Harta L4

DeletedUser

pai oricum harta s-a modificat considerabil
multi din tcr au venit in trx(ce noobi, recruteaza ca altceva nu stiu sa faca, dau eu de ei)
 

DeletedUser

Da mai spartane, mari noobi mai sunteti si voi...n-ati auzit de razboaie, tsk-tsk-tsk...
Rusinica sa va fie cresteti si va ingrasati prin recrutari, cine a mai auzit de asa ceva....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la mine a fost o ironie:mad:
dar daca tu zici..am sa tin cont si de parerea ta

fiecare cu strategia lui,ar fi multe de zis dar m-a luat somnul:D
 

DeletedUser

Ca sa n-o dam in balarii de tot, poate cineva are odata timp sa faca o harta strict a razboaielor de pe L4. Nu ma refer la harta care se updateaza, ci, daca e ceva participare la Stirile Lumii, sa vedem cam pe ce fronturi poarta triburile razboaie.

Si ca sa-i raspund si spartanului...vad ca tot bebe e ala de sub casca...credeam ca a mai fost hranit dupa atatea recrutari ;)
 

DeletedUser2602

topktribes.gif
 

DeletedUser

Da mai spartane, mari noobi mai sunteti si voi...n-ati auzit de razboaie, tsk-tsk-tsk...
Rusinica sa va fie cresteti si va ingrasati prin recrutari, cine a mai auzit de asa ceva....

.. de ce esti rautacioasa..??>.

..incercam, sa fim o echipa cit mai eficienta..

poate ca este bine..??..poate ca este rau..??..naiba stie..:))
 

DeletedUser

.. de ce esti rautacioasa..??>.

..incercam, sa fim o echipa cit mai eficienta..

poate ca este bine..??..poate ca este rau..??..naiba stie..:))


glumeam, cdef....

Oricum, bbmik, frumoasa harta, dar e exact ce ziceam ca NU voiam sa mai vad a doua oara. Poate daca cineva contribuie la "stirile lumii", stim cam cine cu cine se bate si analizam asa o harta....strict pe razboaiele triburilor, nu ale familiilor.
 

DeletedUser2602

DIn punctul de vedere al P&P ... se pare ca forumul l4 este ca si mort

pe L1 e ceva mai animat, aici tacerea e de aur!
 

DeletedUser

glumeam, cdef....

Oricum, bbmik, frumoasa harta, dar e exact ce ziceam ca nu voiam sa mai vad a doua oara. Poate daca cineva contribuie la "stirile lumii", stim cam cine cu cine se bate si analizam asa o harta....strict pe razboaiele triburilor, nu ale familiilor.

..scuzee..!!..

..
 

DeletedUser

Pai imi pot permite sa spun ca, R4B F. e in razboi cu =GRL=. Ma rog, cel putin o parte din familie este. :p
 

DeletedUser8266

stiu si eu niste razboaie prin partea de N-E a harti dar nefiind in nici un trib din cele implicate prefer sa ma abtin
 

DeletedUser

Rectific! O parte din familia R4B se afla in razboi cu TGRL. Nu eram la curent cu ultimele evenimente. :)
 

DeletedUser8266

daca ei nu vorbesc despre razboaiele lor de ce sa ** eu?...cum am spus ma abtin
 

DeletedUser

ldt~da+-ls- contra traci! care fug ca sobolanii in divin de astazi? :D alea-as antrenamente atat pentru micutii ls cat si pentru ldt
 

DeletedUser

o harta mai recenta se indura cineva sa puna ? cine cu cine e aliat si cu cine e in razboi :D ...
 

DeletedUser

ce ma bucur,am reusit sa gasesc o tema care nu este inchisa.......va multumim domnilor moderatori pentru munca sarguincioasa pe care o depuneti.
Ma intreb de ce nu ne stergeti temele direct,de ce nu ne modificati mesajele ca sa se incadreze in "regulile" dvs. ??
Sper sa mai gasim si noi macar o tema deschisa,macar sa putem sa mai salutam si noi colegii din alte triburi.Cu timpul ve-ti observa ca nu mai aveti obiectul muncii,oamenii se lasa scarbiti de atitudinea dvs.Asta va duce la inchidere de conturi din ce in ce mai dese , conturile premium se vor afla in colaps si cei care platesc licenta vor considera ca nu mai este o afacere profitabila si candva vor renunta la ea.
Atunci ce mai inchideti domnilor admini si moderatori?
Am vorbit cat se poate de frumos mereu,nu am jignit,nu am insinuat doar am intrebat ceva...am primit un raspuns luati legatura....cu cine?ca nimeni nu ofera un raspuns concret???
Poate bunul simt ar trebui trecut ca,conditie obligatorie inainte sa va ofere un astfel de post.
O zi buna domnilor,nu o sa mai aveti asa mult de munca,in curand o sa fiti singurii care va mai posta ceva aici...................
 

DeletedUser8266

eeeiii...si asa nu mai pune nimeni harti , sunt hartile alea care se up-date-aza singure ce mai trebuie alte harti?
 
Sus