Mesaje amuzante L9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Topic pentru mesaje amuzante de pe L9.

O sa fie redeschis la inceputul lumii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1198

discutie pe mess :

dark angel the killer: dadu un norok pe mine
dark angel the killer: :D
dark angel the killer: am un sat de 930 pcte si unu de 500 langa mn
Eu: unde ma?
dark angel the killer: coord
dark angel the killer: 500|500
dark angel the killer: :D
dark angel the killer: si
dark angel the killer: 501|500

=)) presupun ca nu stie ca sunt sate puse de admini pentru teste :)
 

DeletedUser6110

ce fac cu biserica asta?..aia sunt usor de atacat din raza sau pot sa-i manipulez cu cate un citat din biblie? :)))
 

DeletedUser

Cred ca ii apara dumnezeu pe soldati...daca treci de linia albastra cazi in gropa.....mie mi se pare o prostie biserica asta...

Si fie vorba intre noi...,,,nu prea cred un dumnezeu.....!!! jos biserica...:)))
 

DeletedUser

pf tare chestia asta mi-au sters postu ,mie si lui stelistcristi asta e cenzura frate ,jos cenzura:D:D
 

DeletedUser14376

cred ca vei lua o vacanta...:D


Religie: Unităţile au fost credincioase
Paladin:paladin, nici un obiect.

ce tare e asta....unitatile sunt credincioase.....:))=)).....le trimit la becali ca nu am nevoie de ele:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca la paladin am sa ii pun numele BANEL , sa vezi atunci religie....behehehehee...!!! :)))
 

DeletedUser

Daca te uiti pe mini-harta vezi o raza albastra, in aceea raza moralul trupelor este de 100%, daca iesi din aceea raza moralul trupelor scade. De aceea primesti la inceput asa numita 'Prima' Biserica ca sa nu ai moralul scazut mai incolo cand ai trupe de atac.
 

DeletedUser

cred ca vei lua o vacanta...:D


Religie: Unităţile au fost credincioase
Paladin:paladin, nici un obiect.

ce tare e asta....unitatile sunt credincioase.....:))=)).....le trimit la becali ca nu am nevoie de ele:)))

hop frate aici ai dreptate vine vacantza de iarna:)) si sa vezi tribals ce joc :))48/24:)):D
 

DeletedUser

Daca te uiti pe mini-harta vezi o raza albastra, in aceea raza moralul trupelor este de 100%, daca iesi din aceea raza moralul trupelor scade. De aceea primesti la inceput asa numita 'Prima' Biserica ca sa nu ai moralul scazut mai incolo cand ai trupe de atac.

Am vazut..dar tot mi se pare o prostie...in fine....spor la joc...
 

DeletedUser6110

Cred ca ii apara dumnezeu pe soldati...daca treci de linia albastra cazi in gropa.....mie mi se pare o prostie biserica asta...

Si fie vorba intre noi...,,,nu prea cred un dumnezeu.....!!! jos biserica...:)))

biserica? un obiect de manipulare a maselor...in joc si in realitate, motivul majoritatii conflictelor de lungul intregii istorii a omenirii si a numeroase masacre in masa pe motive stupide(religioase) dar sa revenim la tema:

Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.(am vrut sa pun un mesaj comic:)) dar sunt in imposibilitate fizica:)) )
 

DeletedUser

.NET VET astăzi la ora 15:19Hey I am here. Invite me, I am setting you as my sitter.

Get on the forum and start getting peoples skype. Skype them and get them on.

Ltr.

Ma setezi sitter si poate iti fac totu praf pe cont :)
 

DeletedUser4838

Mesaj amuzant de la Biserica:

Prima biserică Nivelul 1
Die Erste Kirche stärkt den Glauben der Bewohner der umliegenden Dörfer. Die Erste Kirche kann nur einmal gebaut werden und auch nur wenn kein anderes Dorf des Spielers eine normale Kirche hat. Ohne Kirche kämpfen die Einheiten dieses Dorfes und der Dörfer im Einflussbereich der Kirche schlechter.

Dörfer im Einflussbereich dieser Kirche:
Sat
 

DeletedUser

kidu astăzi la ora 23:01
NU!
stomyy astăzi la ora 21:58
salut!!!esti d acord k triburile noastre sa fuzioneze??/avem un loc pt tinr in conducere....!!!salut! cu respect stomyyy


Revenim ON..
 

DeletedUser6843

Marcel Pavel a spus:
*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~ Curiculum Vittae ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Nume: Marcel

Date personale:Nascut in iasi, varsta 25 ani,studii liceu teoretic - profil "reala"

Experienta:
- L(umea) 1 conducator timp de 4 luni.. am renuntat la joc si am donat 43 de sate la trib
- L 2 am jucat doar de proba.. pana la 2 sate.. moderator forum..
- L 3 tot de proba pana la 5 sate.. le-am donat la trib.. conducere..
- L 5 pana la 33 de sate.. m-a tradat tribul(GEMINA).. moderator de forum si diplomat..
- L 6 am inceput si am dat contul.. eram general cu functia de conducere..
- L 7 participant ca intemeietor al tribului CARPII.. conducator in >>FAKE<<
- L 8 fost conducator in nebunu
- L clasica am jucat pana la 2 sate..
- Aceste lumi le-am jucat sub denumirea RADAR.. am dat contul la unul.. de aceea am pierdut pe lumea 5 satele.. pe lumile 1-2-3-6-clasica am renuntat fiindca a trebuit sa ma insor...

Hobbi-uri:matematica,muzica,psihologie,logica,sport,s.a.m.d.

Ce functie doriti: Conducere

Cat timp acorzi acestui joc: cca. 5-10 ore pe zi(minim-maxim)

Ce obiective aveti:
- sa ajut acest trib cu ce pot eu mai bine.. cu mintea..
- sa ajut tribul sa urce in top 10..
- sa joc pana ma plictisesc si apoi sa las satele celor care mi-s dragi..





Asa trebuie sa arate o cerere de drepturi.. Vreau sa va mai aduc la cunostinta celor care cer drepturi si faptul ca trebuie sa raspunzi la toate scrisorile primite .. as vrea sa mai spun ca o functie inseamna o colaborare mai stransa cu conducerea..
Asa ca pentru a acorda o functie inseamna sa ii faceti sa va cunoasca..


Cel mai interesant **,cu cat urcam in "lumi2 cu atat cred ca o luam razna.
 

DeletedUser

=))
asta e bestial!!!
poate imi dai pe privat numele autorului ca sa nu zica ca rad de el pe la spate.. :D
 

DeletedUser6843

o reale ce cauti pe l9 :)) spor la joc
numele sau este Marcel Pavel.(asa este denumirea sa)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus