Comunicat Oficial Acv!lla Fraternitas

  • Autor subiect DeletedUser6854
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6854

Conducerea tribului Acv!la tine sa felicite membrii care fac si au facut parte din comunitatea Acv!lla Fraternitas pentru devotamentul aratat pe parcusul existentei lor in aceasta comunitate.

Totodata conducerea tribului Acv!la tine sa felicite toate triburile care au existat si inca mai exista pe harta lumii 2, cu care a avut relatii diplomatice.

Acestea fiind spuse, tribul Acv!la se va autodizolva in data de 20.12.2008 ora 00:00, datorita implinirii tuturor obiectivelor pe care si le-a propus.


Multumesc,
Cu deosebita consideratie,
Anastasia
Acv!lla Fraternitas Relatii Diplomatice Internationale
Brave New World!
 

DeletedUser

Pana la urma am reusit si noi sa invingem o forta.Declaram ca razboiul LEON si Acv!la s-a incheiat avandu-ne ca invingatori.

Putin imi pasa ca ei nu ne-au trecut la dusmani. :D
 

DeletedUser

s-au dus si astia.
chiar nu-i regreta nimeni?
sau astia sunt aia care castigau multe razboaie?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9398

rog fostii Gt si Hell sa se abtina,si sa-si rezolve jocurile de culise....Leon nu va bucurati sunteti urmatorii pe lista familiei Toons,asa ca multa bafta
 

DeletedUser

rog fostii Gt si Hell sa se abtina,si sa-si rezolve jocurile de culise....Leon nu va bucurati sunteti urmatorii pe lista familiei Toons,asa ca multa bafta

Daca tu crezi ca vom avea in scurt timp probleme cu ei te inseli amarnic.Noi nu am facut greseala sa ne intoarcem impotriva celor din GT cum ati facut-o voi ci chiar ne-am impacat dupa un lung razboi.Deci nu-ti fa tu probleme pentru noi , ca , ce ati patit acum , v-ati facut cu mana voastra!:rolleyes:
 

DeletedUser

Daca tu crezi ca vom avea in scurt timp probleme cu ei te inseli amarnic.Noi nu am facut greseala sa ne intoarcem impotriva celor din GT cum ati facut-o voi ci chiar ne-am impacat dupa un lung razboi.Deci nu-ti fa tu probleme pentru noi , ca , ce ati patit acum , v-ati facut cu mana voastra!:rolleyes:

Sau poate cu aripa :confused:
 

DeletedUser

Tribul Acv!la tine sa anunte ca incheie razboiul cu tribul GT (714.147 puncte) si academia acestuia, »GT (3.270.212 puncte). Acv!la se declara tribul castigator odata cu imprastierea membrilor GT in alte triburi.


Care Acv!la??? Exista tribul asta pe L2?
 

DeletedUser

respect pentru tribul acvila, trecand de toate ironiile ieftine presarate de jucatori in forum, acest trib a reprezentat o forta si un mod de a juca destul de reusit.

cei care din cauza ochelarilor de cai nu sunteti in masura sa faceti decat comentarii ieftine, gasiti-va macar o ocupatie, ca de pierde vara e satula lumea.

aduc din nou salutari acestui trib, cu a carui membrii am relationat excelent.

opinia mea nu este a tribului bw, este opinia mea personala. directia mea ulterioara de "dezvoltare" a fost comunicata conducerii acvila.

le urez membrilor acvila succes in viata reala si oriunde se vor manifesta
 

DeletedUser

Cat inca e un post decent voi posta si eu.:)
Cu siguranta acest trib a fost unul din cele mai bune din punct de vedere organizatoric. Bineinteles ca nu i ok sa judec un trib din prisma cateorva care au luat probabil unele decizii gresite.Asadar imi pare rau ca sunt multi care nici nu stiu ce a dus la distrugerea acvila, jucatori buni, de cate probabil l2 va duce lipsa.
Imi pare rau ca se tot vehiculeaza aceasta victimizare si aruncare cu noroi in orice, nu face lobby nici uneia din parti. Nu are rost nici sa ne dam moralisti, nici corecti.
Din fericire eu dorm bine noaptea.
Voi incheia salutand o pe danasav, care a fost unul din cei mai buni aliati, chiar aliati personali.
Cu asta va urez o dimineata placuta si o cafea dulce,
Iuliatns,
Fost diplomat hell
 

DeletedUser

Pentru stiri si anunturi este topic special -> Stirile Lumii 2! Va rog sa postati acolo!


Redeschis la cerere. Dar aveti mare grija sa nu ajunga ca ultimul topic..la prima jignire l`am inchis si aplic regulamentul fara sa dau avertisment!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acv!la nu a cazut datorita LEON-ului si a GT-ului, ci datorita lipsei de timp.

Dupa 2 ani de zile de castigat razboaie dupa razboaie eu zic ca Acv!la si-a incheiat rolul pe Lumea 2.

Am castigat destul razboaie, unele mici unele mari si tot asa.
Unul din cele mai bune triburi de pe L2, "comunisti" cum am fost noi am rezistat de-a lungul timpului.
 

DeletedUser

Ba de aia a cazut, din cauza razboaielor, pentru ca probleme cu timpul liber sunt in toate triburile, deci scuzele de genul asta nu se accepta :)
Iar faptul ca va declarati invingatori si apoi va desfiintati e un lucru curios
 

DeletedUser

Nu stiu daca am zis ca ne declaram invingatori.

Adevarul este ca cei de sus au dreptate. Daca GT sunt asa de buni de ce au fuzionat cu HELL? De ce nu au terminat razboiu sub numele de GT?
GT numai exista, cred ca asta se poate considera o victorie. Faptul ca ati intrat toti in Toons si ati declarat razboi asta e alta branza si alt razboi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus