Discuţii - Hărţi avansate pentru RO9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

Fiind cel care le administrează, aş dori să anunţ că orice modificare de familii să mi-o trimiteţi pe privat, eventual în joc la contul Death From Above(atenţie, scrieţi la mesaj important, ca să nu şteargă sitterul), întrucât topicul s-ar putea umple de comentarii şi spam şi unele modificări le pot pierde din vedere.


Familiile le găsiţi aici >> Ro9
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fiind cel care le administrează, aş dori să anunţ că orice modificare de familii să mi-o trimiteţi pe privat, eventual în joc la contul Death From Above(atenţie, scrieţi la mesaj important, ca să nu şteargă sitterul), întrucât topicul s-ar putea umple de comentarii şi spam şi unele modificări le pot pierde din vedere.


Familiile le găsiţi aici >> Ro9

felicitari pentru harti dfa1. o idee geniala.
 

DeletedUser

mi se par aiurea hartile astea...nu merita sa le faci pana ce nu apare nobilu`...parerea mea` de menthor de k**...care creste prin innobilari interne:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

:)

Hartile se actualizeaza singure, deci cand vor aparea nobilii hartile vor fi valabile ;)
 

DeletedUser11852

dar nu poti pune o harta cu top15 triburi la primii 40? :D
ca sa aparem si noi...:p
 

DeletedUser7708

mi se par aiurea hartile astea...nu merita sa le faci pana ce nu apare nobilu`...parerea mea` de menthor de k**...care creste prin innobilari interne:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Am mai explicat de atâtea ori. Hărţile NU sunt pentru acum, poate doar dacă vrei să vezi mamuţi. Hărţile sunt PENTRU VIITOR. Cum mai spunea cineva, dacă nu-ţi plac, nu mai intra aici. Unora le plac şi ne place să urmărim şi mamuţii, decăderi sau explozii.
 

DeletedUser

daca dai si o legenda la culorile alea esti si mai genial.
daca nu ,asta-i:D
 

DeletedUser7708

Eu am rezoluţie 1600x1280 şi îmi încape fără să am scroll pe orizontală.
 

DeletedUser

Hartile astea sunt bune intr`o perioada mai avandsata a jocului..acum sunt destul de neclare..
 

DeletedUser

De ce nu se actualizeaza top 15 la triburi? Nu vad C-RO nicaieri pe harta...:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus