RF vs. TRX?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=))))) ce tare eu imi fac 20 de nobili intr-un sat si atac pe cineva din trx..poate imi fac astia reclama :))
 

DeletedUser

pai

astia nici de gluma nu stiu si ei:)))dar verma saracuta ce mai face.....cred ca e macinata rau de pierderi....suntem alaturi de ea si o vom sustine toti cei din zona ei cu tot ce vom putea pana ii vom lua toate pieterele de pe inima:))) e pacat sa sufere pentru satele prinse intre noi...daca nu le-ar mai avea deloc nu va fi mai bine:))
 

DeletedUser489

Verma face bine, ceea ce va doreste si Dumneavoastra.
Trebuie sa recunosc ca este o performanta deosebita din partea voastra sa atacati in nestire de 2 zile pentru asemenea rezultate senzationale... mai ales ca nu am avut in zonele respective decat trupe proprii.
Sate pierdute, sate recastigate, ba chiar un sat picat bonus azi-noapte...


Daca o sa comparati putin cu performantele colegilor din Familia Raptor care au pierdut sate aflate printre colegii lor, o sa intelegeti de ce Verma face foarte bine.
 

DeletedUser

Pai ce crezi ca cei din TRX mai au atatea trupe sa te sprijine si pe tine...orcum trupe nu au sa sprijine un sat aflat printre colegi mei ...va fi orce munca in zadar :) pentru voi :))))
 

DeletedUser

Pai ce crezi ca cei din TRX mai au atatea trupe sa te sprijine si pe tine...orcum trupe nu au sa sprijine un sat aflat printre colegi mei ...va fi orce munca in zadar :) pentru voi :))))

eu ti-am zis ceva.
nu vorbi in numele trx-ului!...
ia o carte de romana si da-ti in cap cu ea poate inveti sa vorbesti corect gramatical...
un razboi tine mult timp...asa ca nu esti tu in stare sa afirmi ce e in zadar.
 

DeletedUser

atentie toata lumea ! spartanul este nervos...

o sa va dati voi seama ca este in zadar...si cu romana este mai greu, eu nu stiu romaneste la mine este ungur :) acum ma duc sa manc o barabula...mai vorbim ;)
 

DeletedUser

eu ti-am zis ceva.
nu vorbi in numele trx-ului!...
ia o carte de romana si da-ti in cap cu ea poate inveti sa vorbesti corect gramatical...
un razboi tine mult timp...asa ca nu esti tu in stare sa afirmi ce e in zadar.


Razboi?????Cine a zis ceva de un razboi,este o zona de neutralitate unde conflictele sunt aleatorii si inevitabile.
 

DeletedUser489

Uzzy, ti-ai facut cont pe forum doar ca sa insulti TRX-ul?
Alegerea ta.

On topic (cred)
Atacul cu 7 nobili nu l-ai dat tu, ci un respectabil coleg de-al tau care a trimis 4 atacuri cu nobil... dintre care unul ii avea pe cei 7 frati.

Nu postez aici rapoarte, pentru ca in continuare cred ca lupta se da pe harta, nu pe forum, si mai este foarte mult pana sa vedem care pe cine.

Salutari tuturor celor care, in furia atacurilor, au uitat de pauza de Craciun si au trimis trupele sa-mi ureze Sarbatori fericite prin sate.

Spor la joc in continuare!
 

DeletedUser

care este cel arogant rau aici de la RF?
Deci nu zic decat atat:
RF i am back. multii ma stiu deja, daca nu ma stii o sa afli curand. asa ca : wait for me i will come!
 

DeletedUser

si inca ceva totusi... lol cica e 1 post... nici nu ma dau in vant ca tine sa ma lafai peste tot in perne ca vezi doamne am status .... si trebuie sa il vada toti...HAHAHAHA ala e status....???
Mai bine te-ai pregati.... Uitasem... sa iti aduc aminte ca esti prin zona acolo....REMEMBER TGH? eu singur contra toti???? HAHAHHAHAHAH
te las sa iti gusti sarbatorile in tinda si apoi... by the way... celalalt cu aroganta in floarea.... ungureste stim si noi.... asa ca ... drop-dead.
 

DeletedUser

Uzzy, ti-ai facut cont pe forum doar ca sa insulti TRX-ul?
Alegerea ta.

On topic (cred)
Atacul cu 7 nobili nu l-ai dat tu, ci un respectabil coleg de-al tau care a trimis 4 atacuri cu nobil... dintre care unul ii avea pe cei 7 frati.

Nu postez aici rapoarte, pentru ca in continuare cred ca lupta se da pe harta, nu pe forum, si mai este foarte mult pana sa vedem care pe cine.

Salutari tuturor celor care, in furia atacurilor, au uitat de pauza de Craciun si au trimis trupele sa-mi ureze Sarbatori fericite prin sate.

Spor la joc in continuare!

Deci eu nu am jignit TRX,te rog sa imi arati si mie unde am facut-o,doar am explicat motivele reale,noi le stim la fel si voi,cred ca am vorbit cat se poate de respectuos,totusi e un joc si jignirile chiar nu si-ar avea rostul.
Cele 4 atacuri au fost lansate de mine de la dragos marian,un tip la care sunt siter si are 6 sate,deci crede-ma ca intentionat am lansat nobil in toate.
 

DeletedUser15820

atunci si eu recomand adminilor sa te trimita si pe tine in vacanta pentru nerespectarea regulilor

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.


eu ti-am zis ceva.
ia o carte de romana si da-ti in cap cu ea poate inveti sa vorbesti corect gramatical...
 

DeletedUser

Eu v-as recomanda la toti sa incetati a va porcai pe forum. Daca asa stiti sa faceti razboi nu comentez referitor la gusturile voastre.
Imi este greatza sa mai deschid forumul extern de cand a aparut acest topic cu cei 2-3 care spameaza pe aici.
Propun inchiderea topicului iar daca doriti sa il redeschideti - documentati-va pe forumul L1 cum trebuie sa arate un topic de politica si propaganda.
 

DeletedUser

Ce sa recomanzi tu?!
Postul meu a fost on-topic,iar printre acest on-topic am facut o remarca asupra textului imperceptibil pentru mine si poate si pentru alti vizitatori ai acestui forum...
Ma astept ca atunci cand postez ceva macar sa scrii corect,mai ales ca nu e primul post la care a "comis-o"

si sa fiu si on-topic : Cei din RF au noroc pentru ca nu sunt pe langa mine,dar vine Sir Devil langa voi macar,si se revanseaza:D
 

DeletedUser

Bun, deci trebuie sa raspundem.
Sa incepem.

Pentru inceput un citat pentru tine:
"In the night the cabbages catch at the moon, the leaves drip silver, the rows of cabbages are a series of little silver waterfalls in the moon." - Carl Sandburg

Ca sa intelegi mai bine istoria, cultura si totul inainte de a incepe cu apelative de genul asta, trebuie sa mai citesti, sa te mai dezvolti si sa afli ca, varza este o leguma care exista de multe milenii si, nu cred ca ar fi de acord tu, un OM de cativa anisori sa o introduci asa intr-o discutie fara sa o intrebi.
Daca doresti sa te cultivi, poti cere indrumari de la mine, sunt extrem de dispus cu persoanele care doresc sa se cultive si iti pot da cateva referinte extrem de generoase, cuprinzatoare si solide in acelasi timp.

Dar sa trecem peste asta, pentru ca, tu cu siguranta nu o sa intelegi sensul.

Te lauzi ca esti cel mai tare si cel mai mare din parcare.
Daca ai observat chiar azi mi-am facut cont pentru ca, cineva mi-a soptit ca TU.... ai fi cel mai mare si cel mai tare din parcare.

Spre deosebire de tine EU CHIAR POT SPUNE CA SUNT CEL MAI MARE SI CEL MAI TARE DIN PARCARE pentru ca:

1. statisticile mele le dezintegreaza fabulos pe cele tale sa nu mai vorbesc de ceilalti colegi ai mei de care te-ai legat.

2. Multa lume de pe 10 continente pe unde sunt prezent stie ca ceea ce EU spun este CEEA CE EU FAC si dovezi in sensul acesta sunt - nu trebuie decat sa intrebi in stanga si in dreapta.

Acum, cu privire la tine si mai ales la tribul tau sau ma rog.... familia ta....
Tinere, in tribul tau sunt oameni mult mai cunoscatori, mai descurcareti si mai bazati in jocul acesta ca tine, si?
Ii vezi pe ei facand ceea ce tu faci? TO SHOW OFF???
Inainte de a te arunca in oala neagra si in ceata densa, fai un STOP si priveste inainte , inapoi, in stanga , in dreapta, in sus, in jos, si daca tot nu vezi nimic, atunci mai intreaba.

Pentru ceea ce ai facut tu aici, ITI GARANTEZ FAPTUL CA, INTRE FAMILIILE NOASTRE NU POATE FI ALTCEVA DECAT RAZBOI DIRECT.

Stii cum se zice: TOTI PENTRU UNUL SI UNUL PENTRU TOTI! - daca nu stii al cui este citatul.... te trimitem iar la citit sa ne poti cere referinte. te ajutam cu placere
NB : adica Nota Bene sau PS - nu spune ca Cei Trei Muschetari ca atunci... chiar imi faci seara deosebita imbogatind-o cu o mare partida de ras elegant.

Mai multe..... ce pot sa spun - eventual un simplu : ai grija ce iti doresti caci sunt sanse mari sa primesti - adica nu m-ar mira ca, in curand sa te vedem:
1. totul gri pe harta
2. totul rosu pe harta pentru noi
3. totul rosu pe harta si din partea familiei tale.

Asa ca, succes, dar atentie.... succesul are miliarde de combinatii posibile.

Ai cules Vant, primesti Furtuna!

Cya,
SirDevil,
TranceUnited Corporation.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus