Cei mai buni , L5.

DeletedUser

da,intre L.O.D si T.T nu este nici un razboi.... T.T domina clar...
 

DeletedUser

da...sunt destul de multe sate de luat din L.O.D.:D. ar trebui sa se organizeze, statisticile sunt umilitoare:eek:
 

DeletedUser

pai mai sunt doi ,andux si cu dany,care nu vor mai rezista mult,probabil
 

DeletedUser

Sincer sa fiu cu dezamagire o spun nu e nici un razboi mare....

Noi luam sate de la LOD, ei inobileaza intern pe partea cealalta... e chiar penibil.

1) In LOD de mult nu mai joaca jucatorii care au rupt k34 si k43... o mare parte dintre ei s-au dus.. s-au lasat .. cat sa joace !?

2) Tu cum poti vorbii despre innobilari interne !? :|
 

DeletedUser

cel mai bun jucator de pe l5 este rainn21 se ridica foarte repede si il ajunge pe davidcdd79 asa ca felicitari si este si un conducator excelent :D ... respectele mele
 

DeletedUser

rainn e cel mai destept...ia el satele prin innobilare interna pt ca stie ca poate face multe cu ele si prin asta arata mult fata de altii,a luat sate prin innobilare interna dar se si foloseste la maxim de acele sate si nu asteapta ca unii membrii sa ia satele respective si sa isi ia talpasita!probabil ca pe unii ii doare ca TT cam ii ia pe sus pe LOD dar asta este!
 

DeletedUser

rainn e cel mai destept...ia el satele prin innobilare interna pt ca stie ca poate face multe cu ele si prin asta arata mult fata de altii,a luat sate prin innobilare interna dar se si foloseste la maxim de acele sate si nu asteapta ca unii membrii sa ia satele respective si sa isi ia talpasita!probabil ca pe unii ii doare ca TT cam ii ia pe sus pe LOD dar asta este!

Hai rares.. prea o dai si tu dupa cum bate vantu`..
Pana acum erai trup si suflet pentru LOD.. ai fugit in 300 cand ai vazut ca erau cativa jucatori bunicei pe acolo (florut,waler,dracula).. cum dadea LOD-ul in voi si va alergau pe Continent.. te-ai intors in LOD... dupa ai fugit prin OS.. cum va alergau cei din MT pe Harta.. te-ai dus la ei...

Nu esti nimic altceva decat un oportunist.. nu inteleg cum poti vorbii despre oamenii de calitate din LOD...
 

DeletedUser

1) In LOD de mult nu mai joaca jucatorii care au rupt k34 si k43... o mare parte dintre ei s-au dus.. s-au lasat .. cat sa joace !?

2) Tu cum poti vorbii despre innobilari interne !? :|

In momentul cand L.O.D-ul o sa imi ia vreun sat atunci mai **... pana atunci shhh si lasati-ma sa inobilez intern... ca vorba aia.. tribu meu are nevoie de sprijin si de la inactivi sigur nu il primeste...
 

DeletedUser

Hai rares.. prea o dai si tu dupa cum bate vantu`..
Pana acum erai trup si suflet pentru LOD.. ai fugit in 300 cand ai vazut ca erau cativa jucatori bunicei pe acolo (florut,waler,dracula).. cum dadea LOD-ul in voi si va alergau pe Continent.. te-ai intors in LOD... dupa ai fugit prin OS.. cum va alergau cei din MT pe Harta.. te-ai dus la ei...

Nu esti nimic altceva decat un oportunist.. nu inteleg cum poti vorbii despre oamenii de calitate din LOD...

da si inainte sa plec v-am trimis la margine 4 jucatori!singurul care stie dc am plecat din LOD ii DANEY!ASA CA NU IMI ZII TU MIE RUP SI SUFLET PT lod CA NICIODATA NU AM FOST
 

DeletedUser2821

Ba nu !
Te inseli si minochelle sau ilcri sau kastravete sunt destul de buni.
 

DeletedUser

Ba nu !
Te inseli si minochelle sau ilcri sau kastravete sunt destul de buni.

Sunt.. intradevar.. dar nu sunt in k34.. unde sunt cei din T.T. si au si ei belelele lor pe cap deci nu se pot implica foarte mult.. eu vorbeam de alte personaje din zona aceea (k34) cum ar fi liviuremy, MCBecks(care s-a lasat din primele clipe ale L5), madav.. care din cate stiu nu a mai jucat prea activ de ceva vreme.. pentru ca a stationat multe luni de zile.. razvansil.. deja este destul de ocupat.. din cate stiu eu de la el.. si multi altii.. :)

Eu despre asta vorbeam..
Ca sa nu mai zic ca in cazul in care daney ar fi putut continua, era un element destul de interesant al razboiului...
 

DeletedUser

Playeri buni..sunt destui pe L5..As aminti si Kingflex(m`a mituit sa`l pun aici..n`am putut rezista)
:rolleyes:
 

DeletedUser

da kingflex e super bun :D e un geniu :D dar mai geniu sunt eu ... am gasit cea mai buna metoda de a bate taleri iupy
 

DeletedUser

: ))
Daca ma mituiesti si tu cum a facut flex poate te trec si pe tine..=))
 

DeletedUser2821

Da macar KingFlex are un rank acceptabil ca atacator fata de tine care la 2 milioane de puncte ai :

619 aikon 3,16 Mio.

Deci mai bine ascunde-te ;) .
 

DeletedUser

ia nu va mai certati atata ca cel mai bun e david :D
3.2. Semnatura (text sau imagine) nu va depasi inaltimea de 60 pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depasii 80x80 pixeli. Bannere-le sau link-urile de recrutare in semnatura sunt interzise. Atat semnatura cat si avatarul se supun si regulilor generale de la punctele 1. si 2.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Pentrui mine nemesys3000 e cel mai bun :) .
Poate la voi aveti idol pe david pb voastra :) .
 
Sus