc, adica serios in orice trib cred ca sunt. Avand in vedere ca uni membri ai wrath au devenit ferme peste noapte , s-au lasat de joc , nu asculta ordinele conducerii voastre si e un haos total ,cred ca ar trebui sa ne abtinem sa facem afirmatii de genul : uite la astia ce varza sunt , noi suntem tari si mari ... In orice padure exista si uscaciuni.
 

DeletedUser1647

[M~K] are 340 membrii, in 4 zile am dat 130 membrii afara. Noi toti membrii inactivi de 2 zile si aia incuiati ii dam afara. deci care-s ferme refugiati si inactivi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1802

nu aveti cum sa organizati triburi cu 1000 de oameni.....
pe travian era fff greu sa coordonezi si sa ai grija de o alianta ce avea doar 60 de oameni si in 99% din aliante era haos...
nici nu vreau sa ma gandesc ce e la voi acolo.... :eek:
 

DeletedUser6

nu aveti cum sa organizati triburi cu 1000 de oameni.....
pe travian era fff greu sa coordonezi si sa ai grija de o alianta ce avea doar 60 de oameni si in 99% din aliante era haos...
nici nu vreau sa ma gandesc ce e la voi acolo.... :eek:

Ca sa organizezi un trib de 100 de oameni ai nevoie de :

1 lider puternic
4 ajutoare cu experienta
si membrii tribului sa fie relativ apropiati , sa nu fie dispersati pe mai mult de 4 continente


Daca membrii sunt experimentati atunci treaba ta ca lider e muuuult mai usoara.

In 1-2 luni max o sa apara un trib de 150-200 de membri(din cauza nelimitarii de membri) plina cu jucatori cu experienta si jucatori cu potential si o sa domine lumea (ca si pe L1 daca mai tineti minte. TLD a aparut relativ tarziu si avea niste jucatori si lideri extraordinari:eu *bineinteles:D *, valiusha,hades, monk, achiles, pojo, hunter, warangel,anghelos etc...)
 
Sus