C inseamna unitatea...

  • Autor subiect DeletedUser3902
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3902

Multi porbabil nu isi aduc aminte de mine dar am fost in fostul MK.Acu mult timp m-am lasat de triburi pe lumea asta si de triburi din cauza unor jucatori care imi provocau greata...dar nu acesta e motivul ptr care am facut topicul.
Motivul este unul f simplu vreau sa felicit membrii triburilor care si-au pastrat numele si unitatea si nu au fugit in alte triburi din frica sa nu piarda satele.
Felicitari membrilor care au ramas in tribul in care a fost de la inceput si ink sunt acolo...Acum cateva luni bune triburile care sunt in top 15 acum erau nesimnificative dar unitatea ii vor conduce spre dominarea lumii 2.Cat despre celelalte triburi noi nu pot sa spun ca sunt decat triburi care au adunat jucatori cu multe puncte si unii din ei buni dar cand vor da de greu vor fugii la adapost.


Numai bine si fiti siguri ca cel mai unit trib va fii cel mai bun.
 

DeletedUser

LEON îţi mulţumeşte pentru acest topic deschis oficial triburilor care şi-au păstrat palmaresul şi numele de la începutul jocului. :cool:

Sărbători fericite şi un An Nou cât mai bun!
 

DeletedUser

Eu ii vad pe locul 6...acu ceva timp erau mult mai jos...S-au mentinut si o sa ramana acolo sus.

Pai leon a ajuns pe locul 6 pentru ca au fuzionat toate triburile leon. Eu personal zic ca un trib care poti sa zici ca a ajuns o forta e acel trib care a reusit sa faca ceva ce alte triburi nu au reusit (no-offence). Faptul ca au reusit sa reziste pe lumea 2 atata timp nu e mare lucru...cel putin eu nu vad sa fie mare lucru...Dar in afara de faptul ca au rezistat atat...ce au reusit ei sa faca mai deosebit ca sa poti zice ca au devenit o adevarata forta pe lumea 2 ? :)
 

DeletedUser3902

C spun eu si c intelegi u...Eu nu m-am referit numai la leon ci la toate triburile care si-au pastrat numele.O sa vezi cum celelalte triburi nou facute o sa se destrame si ele o sa ramana...
 

DeletedUser

C spun eu si c intelegi u...Eu nu m-am referit numai la leon ci la toate triburile care si-au pastrat numele.O sa vezi cum celelalte triburi nou facute o sa se destrame si ele o sa ramana...

Bezzz...multe triburi de pe lumea 2...chiar si unele care si-au pastrat numele pana acum...nu sunt conduse de liderii acestora...sunt manipulate si conduse de alti membrii care se afla in triburile noi! Repet...am zis UNELE.
PS: daca nu ai inteles mesajul trimite un pm si iti zic :)
 

DeletedUser

Acv!la sa destramat din mai multe motive...n-are rost sa le enumar pentru ca se cam stiu...

Nu vreau să ne certăm , dar gândeşte-te aşa , noi am trecut după multe multe războaie la fel ca voi , dar voi v-aţi destrămat.Ştiu de problemele cu conducerea şi toate alea.Dar nu mi-a plăcut faptul că te-ai luat de trib.
 

DeletedUser

Nu vreau să ne certăm , dar gândeşte-te aşa , noi am trecut după multe multe războaie la fel ca voi , dar voi v-aţi destrămat.Ştiu de problemele cu conducerea şi toate alea.Dar nu mi-a plăcut faptul că te-ai luat de trib.

Si care ar fi anume tribul de care m-am luat ?
 

DeletedUser11201

Vorbeam de Leon nu?!

Vorbeam de Leon...nu?!

Uitate ca mai aveam acedemie...LeonKo ?!

Poate asa te intereseaza triburile......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prin cine ştie ce 'arme' şi 'unelte' de care se tot vorbeşte în ultima vreme am rămas în picioare după războaiele cu ZIMBRU , Div-CO , GT , HELL şi Acv!la , şi prin buna organizare a membrilor noştrii am reuşit să câştigăm teren.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus