Mason vs. Tracia

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12983

Mason VS Tracia

Side 1: TRACIA

Side 2: »MaSoN MaSoN ~MaSoN (MaSoN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,245
Tabăra 2: 2,952
Diferență: 1,707

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 95
Tabăra 2: 9
Diferență: 86

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,522,016
Tabăra 2: 7,991,660
Diferență: 4,469,644

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 540,817
Tabăra 2: 51,264
Diferență: 489,553
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Practic ia spulberat TRACIA mai are inka 2 triburi si sa incheiat cu masonii ! 2 au fst distruse !
 

DeletedUser

a disparut >>MASON, deci un dusman in minus pentru Tracia. ce rau le-o fi parand:D:D
 

DeletedUser

Si BURN a mai scapat de dusmani.... masoni au intrat cu totii in CM
 

DeletedUser

da.....cred ca se mananca aijtia pana ne lasa noua toate satele

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

TRACIA are sanse mari sa devina unul dintre cele mai respectate triburi din Lumea 6. Si nu numai (daca se vor reuni si pe alte lumi, sunt convins ca isi vor impune respectul). Poarta un nume de razboinici predestinati. Fara zeci de conturi si intrigi eftine sau mesaje de intimidare.

Sunt jucatori loiali.

In fata unor oameni deosebiti ai doua optiuni: zambesti sau pleci ochii.
 

DeletedUser

O da jumatate din membri sunt din Mason ce tear face sa crezi ca sunt loiali ?! :))
 

DeletedUser

O da jumatate din membri sunt din Mason ce tear face sa crezi ca sunt loiali ?! :))

Si in ~M~ sint multi membri veniti din MaSoN si pot spune ca sint foarte capabili .
Asta mi-a placut cel mai mult la voi :
crip1 în data de 09.12. la ora 18:27 Citat bai fratilor!!!sunteti orbi???ce naiba nu va uitati la rezervari atunci cand le faceti?????rezervati aceleasi sate fiecare la rand...parca suntem trib de buti!revenitiva
 

DeletedUser

Si in ~M~ sint multi membri veniti din MaSoN si pot spune ca sint foarte capabili .
Asta mi-a placut cel mai mult la voi :
crip1 în data de 09.12. la ora 18:27 Citat bai fratilor!!!sunteti orbi???ce naiba nu va uitati la rezervari atunci cand le faceti?????rezervati aceleasi sate fiecare la rand...parca suntem trib de buti!revenitiva

Nu sunt chiar multi:)cea mai mare parte este in tracia si sa ramana acolo daca vor:))
 

DeletedUser

Nu sunt chiar multi:)cea mai mare parte este in tracia si sa ramana acolo daca vor:))

Sa-nteleg ca ii considerati inferiori pe jucatorii proveniti din fostele triburi MaSoN ? Mi se pare doar sau suna a discriminare la nivelul conducerii ~M~ ?
 

DeletedUser

E prea mult spus "jucatori inferiori". Eu impart jucatorii in 2 categorii: unii care au timp si altii care nu prea au timp.
Probabil ca Masonii au enervat mai multa lume si de aia sunt primiti cumva cu dispret.
Apropos, actuala conducere a ~M~ provine din fostele triburi Mason?
N-am stiut asta; dar asa reiese din ceea ce ai scris, traznitule.
:)
 

DeletedUser

Multi nu stiu faptul ca aderarea fostilor MaSoN la tribul ~M~ s-a facut prin fuziune fortata ( unii acceptand-o , altii nu ) , caz in care o parte din elita noilor veniti ar fii trebuit sa primeasca functii de conducere ; cel putin asa mi se pare onorabil , asta daca nu sint discriminati ( considerati inferiori ;) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si in ~M~ sint multi membri veniti din MaSoN si pot spune ca sint foarte capabili .
Asta mi-a placut cel mai mult la voi :
crip1 în data de 09.12. la ora 18:27 Citat bai fratilor!!!sunteti orbi???ce naiba nu va uitati la rezervari atunci cand le faceti?????rezervati aceleasi sate fiecare la rand...parca suntem trib de buti!revenitiva

Avem jucatori cu foame mare de sate, de aceea este Burn in iad sau cel putin este pe drum .;)
 

DeletedUser

cred ca puteti sterge acest topic deoarece Masonii au disparut!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus